İndoor yeni başlangıç !!

Weedsoul

Yeni üye
Herkese bol hasatlar ...
Green box kabin 2 x 2 x 2
Quantum board 480 w x 2
Sistemi bu şekilde düşünüyorum fan ve diğer ekipmanların tavsiyesini sizlerden bekliyorum .
Şimdiden hepinize teşekkür ederim .

Weedsoul

Yeni üye
A

ALTINPİPO

Guest
Teşekkürler kardeşim aslında amacım 8 genetik ile başlamak biraz kalabalığız çok içiyoruz
ama bu sıgaralardan cok ıcılmıyor kanka onuda hesab et genetık ıcmeyenı serer yere auto yetıstırmek ıstersen 480w 1tane 150 150 kabınde 5 tane 350 gram cevarı alırsın sunuda belırtıyım tum aıle paket oluır sıkıntı

S

silas

Guest
Sen ışığa bir 480 watt daha ekle anca kurtarır. 600 m3/h çıkış, 300 m3 giriş fanı

Weedsoul

Yeni üye
@silas34 usta gerçekten maliyetliymiş sanırım tek qb 480W 150*150kabin ile başlayacağım fakat piyada kabin yok zeux hiç iyi değil yorumlar yinede iyi bir çalışma ile iyi bir şeyler yapacağıma inanıyorum outdoor tecrübem fazlasıyla var iyi işler başardım outdoorda şimdi en iyi hasati almak için mücadele vericem bakalım hyrlisi tecrubenize her zmana saygı ile karşılarım ***bilgi dünyanin en büyük hazinesidir.

S

silas

Guest
Eyvallah kardeşim, kendini idare edecek bi kabin yapman bu zamanda daha iyi olur, dolar olmuş 8,35tl ithalatı zaten sıkıntılı, adam gibi bir şeyler gelene kadar bekle, zeuxe'nin yansıtma kalitesi, ses ve ısı geçirgenliği hakkında fikrim yok ama, 480w ışığla çökecek kadar çürük olduğunu sanmıyorum, inceleyip alabileceğin bir yer varsa git bak öyle al.

Weedsoul

Yeni üye
Eyvallah kardeşim, kendini idare edecek bi kabin yapman bu zamanda daha iyi olur, dolar olmuş 8,35tl ithalatı zaten sıkıntılı, adam gibi bir şeyler gelene kadar bekle, zeuxe'nin yansıtma kalitesi, ses ve ısı geçirgenliği hakkında fikrim yok ama, 480w ışığla çökecek kadar çürük olduğunu sanmıyorum, inceleyip alabileceğin bir yer varsa git bak öyle al.
Son güncellleme olarak marshydro 150*150*200 kabin qb 480w*1 olarak başlıyorum 6*blubdream auto start vericem bana bu konuda giriş çıkış fan önerin ne olur çıkışı yüksek alırsam girişe gerek kalmaz durumları var ne dersin bu konuda usta

S

silas

Guest
270m3/h çıkış fanı (hız ayar dimmeri kullan), 125 m3/h giriş fanı. Çıkış fanını yüksek alırsan giriş fanı kullanmazsan olmaz kabinde vakum etkisi dediğimiz olay oluşur, ama hız anahtarıyla dimmerleyip çıkış gücünü azaltırsan, giriş fanına gerek kalmayabilir ayrıca gürültüyüde azaltırsın.

Weedsoul

Yeni üye
270m3/h çıkış fanı (hız ayar dimmeri kullan), 125 m3/h giriş fanı. Çıkış fanını yüksek alırsan giriş fanı kullanmazsan olmaz kabinde vakum etkisi dediğimiz olay oluşur, ama hız anahtarıyla dimmerleyip çıkış gücünü azaltırsan, giriş fanına gerek kalmayabilir ayrıca gürültüyüde azaltırsın.
Ses çok sorun deil usta 6*bluedream bu sisteme uygunmudur olması gereken ne ise onu yapmaya çalışacam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • deyorke deyorke:
  • Didrug Didrug:
    ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ****** *** hahahaha ***** ****** **
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** **** ******* *** ***** ******** ******** **** * ** ********* ********* ***** ****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    +1
    ****** hahahaha*
    ******** ****** ******* ***** ***** ******** hahahahahahahaha
    ********* **** *** hahahaha* ***** ***** hahahahahahahaha
    +1
    ** ******* ***** *** ****** ******** ***** ******* ****** ******** hahahaha **** ******** ****** ********** ******* *** **** ********* ******* ***** ***** ***** ***** ********** **** ********* ***** ***** ****** ***** *** **** ******* *** ***** ******** ******** **** * ** ********* ********* ***** ****
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** ** ** ********** hahahaha ***** hahahaha** *** ***** hahahaha **** hahahaha
    +1
    ***** ***** **** * ****** **** ** ***** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha***** ****** ***** ***** ********
    +1
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ** *** *** ** **** ********* *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*

******** ****** ******* ***** ***** ******** hahahahahahahaha
    +1
    **** **** ********** *** ** ***** **** ******* **** **** ****** ******* *** ** *** *** ** **** ********* *** *******
    ******** ***** ** ******* ** hahahaha** ********** ********* **** **** ****** ******* ********* hahahahahahahaha
    +2
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** **** ******** *** hahahahahahahaha********
    *** ****** hahahaha hahahaha* ****** ******* *** ** *** *** ** **** ********* *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
    hahahaha *****
    **** ******* ******** ** ***** *** **** **** **** **** ***** * hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ******* **** ** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* ****** **
    **** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
    NewGardener NewGardener: **** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******