İsik konusu yardim

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25578
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25578

Guest
Arkadaslar bu ledlerden kullanan varmi wat dogurumu sorunlari nedir sicaklik haric AZN 1.72 32%OFF | AC220V 110V COB LED çip Phyto lamba tam spektrum 50W 30W 20W LED diyot bitki yetiştirme lambaları fitolampy için fideleri kapalı

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kanka geneli dandik oluyor grow bitmeden bozuluyor en sağlamı yxo 40 50 lira tanesi ama baya kaliteli yani en doğru değer onda bide bunlar fena ısınır diyim sana

LvbelC5

Kıdemli Üye
Her müşteri için en fazla 1 adet knk zaten fiyatı 30 TL felandir vergi binince 45 50 olur n11de 55 60 TL'ye satılıyor yxo yani 1 ay bekleyip 15 TL kâr etmektense n11deki alınır daha mantıklı

LvbelC5

Kıdemli Üye
kankam valla sana tavsiyem bak kabini serin tutabilme şansın varsa hps led al yani bütün piyasadaki ışıklardan daha kaliteli ama çok fena ısı yapar 25 derece olan kabini 35 40 derece yapar bitkinin ideal sıcaklık değeri 25 ile 30 derece arasıdır

ceket

Üye
Çok fazla ısınıyorlar, bayağı fazla hem de. Çok iyi soğutma gerekiyor. EN KÖTÜ KOŞULDA her bir cob için bir işlemci soğutucu kullanılmalı.
Kendilerinin ısınmasıyla beraber ortamı da çok ısıtıyorlar. HPS lamba kadar olmasa da cob ledler de bayağı ısıtıyor yetiştirme ortamını.
Soketli denilen lehimsiz yapıdaki markalı ledler görece daha kaliteli olup, linkteki lehimli ürün yani eski tip olanlar grow bitmeden bozulmuş oluyor. Her zaman yedeğini bulundurmak gerekiyor.
lumen ve watt değerleri doğru, gerekli soğutma sağlandığında her bir ledden 50w güç alınabiliyor ki fiyat performansta bu konuda üzerlerine yok.
merceksiz kullanıldığı zaman çok geniş açıyla ışığı dağıttığı için bitki küçükken veg döneminde tam verim alınamıyor.
Hazır cob sistem alınırsa kurulum derdi olmuyor ancak biraz pahalıya geliyor. Kendim hazırlayacağım derseniz temel elektrik bilgisi gerektiriyor ancak çok komik fiyatlara korkunç güçte ışık sistemi hazırlayabiliyorsunuz. Sözün özü; gerekli soğutma sağlandığında cob ledler fiyat performans olarak hala tartışmasız en iyileri. Bütçe el veriyorsa elbette ki qb ledler daha zahmetsiz ve stressiz bir grow macerası yaşatıyor. Para sorun değilse qb led haricinde bir şey düşünmeyin derim.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
kankam valla sana tavsiyem bak kabini serin tutabilme şansın varsa hps led al yani bütün piyasadaki ışıklardan daha kaliteli ama çok fena ısı yapar 25 derece olan kabini 35 40 derece yapar bitkinin ideal sıcaklık değeri 25 ile 30 derece arasıdır
Kanka hps gumrukten gecmedi bizim ulkede de satişi yok

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Çok fazla ısınıyorlar, bayağı fazla hem de. Çok iyi soğutma gerekiyor. EN KÖTÜ KOŞULDA her bir cob için bir işlemci soğutucu kullanılmalı.
Kendilerinin ısınmasıyla beraber ortamı da çok ısıtıyorlar. HPS lamba kadar olmasa da cob ledler de bayağı ısıtıyor yetiştirme ortamını.
Soketli denilen lehimsiz yapıdaki markalı ledler görece daha kaliteli olup, linkteki lehimli ürün yani eski tip olanlar grow bitmeden bozulmuş oluyor. Her zaman yedeğini bulundurmak gerekiyor.
lumen ve watt değerleri doğru, gerekli soğutma sağlandığında her bir ledden 50w güç alınabiliyor ki fiyat performansta bu konuda üzerlerine yok.
merceksiz kullanıldığı zaman çok geniş açıyla ışığı dağıttığı için bitki küçükken veg döneminde tam verim alınamıyor.
Hazır cob sistem alınırsa kurulum derdi olmuyor ancak biraz pahalıya geliyor. Kendim hazırlayacağım derseniz temel elektrik bilgisi gerektiriyor ancak çok komik fiyatlara korkunç güçte ışık sistemi hazırlayabiliyorsunuz. Sözün özü; gerekli soğutma sağlandığında cob ledler fiyat performans olarak hala tartışmasız en iyileri. Bütçe el veriyorsa elbette ki qb ledler daha zahmetsiz ve stressiz bir grow macerası yaşatıyor. Para sorun değilse qb led haricinde bir şey düşünmeyin derim.
Kanka ben tr de oturmuyorum gumrukden sorunsuz gecen bi tane bu led isi sorunum olacağini duşunmuyorum kendim elektroinik işinde baya deneyimim var bi tanesini aldim test icin isiyi 20 derecenin altinda sorunsuz sekilde tuta biliyorum 10 tane50 watlik 32 birim kanka bi kac saat calişip ala bilirim yani alinca da 100 tane falan alicam yedekte olmasi için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ********** *** **** ********** **** ***** ****** *** ***** *** ***** ** ******* ******** ** *** ********* ********* ** hahahaha** ******* **** ***** **** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** ***** hahahaha**** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ******** ****** ******* ** ** ****** *** ********* ******** ****** ***** ***** ******* ***** ** ***** *** **** hahahaha ****** ***** ******** ** hahahaha** ***** ********* hahahaha* **** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    ******* hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* *** ****** *** ******* hahahaha***
    +1
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** ** ***** ** ******* ******* *** *** ****** *** *** ** *** *** ** ****** **** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*