İyi bayramlar dostlarım dişi mi ve gelişim yardımcı olursanız sevinirim

Ü

Üye silindi 25337

Guest
teşekkür ederim ve saksı sizce iyi mi değişmesi gerekir mi boyut olarak
Saksilarin fazla gorunmuyor brom fotolarda. Ama genisliginden tahmin yuruterek soyluyorum Veg donemini cok uzun tutmazsan saksin yeterli olur gibi.Ama veg donemini uzun tutup hasati fazla almak istiyorum dersen saksin kucuk gelir. Kökleri cabuk buyuyen bitki canabis bunu goz onunde bulundur.

Takildigin her konuda yazabilirsin dostum. Bol growlar simdiden.
şu anda 18 saat ışık 6 saat karanlık devam ediyorum biitki 18. gününde falan kabin fazla uzun değil 102 cm 40 genişlik 50 derinlik saksı ölçüleri kaç lt olduğunu bilmiyorum 30 cm genişlik 17 cm yükseklik geniş dikdörtgen bi saksı

Ü

Üye silindi 25337

Guest
şu anda 18 saat ışık 6 saat karanlık devam ediyorum biitki 18. gününde falan kabin fazla uzun değil 102 cm 40 genişlik 50 derinlik saksı ölçüleri kaç lt olduğunu bilmiyorum 30 cm genişlik 17 cm yükseklik geniş dikdörtgen bi saksı
Kabinin ufak brom. Bu kabinde saglikli ve rahat bitki yetistirmen icin LST egitimi vermelisin. Fakat Lst egitimi icin saksin cok ufak kalir. Lst de bitkin , strese direnç gosterebilmek icin normalden fazla kök gelisimi gosterir. Bu da senin saksilarda gelisimi durdurur. Eger bitkinin köklerini açığa cikartmadan topragiyla birlikte dikkatlice baska saksiya aktaririrm dersen hemen degistirmeni öneririm. Bitkin yeterince buyumus daha fazla geç kalma. Saksi degisiminden sonra 1 hafta kadar elleme bitkiyi kendini toplasin stresi atsin , sonra hemen egitime başla yoksa 1 mt lik kabinde uzunluguyla bas edemezsin , isin zorlasir , hasatin azalir sorunlar baslar vs. 12/12 ye gecmene de daha en az 1 ay var. Ha erken gecebilirmisin evet. Ama alacagin hasat 25 , 30 gr falan ya olur ya olmaz. Suan icin cok erken ama bloom a sokmak icin.

Kabinin ufak brom. Bu kabinde saglikli ve rahat bitki yetistirmen icin LST egitimi vermelisin. Fakat Lst egitimi icin saksin cok ufak kalir. Lst de bitkin , strese direnç gosterebilmek icin normalden fazla kök gelisimi gosterir. Bu da senin saksilarda gelisimi durdurur. Eger bitkinin köklerini açığa cikartmadan topragiyla birlikte dikkatlice baska saksiya aktaririrm dersen hemen degistirmeni öneririm. Bitkin yeterince buyumus daha fazla geç kalma. Saksi degisiminden sonra 1 hafta kadar elleme bitkiyi kendini toplasin stresi atsin , sonra hemen egitime başla yoksa 1 mt lik kabinde uzunluguyla bas edemezsin , isin zorlasir , hasatin azalir sorunlar baslar vs. 12/12 ye gecmene de daha en az 1 ay var. Ha erken gecebilirmisin evet. Ama alacagin hasat 25 , 30 gr falan ya olur ya olmaz. Suan icin cok erken ama bloom a sokmak icin.
daha büyük bi kabin var aslında da ama hazırlamam gerekiyor bez dolap ve saksıyı değiştirmeye biraaz korkuyorum az hasat versede az versin zaten ilk deneyimim sonrasında büyüğe geçmek istiyorum bu saksıda hasat verir ise

WéédKhaLiFa

Yeni üye
işaretlediğim yere bakarsan ne demek istedigimi anlarsın o kese yuvarlak gıbı olsaydı bıtkın erkek olurdu ama senınkı uzun ıcınden beyaz fistüller çıkacak çiceklenmeye geçtiği zaman

işaretlediğim yere bakarsan ne demek istedigimi anlarsın o kese yuvarlak gıbı olsaydı bıtkın erkek olurdu ama senınkı uzun ıcınden beyaz fistüller çıkacak çiceklenmeye geçtiği zaman
anladım son eklediğim fotoda bak yukardan çektim sanırım dişi onlar hep çıktı top küçük keseler yok erkeklerde ki gibi anladığım kadarı ile

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** **** ******** ******** **** *** ***** ***** ********* ** ******* ** ***** ** ******** ******* ******** ** ***** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* **** ****** hahahaha**** ********** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ********* ********** ***** *** ******** *** ***** hahahaha* hahahaha*** ****** **** ***** ***** ********** ******** ******* ** ******** hahahaha **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* **** ****** ********* ********* ********** ***** ********** hahahaha**** ******* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******** **** ******* ******* ***** hahahaha*** *******
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ***** hahahaha** ******
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** **** ****** ******* ******** **** ***** ******* ** ****** **** **
    +1
    ********* ********* ******** ******** ******** ******* **
    **** ** ***** ***** ***** **** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha ********* hahahaha*** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    *** ** *** ****** **** *** ***** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** *** **** **** ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** **** ****** ***** *** ********** *** ****** **** ******* ******* **** ****
    ***** ********* ******** *** ****** ** ****** ********** *** **** ** ***** **** **** ******** ***** ********* ****** ******* **** *** hahahaha ****** ********
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ****** ****** ******** ******* **** hahahaha ******* *****
    ***** ****** ***** ********* ********* ******* **** *** ******** ***** ******* ****** ****** ********* ****** ****** **** **** *** ****** ****** ****** *******
    ***** ** ******* ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ****** ********* ***