ışık yardımı

kalayhalit

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar ilk defa konu açıyorum daha önce lemon haze yetiştirdim 1 tane şuan 4 veya 5 yapmak istiyorum fakat daha önce balkonda kamuflaj yaparak güneş ışığıyla büyüttüm o yüzden ışık hakkında bilgim yok sağlam bir ışık almak istiyorum hangi siteden hangi ışığı almalıyım lütfen yardım

aliatif

Yeni üye
Kanka ben aliexpressten 1200 watt led aldım 140 dolara. (bir de +20 gümrük vergisi oluyor) Gelişim güzel ama tek bitki var bende. 4 bitki için iki tane almak gerekebilir daha güçlülerinden.

T

tuna

Guest
4 saksılık bir sistem için ışığa ayıracağın bütçe ne kadar kanka ?
Kabin ölçülerin neler ?
Auto mu photo mu büyüteceksin ?

kalayhalit

Yeni üye
Bütçe 3000 civarı kabin olarak evin odasını yapmayı düşünüyorum bu auto muhabbetinden fazla anlamıyorum gerçekten yaptığım lemon dan 6 tane tohum buldum 4 ektim ikisi çıktı diğerlerinde çıkarsa iyi olur

Rosen

Yeni üye
Kanka bence 4 tane 500watt led al her bitkine birer tane paylaştır.Odayı da kabin yapıcakmışsın.Güzelce yansıtıcıyla kaplarsın.Ama tam 4 bitkilik bi kabin oluştursan yansımada daha az ışık kaybı yaşarsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
    Bandaleros Bandaleros: ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha