Şeker hastalığı / Esrar

ogkuş

Üye
Selamın aleyküm.
Şeker hastası olup da esrar içen var mı dostlar ? Olumlu olumsuz ne gibi durum yapabiliyor cigara içmek

ogkuş

Üye
Arkadaşlar şeker hastalığı tanısı tam olarak yok ama belirtileri var, yıllardır içerim esrarı bugün de şeker hep yüksek oraya doğru gidiyorum gibi. tokluk 152 civarların da düşmüyor ağız kuruluğu fazla

İstanbul

Müptezel
3 yıl önce işe giriş için yapılan muayene ve tahlillerde 115 çıkan şekerden dolayı iş başvurum kabul edilmedi (sınır 85/90 biliyorum ) şu an 90

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Tıp 1 diabet bi dostum var 7 yıldan fazladır günde 4 defa karnından insülin oluyodu kanka 2 sefere düştü sayı şekerr bire bir diyebilirim

benridarkblue

Kıdemli Üye
Benim de baba' da var şeker hastalığı hatta bi ufak parmakta kesildi . Arkadaş gibiyizdir söyledim bir kaç defa iç diye pek oralı olmadı sadece bir kere parmakları kesilmeden önce ağrıdan uyuyamadığı gece zorla iyi bir genetik içirdim hayatım da hiç bu kadar rahat uyumadım dedi . belki de en iyi ağrı kesici bile kesmeyecekti o acıyı

Dikkat et brom şeker çok ciddi bir hastalık kenevirin her türlü iyi geleceğini düşünüyorum .

Kanka

Administrator
Yönetici
Benım amcam şeker hastası bende öyle 2 mızde ıcıyoruz onun sol ve sağ bacak kesildi akıllanmadı bende bi cacık yok şeker hastasıyım normalde 3 yıl once teşhis kondu , ben 4 yıldır aralıksız ıcıyorum daha bıyerim kesilmedi moruk

Lucky

Müptezel
Benım amcam şeker hastası bende öyle 2 mızde ıcıyoruz onun sol ve sağ bacak kesildi akıllanmadı bende bi cacık yok şeker hastasıyım normalde 3 yıl once teşhis kondu , ben 4 yıldır aralıksız ıcıyorum daha bıyerim kesilmedi moruk
Ikınızede Gecmıs olsun Allah sıfa versın ınsaAllah Kanka

Ü

Üye silindi 20768

Guest
aman bro ağzından yel alsın. çok geçmiş olsun

Cashh

Doktor
Amcan içtiği halde ve sen içtiğin halde mi şeker hastası oldunuz kanka

ogkuş

Üye
Çok geçmiş olsun kanka 3 aylık şekerin ne çıktı senin? açlık ve tokluk şekerlerin ne çıkıyor, diyabet olduğunda şeker yüksekliği sabit oluyormuş cigara içipte şeker yüksekliğinden organların zarar görmesi çok saçma? yurtdısında diyabet hastaları zaten bunu kullanıyormus, amcanın içtiği halde nasıl şekeri yüksek kalabiliyor da organ zararından bacak kesilmesi yaşıyor onu anlayamadım.

Kanka

Administrator
Yönetici
@ogkuş benımkı farklı hocam glikobay mı ne oyle bı ılac kullanıyorum insülin yok bende henüz , amcamın durumunu bende anlamadım

harmangenc

Kıdemli Üye
Kenevirin medikal anlamda pozitif olarak görülmesinin en net sebeplerinden birisi de şeker hastalığına karşı vücuttaki şeker dengesini normal seviyelere çekmesidir dostum.Kimyasal laboratuvarlarda üretilen şeker(C12H22O11) hem bağımlılık olarak hem vücutta bıraktığı kötü etkiler olarak bazı kimyasal uyarıcılarla yarışır seviyede brolar.Kendinize iyi bakın bu konuda :)

10 yıldan fazladır tip 1 diyabetim günde dört iğne yapıyorum 15 senedirde aralıksız dümendeyim cigaranın şekere faydası tamamen vücüda verdiği sakinlikle alakalı bence yiyip içilenler kadar enaz sitresin de etkisi var sadece şekere değil tüm siteme iyi geliyor gevşemek yoksa ben ölçümler yaptım direk düşürme yükseltme etkisi yok .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****