Şeker hastalığı

dougy

Üye
Ot hiçbişeye gelmez kardeşim , uyarıcı uyuşturucu madde işte, beynin mutluluk hormonunu knk sen biraz dinlen hormonu ben içeri sokarım diyerek manipüle eder bu bitki, kullanmadığında da vücut kendi üretmez senden yine ot bekler, bu döngü ile yıllarımız geçiyor ,ani şeker düşürücü etkisi var çünkü thc vücuda girdiği anda beyin kimyası yalama olur , yıllardır içerim tembellik ve ertesi gün sinir sahibi yapar, bu meretin tıbben zararı faydasının 100 katı, zamanında eroinide öksürük için çocuklara verirlerdi , takılmaya devam tabi ben dahil kimse buna başladımı bırakamaz ama yok ona iyi gelir buna iyi gelir , sonra 3 4de makale çakınca gerçekler kaybolmuyor , bunun serbest bırakıldığı ülkeler refahı yüksek göçmeni bol ülkelerdir, devlet bir şeylerin satışını kontrol etmek isterken bunu kullanan insanlarında artık sanat dışında üretim ve katma değerde zerre faydası olmayan insanlar olduğunu kabul etmiş durumda.

harmangenc

Kıdemli Üye
içinde cbd olduğu sürece ve dediğin şekildeyse sorun olmaz dostum bunun için cbd yağları da satılıyor artık legal olarak tr'de onlara da bakabilirsin

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Peki elimdeki otu tutunsuz çok ince sarıp icirsem müptezel gibi değilde saatte bir nefes
Icmek yerine yeneyi denemelisin belki bir denge kurabilirsin. Diyabetin boyutuna da baglidir sanirim.
Burda benim onun bunun yazdigiyla saglin ile oynama ama. Bu islere yakin duran alternatif tip ile ilgili bir hekime danismakta fayda var. Sekerini baskilar ona eminim ama organlar da bir tahribat yaparmi onu bilmiyorum.
Cannabutter yaparsan iyi olur onu sabahlari kahvaltinda tostuna omletine ne yiyorsan artik surersin bi denemis olursun.

dougy

Üye
cbd kesinlikle şeker için çok etkili dostum eğer sorun bunun üzerineyse evet işe yarıyor.psikolojik olan kısmını bilemem ama kimisinin hayatını kurtarıyor kimisini de 2 yukarıdaki kanka gibi pessimist yapıyor :)
Thc kimin hayatını kurtarmış ? Adam ot şekere iyi gelir mi demiş , cbd ot mu bilader , otun zerre kafa yapmayan bir versiyonu, adam hem kafam güzel olsun hemde şekere iyi gelsin diye sormuş belliki , burda hanginiz cbd içerikli ot yetiştiriyor , sabah akşam trikom takip eden adamlarsınız, müptezel sitesinde pesimist ithamı yedik valla bravo , sen nesin polyanna mı

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Thc kimin hayatını kurtarmış ? Adam ot şekere iyi gelir mi demiş , cbd ot mu bilader , otun zerre kafa yapmayan bir versiyonu, adam hem kafam güzel olsun hemde şekere iyi gelsin diye sormuş belliki , burda hanginiz cbd içerikli ot yetiştiriyor , sabah akşam trikom takip eden adamlarsınız, müptezel sitesinde pesimist ithamı yedik valla bravo , sen nesin polyanna mı
Fikrini birine satasmadan yazamiyornusun?

harmangenc

Kıdemli Üye
dostum öncelikle "cbd ot mu birader" demek "protein yumurta mı birader " demekle aynı şey bence "cbd bomb" diye bir genetik var araştırmanı öneririm.ayrıca trikom takibi diyorsun da o hafife aldığın trikom sahibiyle de normal herhangi bir genetik cbd ağırlıklı olabiliyor.

sana pessimist dediğim noktayı da açıklamak istiyorum.bu bitkiyle alakalı psijolojik etkileri üzerine özellikle şu dönemde global olarak büyük bir çalışma devam ederken senin kendi yaşadıklarını anlatıp herkesi öyle etkileyecekmiş gibi bir ithamda bulunman anlamsız.elbette %100 yararlı demiyorum ancak psikolojik konularda da "kişiden kişiye" ve türden türe değişen olumlu etkileri de azımsanmayacak kadar fazla

dougy

Üye
dostum öncelikle "cbd ot mu birader" demek "protein yumurta mı birader " demekle aynı şey bence "cbd bomb" diye bir genetik var araştırmanı öneririm.ayrıca trikom takibi diyorsun da o hafife aldığın trikom sahibiyle de normal herhangi bir genetik cbd ağırlıklı olabiliyor.

sana pessimist dediğim noktayı da açıklamak istiyorum.bu bitkiyle alakalı psijolojik etkileri üzerine özellikle şu dönemde global olarak büyük bir çalışma devam ederken senin kendi yaşadıklarını anlatıp herkesi öyle etkileyecekmiş gibi bir ithamda bulunman anlamsız.elbette %100 yararlı demiyorum ancak psikolojik konularda da "kişiden kişiye" ve türden türe değişen olumlu etkileri de azımsanmayacak kadar fazla
3 günlük dünya isteyen cbd içer isteyen bonz jamaika , benim derdim lemon haze'den sadece 1 duman alsam şeker hastalığıma iyi gelir mi noktasındali cahillikle, herkes bunu içince benim kadar pesimist olmadığı gibi, kimsede sizin gibi olaya bu kadar hakim değil , bi kapak alıom anksiyeten geçio, bi joint sarıom şekerime iyi gelio noktasında bi cahillik ve aymazlık kol gezio gerek forumda gerekse dünya geneli internet ortamında , koca bayer öksürük için çocuklara eroin içiriodu 60 sene önce , ilaç sanayi ve mevzu tıp olduğunda daha az özgüvenle bir şeyler yazmanı öneririm, yok cbd imiş şuymuş muymuş geçin , marijuana endüstrisi yükselmekte ve yükselmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar , burda hepimiz kafamızın peşindeyiz, tek derdim tıbbı konularda atıp tutmamanız , yok şuna iyi geliyor yok buna iyi geliyor , yok eczanede cbd satılıyormuşda şeker hastalığını çözüyormuşta . Marijuana bir uyarıcı maddedir , eroinin ketaminin afyonnun morfinin sağlık konusundaki konumu nerdeyse mj'inde aynı konumdadır, ne eksik ne fazla .

Lucky

Müptezel
3 günlük dünya isteyen cbd içer isteyen bonz jamaika , benim derdim lemon haze'den sadece 1 duman alsam şeker hastalığıma iyi gelir mi noktasındali cahillikle, herkes bunu içince benim kadar pesimist olmadığı gibi, kimsede sizin gibi olaya bu kadar hakim değil , bi kapak alıom anksiyeten geçio, bi joint sarıom şekerime iyi gelio noktasında bi cahillik ve aymazlık kol gezio gerek forumda gerekse dünya geneli internet ortamında , koca bayer öksürük için çocuklara eroin içiriodu 60 sene önce , ilaç sanayi ve mevzu tıp olduğunda daha az özgüvenle bir şeyler yazmanı öneririm, yok cbd imiş şuymuş muymuş geçin , marijuana endüstrisi yükselmekte ve yükselmesi için ellerinden geleni yapmaktadırlar , burda hepimiz kafamızın peşindeyiz, tek derdim tıbbı konularda atıp tutmamanız , yok şuna iyi geliyor yok buna iyi geliyor , yok eczanede cbd satılıyormuşda şeker hastalığını çözüyormuşta . Marijuana bir uyarıcı maddedir , eroinin ketaminin afyonnun morfinin sağlık konusundaki konumu nerdeyse mj'inde aynı konumdadır, ne eksik ne fazla .
Senın hastalıgın ne kanka yada psikiyatır mısın sen portakal agacında vıtamınken bız kendımızı kımyasal ılaclar ıcmeden nasıl tedavı edecegımızı ogrenmeye calısıyorduk sen bır hastanın herhangı bır ılacı ıctıgındekı etkısını nerden bılıyorsun nerde Akademisyensın

harmangenc

Kıdemli Üye
marijuana uyarıcı değil uyuşturucudur bu arada :)

kokain,meth vb bunlar uyarıcıdır aklında bulunsun.

Tunç

Kıdemli Üye
Ot hiçbişeye gelmez kardeşim , uyarıcı uyuşturucu madde işte, beynin mutluluk hormonunu knk sen biraz dinlen hormonu ben içeri sokarım diyerek manipüle eder bu bitki, kullanmadığında da vücut kendi üretmez senden yine ot bekler, bu döngü ile yıllarımız geçiyor ,ani şeker düşürücü etkisi var çünkü thc vücuda girdiği anda beyin kimyası yalama olur , yıllardır içerim tembellik ve ertesi gün sinir sahibi yapar, bu meretin tıbben zararı faydasının 100 katı, zamanında eroinide öksürük için çocuklara verirlerdi , takılmaya devam tabi ben dahil kimse buna başladımı bırakamaz ama yok ona iyi gelir buna iyi gelir , sonra 3 4de makale çakınca gerçekler kaybolmuyor , bunun serbest bırakıldığı ülkeler refahı yüksek göçmeni bol ülkelerdir, devlet bir şeylerin satışını kontrol etmek isterken bunu kullanan insanlarında artık sanat dışında üretim ve katma değerde zerre faydası olmayan insanlar olduğunu kabul etmiş durumda.
Tabi sen sadece esrarı sadece sarıp içtiğin için böyle düşünmen normal. Medikal kullanımı hakkında biraz araştırma yapmanı tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Yapma ya bak sen, daha ne içtiğini bilmiyorsun baba sen , birinin seni "uyarması" lazım.
Kanka yanılıyorsun ve sadece bu konu da değil. Esrar dünya genelinde yasaklandığı dönemki bilim aynı bilim değil yasaklı olduğu için sektör gelişmedi bimbir türlü faydası var.
Örneğin epilepsi tedavisi alternatif olarak onerilmekte netflix de bı yapım var hatta 3 yaşındaki bebeklere bile uyguluyorlar.
Onca bilim insanı çalışıyor üzerinde binlerce makale var.
Senin ki kahvehane muhabbeti. İşkembeden sallıyorsun. Onca insan haybeye çabalıyor.

garezzz

Yeni üye
Kankalar yarası olan gocunur çokta sallamayın boş insanları. Kanıtlarla fikrini kanıtlasın iddiası olan. Mahalle torbacısından yıllarca nane içen, genetikten ,kenevirin geçmişinden , hangi ilaçlarda hangi madde kullanılır bilmeden burda keko muhabbeti çeviren insanları çok iplememek lazım :d

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* ****** hahahaha* **** ********** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • A ax-b:
    ***** ******* ******* hahahaha* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • T thescq:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ****** **** ********** ********* ****** ********* hahahaha** ******** hahahaha ****** ****** ********
  • Mrduru Mrduru:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • T thescq:
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
  • T thescq:
    ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ******* hahahaha** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T thescq:
    **** **** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha*
  • T thescq:
    ********* **** ********* hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • T thescq:
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****
  • T thescq:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • T thescq:
    ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** * hahahaha* ******* ******** ****** *********
    Mordecai Mordecai: *** ******** * hahahaha* ******* ******** ****** *********