Şeker yaparakları ile kubar

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Evet sizce nasıl yapabilirim. Bu tricom dolu yaprakları biraz içince kafa yapıyor güzeller biraz kubar yaptım süzgeç yardımıyla ama şöyle bir yöntem de var "gazeteye sar sonra suya batır, ateşin üstünde gazete ısınana kadar kağıt yanmaya yaklaşana kadar yak."

Bu yöntemi önceden tecrübe eden varmı? yardımcı olabilecek yazarsa sevinirim ve başka benzer, etkili yöntemleri tavsiye edebilirsiniz.

Ü

Üye silindi 26240

Guest
önce kubari sıfır jelatine koyup plaka haline getirip bastir icinde hava kalmasin. sonra 1 gazete parcasini 4 e böl. 4 e böldüğün gazete parçasının ilk parçasını guzelce ıslat ve kubarli jelatini icine koyup katla gazeteyi. sonra 2. ve 3. gazete parcasini islatmadan ayni sekilde katla. 4. gazete parçasınıda katla ve komple suya sokup cıkar ve elinle bastır fazla su çıksın. sonra hava almadan alüminyum folyoya sar. ocakta ortalama 2 dakika 1 tarafini 2 dakika 1 tarafini ateşte tut. sonra kundura veya mermerle iyice bas gazete parcalarini her cikarttiginda tekrar bas

Bluesmoke

Kıdemli Üye
önce kubari sıfır jelatine koyup plaka haline getirip bastir icinde hava kalmasin. sonra 1 gazete parcasini 4 e böl. 4 e böldüğün gazete parçasının ilk parçasını guzelce ıslat ve kubarli jelatini icine koyup katla gazeteyi. sonra 2. ve 3. gazete parcasini islatmadan ayni sekilde katla. 4. gazete parçasınıda katla ve komple suya sokup elinle bastır fazla su çıksın. sonra hava almadan alüminyum folyoya sar. ocakta ortalama 2 dakika 1 tarafini 2 dakika 1 tarafini ateşte tut. sonra kundura veya mermerle iyice bas gazete parcalarini her cikarttiginda tekrar bas
Eyvallah brem teşekkür ederim

Bluesmoke

Kıdemli Üye
@supermario kanka dediğin tarifi harfien uyguladım fakat fazla yapmadım belki yanlış yaparım boşa gider diye yinede iyi cigara tozu vardı aralarında bazen ince küçük yapraklar oluyor ama sorun olacağını düşünmedim.
Yaptım cigara sardım sararken tırnak makası ile kestim yaptım. Tadı daha iyi olmustu önceden yakıyordu ve şimdi öyle değil iyi giriyor gibi oldu pek birşey anlamadım önceden de kova içmistim.
Sonra bu kubarın kalanını kovada içtim iyiydi.

Kanka peki bunun püf noktaları nedir orayı ayıktırırmısın bana, ince yerler/işler işte.

Ü

Üye silindi 26240

Guest
@supermario kanka dediğin tarifi harfien uyguladım fakat fazla yapmadım belki yanlış yaparım boşa gider diye yinede iyi cigara tozu vardı aralarında bazen ince küçük yapraklar oluyor ama sorun olacağını düşünmedim.
Yaptım cigara sardım sararken tırnak makası ile kestim yaptım. Tadı daha iyi olmustu önceden yakıyordu ve şimdi öyle değil iyi giriyor gibi oldu pek birşey anlamadım önceden de kova içmistim.
Sonra bu kubarın kalanını kovada içtim iyiydi.

Kanka peki bunun püf noktaları nedir orayı ayıktırırmısın bana, ince yerler/işler işte.
foto atsana bi knk. kubari basmadan sigara sarip nasil ictin onu anlamadim

Ü

Üye silindi 26240

Guest
varsa basılı ve toz halini foto atarmisin bi knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FirstGrowing:
  • istr istr:
  • F FirstGrowing:
    ********** ******* **** **** *** **** ******* hahahaha
  • funny1joint funny1joint:
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** ***** ********** ** ***** *****
  • istr istr:
    hahahahahahahaha*** ******** *** ****** ****** ***** ****
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** *****
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    ***** ******** *** ******** hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha******* **** hahahaha* ***** ***** *** ***** ******** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
  • istr istr:
    ********** ****** **** ******** **** ******** ***** ********* ******** ** *** ******
    ******** ***** ********* ******** ** *** ****** ********** ******** hahahaha*** **** ****
    +1
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha******* ***** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10: