Şeker yapraklarında ki problemm?

Agalar öncelikle yorum yapacak herkese teşekkür ederim,bitki çorbacı tohumu blomda 4. hafta,sıcaklık ve nemde problem yok ışıkla olan mesafeside yakacak şekilde değil,en son sulamamda 1 su bardağı muz gübresi,Aloe Vera,keçi boynuzu pekmezi,kırmızı fasulye ve bir miktar kahve telvesi verdim durum bu şekilde
Buda bitkinin genel görünümü

Agalar öncelikle yorum yapacak herkese teşekkür ederim,bitki çorbacı tohumu blomda 4. hafta,sıcaklık ve nemde problem yok ışıkla olan mesafeside yakacak şekilde değil,en son sulamamda 1 su bardağı muz gübresi,Aloe Vera,keçi boynuzu pekmezi,kırmızı fasulye ve bir miktar kahve telvesi verdim durum bu şekilde
Buda bitkinin genel görünümü
@TheGodfather47

u.g

Üye
kanka şeker yapraklarında sorun yok, fan yaprakların sararmış ve düşecekler muhtemelen ama buı bitkinin normal yaşam döngüsü dahilinde. sömekleri şişirmeye enerji harcıyor şuan bitkin fan yapraklar bu durumdan etkileniyor.

kanka küçük bi araştırma yapmam gerekti nitrojen eksikliği denmiş tedavisi üst toprağa kahve telvesi karıştırmak denmiş AMA bitki benim olsa dokunmam gübrelere devam ederim
Azotu fanlardan çekmeye erken başladı zaten kanka bir ufak kahve telvesi vermiştim zaten umarım keser eyvallah

• Like
Tepkiler: u.g

mami10_

Doktor
Bitki re veg olmaya dopru gidiyor, karanlık dönemde bitkiyi kurcalama ışık sızması falan olmasın
2 sulama boş git, bitkiye ne buldun verme, bloomdaki bitkiye de fosfor ve potasyum lazım, azot gerekmez
Fosfor için yarasa gübresi ve ya fasulye çayı ver

Bitki re veg olmaya dopru gidiyor, karanlık dönemde bitkiyi kurcalama ışık sızması falan olmasın
2 sulama boş git, bitkiye ne buldun verme, bloomdaki bitkiye de fosfor ve potasyum lazım, azot gerekmez
Fosfor için yarasa gübresi ve ya fasulye çayı ver
Usta azotu erken çektiği için daha fazla fan yaprağı kaybetmeyin diye yaptım ama telaş yapmış ola bilirim, karanlık dönemde daha kurcalamam teşekkür ederim. RE veg olayı tam olarak nedir?

mami10_

Doktor
Usta azotu erken çektiği için daha fazla fan yaprağı kaybetmeyin diye yaptım ama telaş yapmış ola bilirim, karanlık dönemde daha kurcalamam teşekkür ederim. RE veg olayı tam olarak nedir?
Bitki yavaştan azotu çekecek zaten, bu dönemde azot gereksinimi azalır lazım olduğu zaman yapraktan çeker
Re veg yani yeniden vejetatif döneme geçer, sömek yapmayı bırakıp yaprak ve gövde gelişimine döner

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Lucii:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******** ******** ********* *** ***** ********** ********* ******** ****** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ****** ********* *** *** ******* ** ***** **** ***** ******* **** ** **** ****** **********
    +1
  • A ax-b:
    * ****** ***** ****** ****** *** ****** ****** ********** * *** **** **** *** ******* *** ** ******

• A ax-b:
    *** ** ***** ****** ******** *** *** hahahaha ********
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
    ** *** ***** ** ***** ***** ***** ****** ******** ******** ********* *** ***** ********** ********* ******** ****** ********* ******
  • A ax-b:
    ***** ******** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ***** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
    ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha*** ***** **** ********** ********** ******** ** hahahaha *** hahahahahahahahahahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
    İstanbul İstanbul: *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****