Şu kıza bi el atalım

Crimm

Üye
https://imgyukle.com/f/2023/02/05/QkWINv.jpeg

En son dün kontrol ettiğimde hiç bı sorun yoktu bugün ki kontolumde yapraklarda bu şekil yanma gibi sararmalar farkettim suanlik 5 10 yaprakta anca var diğerleri normal sebebi nedir nasıl çözüme ulasır bitkin neyi anlatmak istiyor bu yapraklarla bide şunu bilmek istiyorum sorunu ortam açısından vs cozebilmem zorsa bu şekilde grow u devam edip bitirmemin artıları eksileri n
e olur

Crimm

Üye
Çok güzel ellerine sağlık gübre olarak ne kullanıyorsun sulama yaptıktan sonra ki gün mü böyle oldu onlara odaklan bence
Adv. Micro grow bloom. Sensicalmag bigbud kullaniyorum toprağım sulamadan sonra 5.gun anca 3 parmak sokunca kuru oluyo ama ben grow başından beri iyice kurumasını bekleyip 7.gun gübreli suluyorum haftada 1 suladigim için hep gubreli sulama yapıyorum kabının içinde 100w seramik ampul ısıtıcı 24 derece ayarlı olsada ışıklar kapalı iken 17 lere kadar indiği oluyo ışıklar açıkken 22 28 arası grow başlangıcından itibaren böyle . benim tek aklıma gelen bu son iki iç gündür havalr daha soğuk ve işten gelince ışıklar açılmadan bı isiyi kontrol ettim ve 15.6 gördüm 1 2 gün isiklar kapalıyken bu şekle düşmesi bu sararmaya yol acarmi acaba eğer ondansa elimden gelicek başka yapacagim bisi de yok grow sonucunu kötü etkilermi malum en az 4 ila 6 hafta arası var sona gelmeye

Crimm

Üye
Sadece bı kaç yaprakta var 3 gündür takip ediyorum ilerleme yok mesafe 30. Cm civarı zaten dahada yer yok kabinde insllh sorunsuz biter bu grow

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ** ********** ****** ** hahahaha*
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ****** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
    **** hahahaha***** ********* *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco: