0 maliyet gübre yapımı

Efexx

Yeni üye
Öncelikle bi konu gördüm ve maddi sıkıntılardan dolayı gübre alamadığını okudum bu durum biraz beni üzdü ve konu açma geregi duydum. Sonuçta hiç bir zaman yoklukla yiğitlik olmuyor Bend e aynı sıkıntıları çektim bir cok genetiğim öldü, şimdi forumda görüyorum dünya paralar döküyorlar güzelde iş çıkartıyorlar güzel budlar alıyorlar paramız yok diye biz de güzel budlar içemicegimiz anlamına gelmiyor.

Sadece güvercin şerbetini yokmubiseyin diye bi kanka var o vermişti iş yapıyor  oranıda doğru  ama fazlaya kaçma ölür kızlar 

Weg dönemi:
güvercin gübre şerbeti anlatayım uygula bitknin coştugunu gör 5 lt bidonu göz kararı şöyle çeyreğinibreyle doldur şöyle https:///N9M3VkU ondan sonra üzerine suyu bas 4/3  ü kadar ağzı açık kalsın beklet onu gel git karıştır karıştır öyle bir kokusu var ki dana devirir **** leş leşş anlarsın zaten iyice suda çözülsün 4 - 5 gün zaten suyun renginden çözersin mevzuyu daha sonra süzgeçten geçir suyunu al 1 lt ile 0.75 arası bitkiye ver onu gübrenin cıvıklıgına göre ver çok yogunsa 0.50 de  olabılır sen yine yaptıgında fotosunu at ona göre tam sana söyleyım 

Ciceklenme dönemi:
 Dostum ilacın benim senin ben de imkansızlar içinde imkansızlık varken doğruyu bulmak için bir çok genetik öldürdüm. Eee ne yapalım bilader yoklukla yiğitlik olmuyor gübreye dökecek onca parmız yok,  dinle ben sana o cıtı pıtı kaşarları cıldırtacak formülü veriyorum şimdi gidiyorsun eskimiş en az 1 sene beklemiş bi koyun gübresi buluyorsun bunu bulmakta o kadar zor değildir haralde 5 lt bidonun yarısına kadar koyuyorsun üstüne su cekiyorsun en az 1 en fazla 3 yada 4 gün bekletiyorsun sonra süzüyorsun toprak sulanana kadar dökyorsun oda sanırım 2 litre cıvarı geliyor aradan 1 2 gün gectikten sonra tekrar sade suyla sulama yap ciceklenmede koyun gübresi cimlenmede güvercin gübre şerbeti ama PH ı düzenlemeyi unutma yoksa gübrenin faydası olmaz ememez bitki onun cözümüde bidonu  önce 1 yemek kaşıgı limon. Gerisi senin fantazileriiine kalmış

janjanlim26

Yeni üye
on numara başkanım Teşekkürler hemen not defterini aldım kayıt ettim,maddiyatsızlıkdan degilde ne bileyim koyun,güvercin herhangibir hayvanın gübresine daha sıcak bakıyorum,bu yazıyı aslında direk gübreleme kısmına taşımak ve sabitlemek lazım,

vurgun1

Yeni üye
Yokmubiseyinden Alıntıdır ama sağol hatırlatmak ta fayda var herşey para degil güvercin serbeti baya etkili

Efexx

Yeni üye
Cvp: 0 maliyet gübre yapımı

HighTimes' Alıntı:
Efexx' Alıntı:
Öncelikle bi konu gördüm ve maddi sıkıntılardan dolayı gübre alamadığını okudum bu durum biraz beni üzdü ve konu açma geregi duydum. Sonuçta hiç bir zaman yoklukla yiğitlik olmuyor Bend e aynı sıkıntıları çektim bir cok genetiğim öldü, şimdi forumda görüyorum dünya paralar döküyorlar güzelde iş çıkartıyorlar güzel budlar alıyorlar paramız yok diye biz de güzel budlar içemicegimiz anlamına gelmiyor.

Bu fomulü yokmubiseyin diye bi kanka var o vermişti iş yapıyor  oranıda doğru  ama fazla vermr kızlar ölür 
Kanka zaten kuş gübre  şerbetinin alıntı oldugu ve nicki yazıyor sen bu gün fazla kaçırdın sanırım :d
Koyun gübresi ni kendim tecrübe ettim yazıda bana ait. Limon için ppm i sormuş sun ben hiç ölçmedim ne oluyordur bilmiyorum ama faydasını gayet güzel gördüm. Bu işi yapıyoruz cokta güzel budlarım var.. sen para verir beslersin ben para vermeden yok şu bu demenin luzumu yok

janjanlim26' Alıntı:
on numara başkanım Teşekkürler hemen not defterini aldım kayıt ettim,maddiyatsızlıkdan degilde ne bileyim koyun,güvercin herhangibir hayvanın gübresine daha sıcak bakıyorum,bu yazıyı aslında direk gübreleme kısmına taşımak ve sabitlemek lazım,

Katılıyorum sana dostum zor edinilen tecrübeler bunlar hem maliyetsiz hem doğal seviliyorsun..

autogrower' Alıntı:
koyun gübreside yanık gübre olmalı kesinlikle yani taze olmayan bekletilmiş !

Kanka yenisini kulandım en son güzel sonuçlar aldım. Şerbet verildiği için problem olmuyor yanması için bekletilmesindeki sebep içinde metan gazı var onun kaybolması için katı verildiği taltirde bitki için büyük sorunlar yaşanır biz katı vermediğimiz için problem değil ama beklemiş gübre her zaman en iyisidir.

Efexx

Yeni üye
Cvp: 0 maliyet gübre yapımı

HighTimes' Alıntı:
Efexx' Alıntı:
Kanka zaten kuş gübre  şerbetinin alıntı oldugu ve nicki yazıyor sen bu gün fazla kaçırdın sanırım :d
Koyun gübresi ni kendim tecrübe ettim yazıda bana ait. Limon için ppm i sormuş sun ben hiç ölçmedim ne oluyordur bilmiyorum ama faydasını gayet güzel gördüm. Bu işi yapıyoruz cokta güzel budlarım var.. sen para verir beslersin ben para vermeden yok şu bu demenin luzumu yok

Cevap vermek için yazmışsın dostum , demek istediğimi anlamakda çok uzaksın ama boşver senin güzel budların var sen bu işi yapıyorsun bravo :D

Ben senin anlatmak istediğini anladım kanka aylık indorda 1 k bütce ayırıyordum neredeyse kira şu bu bi süre sonra insan alternatif arıyor. Buyur gel beraber tütürelim tatmin olursun ;)

booost

Yeni üye
kanka selam güvercini süzdükten sonra mesela 20 lt saksımız var 2lt sulama yapmak istiyorum o zaman nasıl ayarlayabilirim ? bunu verdikten sonra 10 gün toprak kurudukca 1.5 - 2 litre saf sulama yapıyoruz sanırım.

Koyun gübresinde de 5lt bidonda bekledikten sonra suyunu süzüp posasını 2 lt su ile karıştırıp bunu komple kıza içiriyoruz öyle mi kanka bide gübreyi koycağımız suya 1 yemek kaşığı limon suyu mu dökelim ph için

Hoze

Yeni üye

Sadece güvercin şerbetini yokmubiseyin diye bi kanka var o vermişti iş yapıyor oranıda doğru ama fazlaya kaçma ölür kızlar

Weg dönemi:
güvercin gübre şerbeti anlatayım uygula bitknin coştugunu gör 5 lt bidonu göz kararı şöyle çeyreğinibreyle doldur şöyle https:///N9M3VkU ondan sonra üzerine suyu bas 4/3 ü kadar ağzı açık kalsın beklet onu gel git karıştır karıştır öyle bir kokusu var ki dana devirir **** leş leşş anlarsın zaten iyice suda çözülsün 4 - 5 gün zaten suyun renginden çözersin mevzuyu daha sonra süzgeçten geçir suyunu al 1 lt ile 0.75 arası bitkiye ver onu gübrenin cıvıklıgına göre ver çok yogunsa 0.50 de olabılır sen yine yaptıgında fotosunu at ona göre tam sana söyleyım

Ciceklenme dönemi:
Dostum ilacın benim senin ben de imkansızlar içinde imkansızlık varken doğruyu bulmak için bir çok genetik öldürdüm. Eee ne yapalım bilader yoklukla yiğitlik olmuyor gübreye dökecek onca parmız yok, dinle ben sana o cıtı pıtı kaşarları cıldırtacak formülü veriyorum şimdi gidiyorsun eskimiş en az 1 sene beklemiş bi koyun gübresi buluyorsun bunu bulmakta o kadar zor değildir haralde 5 lt bidonun yarısına kadar koyuyorsun üstüne su cekiyorsun en az 1 en fazla 3 yada 4 gün bekletiyorsun sonra süzüyorsun toprak sulanana kadar dökyorsun oda sanırım 2 litre cıvarı geliyor aradan 1 2 gün gectikten sonra tekrar sade suyla sulama yap ciceklenmede koyun gübresi cimlenmede güvercin gübre şerbeti ama PH ı düzenlemeyi unutma yoksa gübrenin faydası olmaz ememez bitki onun cözümüde bidonu önce 1 yemek kaşıgı limon. Gerisi senin fantazileriiine kalmış
Kanka güvercün gübre şerbeti beklerse bir sıkıntı olurmu biyerde duymuştum beklerde daha iyi olur diye yoksa her seferinde yeni pok bulup mu yapacaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ******...