1+0 Evde Havalandırma Önerileri

Yeni eve taşınacağım ve kabini 1+0 eve kuracağım. Havalandırma olayını nasıl yapmamı önerirsiniz ? Sürekli camı açık bıraksam kışın orada yaşayacağım için soğuktan donarım. Arada camı açıp kapatsam tam anlamıyla verimli olacağını düşünmüyorum. Ne gibi bir yol izlesem heem benim için hem kızlarım için daha verimli olur? Önerilerinizi almak istiyorum.

Birde 60x120x180 kabinde 2 adet uzun dönem yetiştirebilir miyim ?

Temiz havayı dışardan çekmesi için kiralayacağım evin camına borunun büyüklüğünde delik açtırmam gerekecek o zaman doğrumudur? Genelde mutfaklarda hava girişi için camda delik oluyor içinede bi aparat takıyorlar.

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum sponsorda pence aparatları var, pencereye monte ediliyo diye biliyorum, hem pencereden soğuk gelmiyor hem boru dışarıdan hava alıyor/veriyor.. @higthead detaylı anlatır..

higthead

Jolly Green
60x120 kabınde guzel 2 photo yetıstırebılırsın.

cıkısın quıte serısı

girişin

pencere aparatın

pencere aparatı ıle cıkıs hava sını dırek camdan dısarı atabılırsın. drpencere aparatını bende kullanıyorum camdan ne dısarıdan ıcerıye sogukluk sıcaklık gırıyor nede ıcerıden sogukluk sıcaklık cıkıyor bu sayede ıklımlendırmen stabıl olur.

60x120 kabınde guzel 2 photo yetıstırebılırsın.

cıkısın quıte serısı

girişin

pencere aparatın

pencere aparatı ıle cıkıs hava sını dırek camdan dısarı atabılırsın. drpencere aparatını bende kullanıyorum camdan ne dısarıdan ıcerıye sogukluk sıcaklık gırıyor nede ıcerıden sogukluk sıcaklık cıkıyor bu sayede ıklımlendırmen stabıl olur.
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Bahsettiğin pencere aparatından alacağım işimi görür diye düşünüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ****** ***** ***** ********** ** ********* hahahaha ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ********** * ***** ***** **
  • W wickedstick:
    ***** ********* *** *** ***** *** ** **** ********** ***** ********* ****** ********* ********** hahahaha** ** hahahahahahahaha
  • O obeb:
    hahahaha ****** ***** hahahaha ******* **** *** ****** ***** hahahahahahahahahahahahahahahaha******** ** ****** ****** ***
  • O obeb:
  • C CHaRaMBoL:
    ******* ********* ********* ***** ******** ******* hahahaha*** ***** ** hahahaha* *** **** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** hahahaha ********* hahahaha** ***** ****** hahahaha* * ****** ********** ******* ** ** ***** ********** * ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ** ** **** ******** ******** *** ****** ********* ******** ** **** hahahaha ****** ***** hahahaha ******* **** *** ****** ***** hahahahahahahahahahahahahahahaha******** ** ****** ****** ***
    +1
    ***** ******* * ****** * ******* ******** **** hahahaha**** *** hahahaha ********* hahahaha** ***** ****** hahahaha* * ****** ********** ******* **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ********** ******* ******* ********* ********* ***** ******** ******* hahahaha*** ***** ** hahahaha* *** **** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ***** ********** ***** ******* * ****** * ******* ******** **** **
    **** hahahaha ***** ***** hahahaha* ***** *** **** ***** **********
    +1
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ***** ********** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** *** ***** hahahaha* ******* ***** ******* ***** ** *** *** hahahaha******* *** *** ***** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • W wickedstick:
    ******* *** ********** ***** * ** **** **** **** ********* ********* *** ****** **** *** ****** ********** ****** ********* **** **** ********** **** ** ****** ********* ***** ********** ***** ***** ******** **** ********* **** hahahaha**** ******** **** ********** ******** hahahaha ******
  • C CHaRaMBoL:
    **** hahahaha** * **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ****** ******* *** ********** ***** * ** **** **** **** ********* ********* *** ****** **** *** ****** ********** ****** ********* **** **** ********** **** ** ****** ********* ***** ********** ***** ***** ******** **** ********* **** hahahaha**** ******** **** ********** ******** hahahaha ******
  • 420x 420x:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** **** *** hahahaha* *****
    NewGardener NewGardener: *** ********** **** *** hahahaha* *****