1 Ağaç ekmişim nasıl yapayım? 2 aylıktır

Recep21

Yeni üye
Selam arkadaşlar, 2-3 adet toprak aldım ve bir kaç ilaç aldım. advanced nutrients Tarantula ve başka bi ilac, bir dal saksıda kenevirim var 2 aylıktır bu ilacları ve toprağa veriyom iyi mi acaba? yanmasınmı ? zatek toprakta değişik değişik şeyler var mesela solucan gübresi veya yarasa gübresi gibi vs. , ? 2 ay oldu bu çayı ektim kaç ay sonra içebilirim saygılar :)

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Vealeykumeselam;
Tarantula koklendirme ürünü,pirhana ve voodo ile gayet iyi çalışır fakat bununla sınırlı değil tabiki buna ek olarak ana besinleri de vermen gerekir bitki her evresinde farklı bileşenlere ihtiyaç duyar..konu pek aciklayici ve anlatıcı olmasada çorbacı tohumu olarak nitelendirsek muhtemel uzun dönem photo'dur bunu çiçeğe almak da senin elinde ışık periyodu bilmiyorum kullanıyormusun ama bir gün karanlıkta bekletip 12/12 almadan çiçeklenmeye de geçmeyecektir..şimdi çiçeklenmeye soksan ikibucuk ay rahat diyorum kuruması kurlemesi felan..Daha net cevaplar almak istersen de,bitkinin resimlerini ve sağladığın sistemi ışığı toprağı nasıl ilerlediğini yazarsın muhakkak yardımcı olanlar olacaktır..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: *******