1 ay oldu gelişimleri çok değişik

okanmsf

Yeni üye
arkadaşlar merhaba neredeyse 1 ay oldu 19 ekimde patlayan tohumları toprağa ektim (ektiğim hali fotoğraflarda mevcut saksı 38L) ve 440W ışığı %25 açtım neredeyse 2 haftadır fan 7/24 açık ışık döngüsü 18/6 içlerinden sadece 1 tanesi iyi görünüyor diğerlerinin durumu iyi değil kısa kalanlar ışığa uzak olmasın diye altlarına bişey koyup yükselttim ve ışığı bugünden itibaren %100 açtım tohum auto skywalker haze hiç fazla sulama yapmadım toprak iyice kuruduktan sonra sulamasını yaptım sıcaklık 25-29 C nem 70-80 arasıydı sürekli 8 haftası kaldı sizce ne yapmalıyım.
biraz bekleyip %100ışıkta gelişimini göreyim mi yoksa zaman kaybetmeden yeni tohuma mı geçeyim?

Nemesis4

Kıdemli Üye
Knka enterasan 1 aylık kızlarım bunun 3 katı bı yerde yanlıs yapıyorsun ph bakıyor musun photo olmasın?

27 derece sıcaklı sınır. Eğer yazdığın gibi oynaksa sıcaklık gelişim etkilenir. Bitkilerin düzgün beslenemiyor. Yüksek EC’den yani çok gübre vermekten. EC metren yoksa al EC ölçerek besle. Ph da önemli ph kaç veriyorsun

okanmsf

Yeni üye
27 derece sıcaklı sınır. Eğer yazdığın gibi oynaksa sıcaklık gelişim etkilenir. Bitkilerin düzgün beslenemiyor. Yüksek EC’den yani çok gübre vermekten. EC metren yoksa al EC ölçerek besle. Ph da önemli ph kaç veriyorsun
verdigim su 6.6-7.6 ph besinleriyle baslangic grow a b, vodoo juice ve b-52 verdim ilk ayi bitti ec hic olcmedim

verdigim su 6.6-7.6 ph besinleriyle baslangic grow a b, vodoo juice ve b-52 verdim ilk ayi bitti ec hic olcmedim
6.7 7.6 diye bir PH aralığı olmaz bro. 6.5 vermen gerekiyor toprakta. sulamana dikkat et. Ayrıca yazdıklarına göre kullandığın gübreler AN. AN zaten ph perfect PH ayarlamana gerek yok ki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** ******* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** **** hahahaha ****** ****** ** **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Bandaleros Bandaleros: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...