1 aylık bebek cinsiyeti belli mi destek atar mısınız ?

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka ben saksının altına çakıl taşı koydum bi sıra daha iyi nefes alsın diye suyuda özellikle 400-500ml arası veriyorum drenajdan su akmasın diye suyla birlikte topraktaki besinlerinde gideceğini düşündüğümden
Kanka suyla birlikte besinler gitmezse kökleri tuz sarar besin kilitlenir beslenemez, ilerler de kök çürüğüne yol açarsa kaybedersin bitkini

Samoke

Yeni üye
Kanka suyla birlikte besinler gitmezse kökleri tuz sarar besin kilitlenir beslenemez, ilerler de kök çürüğüne yol açarsa kaybedersin bitkini
Brocum eyvallah ya ben bi sonraki sulamamda 1-2 cay bardağı kıvamında su akıtıyım alttan kanka senide çok darlamak istemiyorum ama ilgileniyosun diye soruyorum sağol tekrar ben böyle amatörce ilerlettiğim bu bebekten en kötü kaç gr sigara alırım

OttoMan347

√SEFİR√
Brocum eyvallah ya ben bi sonraki sulamamda 1-2 cay bardağı kıvamında su akıtıyım alttan kanka senide çok darlamak istemiyorum ama ilgileniyosun diye soruyorum sağol tekrar ben böyle amatörce ilerlettiğim bu bebekten en kötü kaç gr sigara alırım
Kanka istediğin zaman ben buradayım sorun yok hiç çekinme sakın. Eğer drenajdan su akıtmadıysan hiç birdahaki sulamada en az 3 çay bardağı su aksın alttan eski gübreler aksın gitsin, fazla aksın eksik akmasın en az 3. Şuan hiç kimse nekadar hasat alacağını kestiremez kanka o çiçeğe girdikten sonra. Bitkin iyi bir tür olursa ve photo bitki, yardımımızla en az 100gr alırsın en ölüsü

Samoke

Yeni üye
Kanka istediğin zaman ben buradayım sorun yok hiç çekinme sakın. Eğer drenajdan su akıtmadıysan hiç birdahaki sulamada en az 3 çay bardağı su aksın alttan eski gübreler aksın gitsin, fazla aksın eksik akmasın en az 3. Şuan hiç kimse nekadar hasat alacağını kestiremez kanka o çiçeğe girdikten sonra. Bitkin iyi bir tür olursa ve photo bitki, yardımımızla en az 100gr alırsın en ölüsü
Eyvallah brom sağol ilgin alakan için

Samoke

Yeni üye
İşin rast gelsin kanka
Selam kanka dediğin gibi tarçınlı su yapıp sıktım toprağa falan ama toprağın içinde aşırı derecede sineklenme olmaya başladı tarçınlı su falanda fayda etmiyo **** sineğinin üstüne sıkıyorum oralı bile olmuyo ve bitki ufak ufak yaprak köşelerinden sararır gibi olmaya başladı acaba sorun bu aw sineklerimi mantar mı yoksa besin eksikliğimi bugun suladım 2-3 bardak su akıttım drenejlardan karanlığa koydum 1 saat takılsın ışığa alcam son olarak kankam ben şöyle yapiyorum gece ışığın altında ortalama 12 saat kadar sabah işe giderken düzeneği kaldırmak durumundayım odaya koyuyorum güneş almayan ama aydınlık ortamda duruyor bu zamana kadar sağlıklı şekilde ilerledi ama doğru mu bilmiyorum karanlıktada kalması gerekir herhalde

OttoMan347

√SEFİR√
Selam kanka dediğin gibi tarçınlı su yapıp sıktım toprağa falan ama toprağın içinde aşırı derecede sineklenme olmaya başladı tarçınlı su falanda fayda etmiyo **** sineğinin üstüne sıkıyorum oralı bile olmuyo ve bitki ufak ufak yaprak köşelerinden sararır gibi olmaya başladı acaba sorun bu aw sineklerimi mantar mı yoksa besin eksikliğimi bugun suladım 2-3 bardak su akıttım drenejlardan karanlığa koydum 1 saat takılsın ışığa alcam son olarak kankam ben şöyle yapiyorum gece ışığın altında ortalama 12 saat kadar sabah işe giderken düzeneği kaldırmak durumundayım odaya koyuyorum güneş almayan ama aydınlık ortamda duruyor bu zamana kadar sağlıklı şekilde ilerledi ama doğru mu bilmiyorum karanlıktada kalması gerekir herhalde
Öyle çiçeğe zorlar strese girer erken çiçeklenir pek iyi hasat alamazsın. Neem oil alabilirsin yada neem azal sipariş et kesin çözüm. Mantar sineğiyse bende de var geç büyümeye ve çeşitli hastalığa benzer şeyler çıkarıyor bitkide. Tarçın işe yaramıyor ilaç istiyor

Son düzenleme:

Samoke

Yeni üye
Öyle çiçeğe zorlar strese girer erken çiçeklenir pek iyi hasat alamazsın. Neem oil alabilirsin yada neem azal sipariş et kesin çözüm. Mantar sineğiyse bende de var geç büyümeye ve çeşitli hastalığa benzer şeyler çıkarıyor bitkide. Tarçın işe yaramıyor ilaç istiyor
Kanka anlamadım ya herşey kusursuz gidiyordu birden bire sanki elimde patlıycak gibi oldu brocum şimdi minik şerefsiz arsız sinekler mantar yüzünden oluyor anladığım kadarıyla önerebilceğin bir ilaç var mı ? Neem oil ve neem azal nedir acaba sineklenme içinmi yada mantar için mi bunlarda

Forumda okadar bilgi var knka hala nerenin fotosunu çekeceğinizi bilmiyosunuz .
Bu şekilde anlaşılmaz.
Ama tahminimce dişi gür duruyo.
Anlamadım kanka “forumda okadar” derken ?
Knka ana govde dalıyla sömek dallarinin bağlantı yeri çatalı yakından çek ordan anlarız.
Ama bence dişi güzel bakilirsa çok mutlu eder seni.
Çünkü erkek bitki genelde daha boylu cılız durur .

Samoke

Yeni üye
Knka ana govde dalıyla sömek dallarinin bağlantı yeri çatalı yakından çek ordan anlarız.
Ama bence dişi güzel bakilirsa çok mutlu eder seni.
Çünkü erkek bitki genelde daha boylu cılız durur .
Kankam arka kameram bozuk olsuğu için bukadar çekebildik dişi olduğu kanaat getirdik şuan sorunumuz arsız sinekler işler birden karıştı herşey iyi giderken :(

Samoke

Yeni üye
Pardon kanka dediğini tam anlayamamışım bu sorun için neem azal almamı söylemişsin teşekkürler

Samoke

Yeni üye
Knka valla ben dışarda bakıyorum Cat pat zararlı sorunum oluyo ama çok önemli değil .
Sen içerde bakiyon galiba
Aynen bro içerde bakıyorum ben. Dışarda zor ya rüzgarı soğuğu bilmemnesi bende iki bitki varsı sadede bir gün işe giderken camın önüne koyıyım şöyle güneşte dursun bi temiz hava alsınlar dedim akşam bi geldim **** kargası bitanesini sökmüş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1