1 GR ESRAR İLE İLK DEFA YAKALANDIM

bahamas00

Yeni üye
Selamlar , dün polis aramasında üzerimde 1 gr esrar çıktı. karakola götürüp belge imzalatıp saldılar.
Benim daha öncesinden hakaret davasından 5 yıl içinde başka suça karışmamak kaydıyla ertelediler. Şimdi bu esrar muhabbeti diğer dosyayı patlatır mı ve süreç tam olarak nasıl işler. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

Emmy

Müptezel
Dosyalar farkli birbirini etkiĺemez dostum rahat ol amatem e baglayabilirler belki eve kagit gelebilir

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Merak etme mahkemeye çıkmayacaksın bu yüzden de diğer dosyanı etkilemez. Esrarı nerenizde saklıyorsunuz kanka. Ben her gün 2-3 gr sigarayla çevirmeye giriyorum çıkıyorum. hemde sabıkalı olmama rağmen. Sigarayı her zaman donumun içine koyarım. 2023 senesinde 50 defa çevirmeye girip çıktım sadece 1 kez yakalandım onda da sigara sarılıydı ama tutanak yemedim. sağolsun polis abilerimiz içiciydi galiba . sigarayı alıp bana yol verdiler

Merak etme mahkemeye çıkmayacaksın bu yüzden de diğer dosyanı etkilemez. Esrarı nerenizde saklıyorsunuz kanka. Ben her gün 2-3 gr sigarayla çevirmeye giriyorum çıkıyorum. hemde sabıkalı olmama rağmen. Sigarayı her zaman donumun içine koyarım. 2023 senesinde 50 defa çevirmeye girip çıktım sadece 1 kez yakalandım onda da sigara sarılıydı ama tutanak yemedim. sağolsun polis abilerimiz içiciydi galiba . sigarayı alıp bana yol verdiler
Hocam sigarayı nasıl saklıyorsunuz ben hep dışarı çıkarken üzerime illa alacaksam sarılı 1 adet alıyorum sigara paketi içine atıyorum. Sömek olarak mı almak daha sıkıntılı sarılı olarak almak mı sizce?

kamasunqa

Yeni üye
Hocam sigarayı nasıl saklıyorsunuz ben hep dışarı çıkarken üzerime illa alacaksam sarılı 1 adet alıyorum sigara paketi içine atıyorum. Sömek olarak mı almak daha sıkıntılı sarılı olarak almak mı sizce?

Kardeşim bu tamamen senin ne kadar ayık olduğunla hızlı olduğunla alakalı bir durum , Allah kimseye yaşatmasın ama böyle durumlar da ayık olmak gerek ha eğer olamazsan risk etme bunu keyfe içiyorsun keyfin için ömrünü harap etme dile düşmeye gerek yok 1 gram malzemeyi ezip dona atsan sen bile bulamazsın apış arasından içeri sal gitsin bazı arkadaşlarım yarım gramı bile öyle sarıyorlar içeri atıyorlar ki koku filan hiç yok, yaya halde sigarayla gezmek risk araç olsa kaçar yolda yol verirsin malzemeye sigortam yok dersin korktum dersin herşey dersin ;) ama tabi bunlar hep lafta işte denk gelince insan maalesef bu durumlara düşebiliyor geçmiş olsun

Tuzsuz Bekir

Müptezel
ben sarılı sigarayı üstümde taşımam. içeceğim kadar sömeği alır 1-2 tane de kağıt alır. Donumun içine koyar öyle çıkarım. En az 50 defa aranmaya girdim bir sıkıntı olmadı şu ana kadar

Beni ne zaman çağıracaklar idrar testi için ve bunu online olarak takip edebileceğim bir yer varmı. ya ada nereye sormam lazım
Sana kararı tebliğ ettikten sonra 15 gün itiraz hakkı veriyorlar. Sigarayı üzerinde değilde arabanın içinde herhangi bir yerde yakalatsaydin itiraz etmeni tavsiye ederdim fakat üzerinde yakalattigin için itiraz etmen süreci uzatır. Eğer tedavili denetim görürsen tebliğ edildiği + itiraz süresi + 14 gün sonra ilk testini verirsin diye düşünüyorum. Tebligat tarihi bulunduğun ile göre değişiyor. En az 2-3 ay sonra geliyor. Bu süreç biraz savcılık ve uyusturucu suçuyla ilgilenen adliyedeki memurun insiyatifine kalmış bir şey. Tedavisiz denetim görürsen her hafta imza ve supriz test. Ben 4. Ayimdayim henuz test vermedim. Tedavisiz denetim görmekteyim. Geçmiş olsun

insanları boş boş kandırma dostum devlet her türlü yakalar insanların başınıda yakma
kardeş burda herkes madde taşımıştır üstünde. adamda zaten taşıyan kişiye taktik veriyor. Yani milletin başını yakmış olmuyor. Burda herkes ya ekiyor ya biçiyor ya içiyor. Birbirimizle tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Kimsenin kimseyi yaktığı yok. Adam zaten madde taşıyan kişiye taktik veriyor donuna koy diyor. Sende boş boş konuşup devlet yakalar diyorsun. O zaman çık buradan ne işim var forumda. Saçmalamışsın

bahamas00

Yeni üye
Sana kararı tebliğ ettikten sonra 15 gün itiraz hakkı veriyorlar. Sigarayı üzerinde değilde arabanın içinde herhangi bir yerde yakalatsaydin itiraz etmeni tavsiye ederdim fakat üzerinde yakalattigin için itiraz etmen süreci uzatır. Eğer tedavili denetim görürsen tebliğ edildiği + itiraz süresi + 14 gün sonra ilk testini verirsin diye düşünüyorum. Tebligat tarihi bulunduğun ile göre değişiyor. En az 2-3 ay sonra geliyor. Bu süreç biraz savcılık ve uyusturucu suçuyla ilgilenen adliyedeki memurun insiyatifine kalmış bir şey. Tedavisiz denetim görürsen her hafta imza ve supriz test. Ben 4. Ayimdayim henuz test vermedim. Tedavisiz denetim görmekteyim. Geçmiş olsun
e devlet ya da benzer online bir platformdan tebliğ kağıdı hariç hariç bu tebligatı online olarak görebileceğim bir yer var mı peki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****