1 Saksıdan kaç gram çıkar?

formlu99

Yeni üye
kankalar selam gerekli şeyleri öğrendikten sonra saksıda yetiştirmeye başlarsam 1 saksıdan ortalaması kaç gram eşya çıkar teşekkürler şimdiden

1- 1 saksıdan ortalama kç gram çıkar ve ne kadar sürede yetişir?
2- flush işlemi tam olarak nedir?

Cvp: 1 Saksıdan kaç gram çıkar?

formlu99' Alıntı:
kankalar selam gerekli şeyleri öğrendikten sonra saksıda yetiştirmeye başlarsam 1 saksıdan ortalaması kaç gram eşya çıkar teşekkürler şimdiden

1- 1 saksıdan ortalama kç gram çıkar ve ne kadar sürede yetişir?
2- flush işlemi tam olarak nedir?

flush ı hasatı kesmeden son 2 hafta önce 1 kere ondan 1 hafta sonra 1 kere yani toplamda 2 kere saksın 12 litre ise 12x3 = 36    yada saksın 20 ltre ise 20x3 = 60 litre   saf su ile atıcaksın.

Kaç gram çıkar diyede birşey yok belki 3 belki 300 tamamen senin yetiştirme tarzına bağlı. Ama ilk growun olucaksa ortalama 1000 1500 tl lik ideal bir sistem yapacaksan forumda ki bircok şeye uyup bitkiyle ilgileneceksen tek saksıdan 50-80 gram alırsın. 

Auto photo olarak ikiye ayrılır yetiştirme süresi ve hasat miktarı buna bağlıdır. Auto dersen kolay hızlı yetişir 50 80 gram dediğim auto dur. Photo dersen 5 6 aylara kadar sürebilir, sıkıntılıdır hastalık kapma ihtimali vs yüksektir. Ama hasatıda ona göre artar.  İlk olucaksa auto öneririm. 90 gün gibi bi sürede hazır olur ( verdigim süreler ortalama süreler 3 aşağı 5 yukarı olabilir )

Hunlu' Alıntı:
babahaze tek başına püskürttün kopilleri kanka helal olsun iyi çarpıştın =)

:) Kurusıkı eşşe oglu eşşekler kanka sorma ya. Yalandan muhabbet ediyorlar  yok alkol ictim yok onu yaptım yokbunu yaptım ana bacı falan boş adamlar

indicanın ne demek oldugunu daha dün öğrendi bu forum sayesınde gelmiş diyor yok site bana sativa yerine indica yolladı. oğuz sen dolandırıcısın şerefsizsin vs vs. Kamil sen parkta oturmus koreks yapan peynir yapan adamdın. Ne ara indica yı beğenmez oldun tirrek demezlermi adama =)

**** adama bok atıp adamın forumundan üye devşirmeye çalışıyor kunekler :)

madem öyle kardeşim yiyorsa makatın; aç bir youtube kanalı, ordan üye kas, ordan da forumunu ya da chat ortamını kur. döl israfları hayatında emin ol mari içmemiştir.

Hunlu' Alıntı:
**** adama bok atıp adamın forumundan üye devşirmeye çalışıyor kunekler :)

madem öyle kardeşim yiyorsa makatın; aç bir youtube kanalı, ordan üye kas, ordan da forumunu ya da chat ortamını kur. döl israfları hayatında emin ol mari içmemiştir.

yediği kaba sıcan puştlar bunlar başkada bişey değiller. Nankör got takımı :)

Simtozu

Üye
5 ay oldu 19 günüm daha var tam 2.5 ay boy attırdım bitkilere sonra aldım çiçeklenmeye hasat güzel olacak fakat autom vardı ağac 3 ayda 20 gram anca verdi auto dedin mi 50 gram veren cinsinden almaya bak tohumu hediye gelmisti bana ama sağlamdı yeme yedim ağacı xd simdi harmanım fakat hasatın süper olacağına inancım tamdır 5metre kare oda klima 1200w ışık mesafe hep 50 cm ışık hepsine yetsin diye bazı bitkiler cinsinden dolayı leş fakat keşke para olsaydı 2 tane 1200 daha alabilseydim olanla yetincez napalm. Yansıtıcı yerine yağlı kağıt kullanın derim daha ucuz folyo kırışıyo sürekli ışık kırılıyo seyreliyo. Her yipisin yoğurt yiyişi farklıdır bide flush yapacam o kadar saksıya fıtık olacam fıtık

Baba Haze' Alıntı:
Hunlu' Alıntı:
babahaze tek başına püskürttün kopilleri kanka helal olsun iyi çarpıştın =)

:) Kurusıkı eşşe oglu eşşekler kanka sorma ya. Yalandan muhabbet ediyorlar  yok alkol ictim yok onu yaptım yokbunu yaptım ana bacı falan boş adamlar

indicanın ne demek oldugunu daha dün öğrendi bu forum sayesınde gelmiş diyor yok site bana sativa yerine indica yolladı. oğuz sen dolandırıcısın şerefsizsin vs vs. Kamil sen parkta oturmus koreks yapan peynir yapan adamdın. Ne ara indica yı beğenmez oldun tirrek demezlermi adama =)
Eger benden bahsediosan ki benden bahsediosun cunku benim sorum bu
%75 indica yazan purple bud aldim degeneticadan ve dal inceligi yaprak inceligi ve main linning yapmama ragmen surekli uzamasi beni dusundurdu ve sativa gondermis olabilirlermi diye sordum sadece
Degeneticadan emreyle gorusuorm herif cokta kibar bi adam sevdim tavrini yanlislik yapabilirler erkek olmadigi surece sikinti olabilir bi boktan anlamadigim dogrudur bu foruma uye olmamin sebebi bu boktan anlamak

reaL

Üye
@Nobodyisperfect
kanka o konu farklı forumda troll yapan lavuklardan bahsediyorlar senle alakası yok.

Nobodyisperfect' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:

%75 indica yazan purple bud aldim degeneticadan ve dal inceligi yaprak inceligi ve main linning yapmama ragmen surekli uzamasi beni dusundurdu ve sativa gondermis olabilirlermi diye sordum sadece
Degeneticadan emreyle gorusuorm herif cokta kibar bi adam sevdim tavrini yanlislik yapabilirler erkek olmadigi surece sikinti olabilir bi boktan anlamadigim dogrudur bu foruma uye olmamin sebebi bu boktan anlamak

dostum estağfurullah senden neden bahsedeyim. 
Ganjashortmudur nedir ondan bahsediyorum.

Baba Haze' Alıntı:
Nobodyisperfect' Alıntı:

dostum estağfurullah senden neden bahsedeyim. 
Ganjashortmudur nedir ondan bahsediyorum.

Ozur dilerim o zaman:)
Konuyla alakali bende yazdimda
Tesekkurler alâkaniz icin eyvallah

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **