1 taşla 3 kuş

Selamlar, daha önçe görmüş olduğum bir video yu kendim uygulamak istiyorum, buna 1 taşla 3 kuş dene bilirmi bilmem ama seytan üçlüsü denebilir, simdi bende 20 cm saksı var, bu 20cm saksıya 3 adet sponsor tohumu eksem seytan üçlüsü yapsam diye düşünüyorum, bitkiler auto olaçak, daha önçe videoda görmüştüm bitkiler baya iyiydi, hem alandan tasarruf, hemde fazla gübre ve azotun önüne geçer diye düşünüyorum, bazen ben şahsen gübre olayını fazla kaçırdım için bitki heba oluyor, sizin fikirleriniz nedir kökler birbirine büyük ihtimalle karışır ama çokta sorun olmaz diye düşünüyorum yolunu bulurlar zaten onlar, denemek istiyorum ve bu süre zarfında sizlerle paylaşacağım ortaya müthiş şeyler çıkara bileceğime eminim.

Melez

Müptezel
kokler birbirine karisacak diye gelisimin agirligi ve geriligi mi desem bi hastalikta ayni sekilde 1 tasta 3 kus olurmu desem bir cok sacma sey mantiksiz kesinlikle onun yerine yanyana kucuk saksilar yapsan ayni verimi alirsn ayni suyu kullanmis olursun

Emmy

Müptezel
Bence alan hesabina gore tek bitki yapsan bile ayni verimi alacaksin ki 20 cm 4 bitki icin yetermi gercekten emin degilim ben kendime güvenemiyorum ama dene gorelim

LT Soap

Yeni üye
20’lik saksıya 3 tohum atmak mantıksız olur, fantazi arıyorsan eğer üçgen çeklinde çıkar, 1 ay’ı geçtikten sonra bitkiyi birleştirebilirsin. Hafif kes veya soy, aloevera sür ve folyo bantla iyice kapat. Bitkiler yoğun stres altında kalacaktır başta. Sonrası içinde buradan tekrar konu açarsan sonucu öğreniriz

Avare

Doktor
Kanka bitkilerin kökleri birbirine dolanıp strese neden olabilir. Bir taşla üç kuş diyorsun ama eğer auto bitkiyi gereksiz strese sokarsan üç koyup birini de alabilirsin. Bence onu da aklında bulundur.

Auto genetikler stresi fazla kaldırmıyor bide aynı saksıda 3 adet yaparsan verim bence düşebilir. Keza 3 bitkiden birinde hastalık baş gösterince diğerlerine de hemen bulaşır. Ayrıca bı bitki besinleri çok iyi çekerken diğeri çekemeyebilir, besin eksikliği yaşayabilir. Bence gereksiz bir hamle olur kanka onun yerine 3 adet 11lt saksı al ayrı ayrı ek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    *** **** **** hahahaha ******** ***** **** ** **** *
    kokokoco kokokoco: *** **** **** hahahaha ******** ***** **** ** **** *