10-12gr sigaradan kaç ml e-sigara likiti çıkar?

420tugi

Yeni üye
Selam arkadaşlar 10-12 gr sigaradan e-sigara likiti yapmak istiyorum.tahmini elimde kaç ml likit olur canlar?

Albord

Üye
Elindeki aletler kaliteliyse 10gr çiçekten 2 gr reçine çıkarırsın. 2gr aroma karsan 4 gr likit olur sanırım.

Elindeki aletler kaliteliyse 10gr çiçekten 2 gr reçine çıkarırsın. 2gr aroma karsan 4 gr likit olur sanırım.
10 gr çiçekten 2 gr cikarsa. Yuzde 20 oran yapar kiloda 200 gr cikmasi lazim bence mumkun degil. 1000 gr cicekte 60 70 gr yag cikarsa sampiyonsun diye düşünüyorum. Yagi cikardiktan sonra icine ayni oranda aroma karistirinca olmaz gliserinde lazim. Normal likit yapiminda pg vg ve aroma koyularak yapilir icine koyulacak yag bu gliserinde cozunmesi lazim falan filan. Yani oyle 2 gr yaga 2 gr aroma koyup icmek cok saglikli değil gibime geldi.

Ü

Üye silindi 30565

Guest
10 gr çiçekten 2 gr cikarsa. Yuzde 20 oran yapar kiloda 200 gr cikmasi lazim bence mumkun degil. 1000 gr cicekte 60 70 gr yag cikarsa sampiyonsun diye düşünüyorum. Yagi cikardiktan sonra icine ayni oranda aroma karistirinca olmaz gliserinde lazim. Normal likit yapiminda pg vg ve aroma koyularak yapilir icine koyulacak yag bu gliserinde cozunmesi lazim falan filan. Yani oyle 2 gr yaga 2 gr aroma koyup icmek cok saglikli değil gibime geldi.
Kanka sen bi ara ugrastin sanirim bunla bi anlatim konun var mi atsana link :)

Albord

Üye
Yani sigara likiti olayını pek bilmiyorum ama sıcak basımla 10grdan en az bir gr dab çıkıyor, bunu çok kez yaptım. 1kg çiçekten en az 150 gr alırsın o miktarı bho yaparsın belki ama 60 - 70 kesinlikle çok düşük beklenti olarak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** hahahaha*** ***** ********** ***** ******* ***** ** **** ******* ******** ********* ******* ***** hahahaha******** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ***** ******* ***** ***** ***** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ********** ****** ******* ******** hahahaha** ***** ** hahahaha **
    +1
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
    *** ********** * ********* **** hahahaha
    **** **** **
    ******** hahahaha****
    hahahaha* ***** ********** ******* ********
    ********* **** hahahaha****** ********** *****
  • 2 Chat bot:
  • 2 Chat bot:
  • X Xşahıs:
    ******* ***** ********* ******* hahahaha
    ***** ********* ******** ********** ******** *** hahahaha*****

******* ***** ********* ******* hahahaha
  • istr istr:
    ******** *** hahahaha* ** hahahaha **********
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    R RainGrow: ******** ******** ****** **...