10.gün gelişim yavaş

Turkish man

Doktor
Çok az biliyorum ama geç oldu anlamam
Ondan 1 adet daha takmalısın. Nem oranını da 70 den aşşağı düşürme 90 üstüne de çıkmasın toplamda 2 adet tanesi 50 waat toplamı 100 watt olacak şekilde ayarlayıp koyman lazımdı geç kalmış değilsin bir adet 50 watt daha koy yanına yarın 20 cm ışık mesafen olsun daha yakınlaştırma strese giriyor yaprakları dikiyor gelişim yavaşlıyor takıldığın bir konu olursa yazarsın. Bende torch led ile yetiştiriyorum şuanda açtığım konuyu takip edebilirsin

Mr.ketof

Yeni üye
Ondan 1 adet daha takmalısın. Nem oranını da 70 den aşşağı düşürme 90 üstüne de çıkmasın toplamda 2 adet tanesi 50 waat toplamı 100 watt olacak şekilde ayarlayıp koyman lazımdı geç kalmış değilsin bir adet 50 watt daha koy yanına yarın 20 cm ışık mesafen olsun daha yakınlaştırma strese giriyor yaprakları dikiyor gelişim yavaşlıyor takıldığın bir konu olursa yazarsın. Bende torch led ile yetiştiriyorum şuanda açtığım konuyu takip edebilirsin
Kanka 300 w cob ledler geldi ama soğutucu falan gelicek pazartesi büyük ihtimal elime giçmiş olur yani 2 gün için başka torc almasam onun yerine elimde 40 w florosan var 6500k ledi bağlayana kadar o iş yaparmı torc led 120 tl

Turkish man

Doktor
Kanka 300 w cob ledler geldi ama soğutucu falan gelicek pazartesi büyük ihtimal elime giçmiş olur yani 2 gün için başka torc almasam onun yerine elimde 40 w florosan var 6500k ledi bağlayana kadar o iş yaparmı torc led 120 tl
Torch led o kadar pahalı değil ben tanesini 35 TL ye aldım torch led ile 35 gün boyunca yetişriri isen daha iyi boy atar yapraklar geniş olur. Bitki çimlendikten çiçeklenme ye kadar beyaz ışığa daha çok ihtiyaç duyar bu sebepten dolayı growu beyaz ışıkla bitirmem daha verimli olacak. Blom da cob ledi takarsın

buRROCK

Üye
Beyler bugün 10. Gün nem 60-70 arası sıcaklık 23- 27 arası torc led kullanıyorum 35 40 cm cob ledler yolda 2-3 güne elime ulaşıcak sizce gelişmemesi ışık dışında ne olabilir

ısı ışık ve nem oranlarından kanyaklı olduğunu düşünüyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • A ax-b:
    **** ***** hahahaha* ** *
  • A ax-b:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ****** ******* ***** **** *** ****** ********
  • B bongalov:
    *** * **** ********* ****** ****** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ****** *** *** *** ***** ****** ****** hahahaha ****** ******* *** **** hahahaha* *** ** ******
  • B bongalov:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ******* ***** *** * **** ********* ****** ****** hahahaha
  • A ax-b:
    *** **** ********* ***** *** ******** ***** **
    +2
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ******* ** *** **** ********* ***** *** ******** ***** **
  • A ax-b:
    hahahaha** ******* ****** *****
    +1
  • A ax-b:
    ******** ******** **
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha*** hahahaha* *******
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******** ******* ***** ******* ******** ** ****** ****** ******* ******* hahahaha ***** **** ******** **** **** **** ***** ****** **** ******* **** **** ****** ********** ***
  • A ax-b:
    *** ****** hahahaha*****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    * * ****** hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* *** ******** hahahaha***** * ******* **** *** ***** ********** ******** ***** **** ****** ****** **** **** hahahaha*** hahahaha* hahahaha*** hahahaha* *******
    +1
  • A ax-b:
    *** **** *** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    * ******* *** ****** *** **** *** **** **
  • A ax-b:
    *** **** ***** ******** ******* ***** hahahaha*** **
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** *** *** ********** ***** *** hahahaha* ***** ****** ****** ******* ***** ******** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** **** ******
    içiciadam içiciadam: hahahaha** **** ******