11 Adet Sour Tangie Autoflower günlüğüm

SilverHazeS4

Yeni üye
Arkadaşlar topingi ne zaman yapmalıyım şu an 2. Kat auto olduğu için çekiniyorum bilen arkadaşlar beni de bilgilendirirse sevinirim

SilverHazeS4

Yeni üye
bugün klimamı ekledim sanki bir kaçı yaprakları içe doğru kıvırmış ısı stresi sanırım şimdi değerli yorumlarınızı bekliyorum

Kardom topping 5veya6ncı katta atabilirsin , sadece 1 defa. Ama senin sıcaklığın kaç derece sıcaklık fazla olduğu zmana zaten streste oluyor bitki , birde top stresi yaşarsa erken çiçeklenmeye girebilir. Yapraklar ışık stresinden içeriye doğru kıvrılabilir. Isı dan olabilir , vantilatörden olabilir. Bir resim at ona göre yorum yapalım

SilverHazeS4

Yeni üye
Kardom topping 5veya6ncı katta atabilirsin , sadece 1 defa. Ama senin sıcaklığın kaç derece sıcaklık fazla olduğu zmana zaten streste oluyor bitki , birde top stresi yaşarsa erken çiçeklenmeye girebilir. Yapraklar ışık stresinden içeriye doğru kıvrılabilir. Isı dan olabilir , vantilatörden olabilir. Bir resim at ona göre yorum yapalım
Fotoğraf 13. Gunun 3. Fotoğrafindeki bitki bakabilirisn ordan.
Sıcaklık bugün klima eklemeden once 31 falandı fakat dustu bugun 2. 400w hpsyide açtim

SilverHazeS4

Yeni üye
Hatta fotoğraflarin hepsine bakabilirsin güncel 13. Gün

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka güzel yer bulmuşsun kendine. Sayaç okunmuyor, etrafta kimse yok hiçliğin ortasında :) keyifli growlar diliyorum.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Sonda ki s4 den kıllanmadım değil ama muhtemelen sende burda oturmuyorsun hafız

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Senin lambalar kankam hem veg hemde flower için üretilen süper lümen lambası. Kelle uçurmayı 4. Veya 5 boğumdan sonra en alt ince zayıf olan boğumu sayma. Auto bitkiye bence kelle uçurma direk sağa sola eğ onu. Kelle uçurma 1 hafta bekletir stresten dolayı. Auto lar için stres iyi bişi değil. Çünkü bitkinin kendine özgü çiçeklenme günü var bunu erteleyemiyorsun. Photolarda veg dönemi de çiçeklenme dönemi zamanları yetiştiriciye bağlı.

SilverHazeS4

Yeni üye
Senin lambalar kankam hem veg hemde flower için üretilen süper lümen lambası. Kelle uçurmayı 4. Veya 5 boğumdan sonra en alt ince zayıf olan boğumu sayma. Auto bitkiye bence kelle uçurma direk sağa sola eğ onu. Kelle uçurma 1 hafta bekletir stresten dolayı. Auto lar için stres iyi bişi değil. Çünkü bitkinin kendine özgü çiçeklenme günü var bunu erteleyemiyorsun. Photolarda veg dönemi de çiçeklenme dönemi zamanları yetiştiriciye bağlı.
Kanka lambalarin iki dönem için olduğunu biliyorum . Ve toppingden ben de vazgeçtim, stressiz bir yaşam seviyorum :) ve bitkilerimin de ayni sekilde yaşamasini isterim ahahah

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Nasip be kankam eksik olmayasın. Bende sana kenar mahalle haze yahut hendek kush falan yaparım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ********** ***** ******* ********* ** ****** ***** ******* ****** ******* ***** *****
  • I isoT:
    ** *** hahahaha** **** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ********* ** ****** *****
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ** *** hahahaha* ***** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • G ghostt7:
    *** **** ***** hahahaha* ****** **** *** ****
  • G ghostt7:
    ***** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • G ghostt7:
    ***** ******* **** ******** ** ******** *
  • D despotdes:
    ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +2
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*** *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • O obeb:
    ***** ****** ****** ******* ********** ********* ******* hahahaha* ******** ***** *** ******* ******* ******
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ********** ******** ********* ******** hahahaha** ********* ******** ****** *** *** ******* *** * *********
    Night owl Night owl: ********** ******** ********* ******** hahahaha** ********* ******** ****** *** *** *******...