11 hafta genel ciceklenme 1 hafta bir goz atin...!!!

Selam kankalar
Sicaklik 28
Nem 61
Mesafe 40 cm
İlk glow acemiligi atmak icin corbaci tohumu ile basladim.isik olarak 1200 w led kullaniyoeum kucuk wc buyutuyorum mesafe ile sikinti yasadim kucuk kalmasinin sebbebi ondandir.suan ciceklenmeye aldim 12/12 isik periyodu ile ilerliyorum gubre olarak biobiz glow.bloom.topmax ve calmag sablona gore veriyorum ayireyeten @OttoMan47 reisin onerdigi alovere gubresi haftada iki su pardagi ve yapraklarina fis fis olarak sikiyorum.sizden istegim soyle bir resimlere goz atmaniz durumu nasil diye cok yaprakli ilerliyoruz sizce budama yapmam gerekmi bu gunreler disinda sunuda kullan diuebilecefiniz oneriler varmi organikte olur ottoman
@OttoMan47 @TC Nargile @Püskütvarmı
Herkeze bol hasatlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum bitkin cicege girmek üzeri, attaki saran yapraklar normal.Bitkin ihtiyaci olan azotun bir kismini o yaparaklardan cekiyor. Simdi bekle ilk pistilleri gördügün anda alttan siki bir budamaya yapcaksin, ama hangi yapraklari kesecegini bilmiyorsan gene danis. Iyi is cikartiryorsun eline saglik.

Dostum bitkin cicege girmek üzeri, attaki saran yapraklar normal.Bitkin ihtiyaci olan azotun bir kismini o yaparaklardan cekiyor. Simdi bekle ilk pistilleri gördügün anda alttan siki bir budamaya yapcaksin, ama hangi yapraklari kesecegini bilmiyorsan gene danis. Iyi is cikartiryorsun eline saglik.
Abim agazin bal yesin ne guzel konusuyorsun budamada yardimlarina ihtiyac duyucam birde abim gubreler yeterlimi baska bir takviye yapmam gerekmi

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kanka bitkinde böcek trips denen böcek yeniği de var . NeemAzal diye bir ilaç var ondan alip 1 litreye 5 ml ekleyip yaprak altlarına dahil iyice sık. Organic ilaç sana @TC Nargile ve @OttoMan47 de önerebilir eğer internetten alamazsan. Birde bitkinin yapraklarını çekebilirmisin yakından sanki mantar var gibi his uyandırdı bende .yakından çekip atarsan Onuda incelemiş oluruz.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum senin eline saglik ben gördügümü yazdim, simdi o gübrele cok iyi ama @OttoMan47 önerecegi organik gübrelerle takviye yap, sömekler karbuz gibi olsun. Merak etme organik gübreler bitkine gübre yanmasi gibi zarar vermez.

Kanka bitkinde böcek trips denen böcek yeniği de var . NeemAzal diye bir ilaç var ondan alip 1 litreye 5 ml ekleyip yaprak altlarına dahil iyice sık. Organic ilaç sana @TC Nargile ve @OttoMan47 de önerebilir eğer internetten alamazsan. Birde bitkinin yapraklarını çekebilirmisin yakından sanki mantar var gibi his uyandırdı bende .yakından çekip atarsan Onuda incelemiş oluruz.
@TC Nargile abim birsey demedi ama kanka oylese uygularim resimide aticam simdi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kartal bakisli:) @Püskütvarmı dogru görmüs . dostum korkacak bir durum yok. Tedavisi; aktardan neem yagi al, 25 ml 30 tl civarinda. 1 lt suya 1 corba kasigi neem yagi 1 cay kasigi sivi sabun iyice karistir ve bitkinin her tarafina, yapraklarin alti dahil, 3 gün ara ile 3 kere bu karisimi püskürt.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum mavi isik ver , mavi isik aroma ve tad icin bitkinin gerekli terpenleri daha fazla gelistirmesine yardimci olur, yani elindeki beyaz isiksa onuda ver bitkine.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****