110mm ot sarma makinası nerde bulurum?

dr.ank

Yeni üye
images (16).jpegimages (17).jpeg11304484110386.jpg

Merhaba bu makinayı bir suredir kullaniyordum ve harika isler yapiyor saniyeler icinde harika isler basariyordu ancak tirnagi kirildigi icin suan kullanamiyorum. Tr sitelerden kaldirilmis sanirim yasaklandi. Aliexpress de var ancak gelis suresi cok uzun..
Ankara'da temin edebileceğim yer varmidir ?
Veya buna benzer bir makina?

Moderatör tarafında düzenlendi:

istr

Ordinaryüs
Ben bu makinadan kullanıyodum, fazla fazla sarıp yanıma almak için, ama ince sarıyor ve çabuk kırılıyor, değmez bir makina, trendyoldan bulup almıştım ben. Elimle daha güzel sarıyorum

nasa

Doktor
Ekli dosyayı görüntüle 19043Ekli dosyayı görüntüle 19044Ekli dosyayı görüntüle 19045

Merhaba bu makinayı bir suredir kullaniyordum ve harika isler yapiyor saniyeler icinde harika isler basariyordu ancak tirnagi kirildigi icin suan kullanamiyorum. Tr sitelerden kaldirilmis sanirim yasaklandi. Aliexpress de var ancak gelis suresi cok uzun..
Ankara'da temin edebileceğim yer varmidir ?
Veya buna benzer bir makina?
kalemle de sarabilirsin en basit yöntem o biraz parlakların kalınsa normal joint sarması zorlaşıyor kalemle yapmak kolay işin abc si videoda mevcut

Yesil888

Ordinaryüs
Bak kanka sana tarif edeyim elle nasil sararsin. Bir kere arap kagidi unut, git OSB carsaf al. Koy tütünle karistirdigin cigarayi icine, basla cevirmeye.Zivanayi takicagin yeri bos birak. Joint yuvarladi, form aldi, ucunu icine sokabilmak icin kagidi germen gerek. kagidi gererek bas parmaklarinla ver kagidin ucunu iceri, islat yapistir. Hazir. Bol dumanlar. Kanka ugras yaparsin.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******