12/12 ye geçme vakti gelmiş mi ustalar

İyi günler grower ailesi 12 saate geçme vaktim geçmişmi sizce bu ilk growum tecrubesizim bu konuda bide cinsiyet de anlayamıyorum tam erkeğe benzeyen varmı sizce içinde

#Cigâ

Doktor
İyi günler grower ailesi 12 saate geçme vaktim geçmişmi sizce bu ilk growum tecrubesizim bu konuda bide cinsiyet de anlayamıyorum tam erkeğe benzeyen varmı sizce içinde

bitkiler kuduruyor al 12 12 güzel duruyolar

12/12 yi bilmiyorum ama erkek yok aralarında iyi iş çıkartmışsın bravo
Eyvallah kanka sayenizde valla tamamen forumdan destekli büyüttüm sağolun yardımcı olan oluyor sürekli
bitkiler kuduruyor al 12 12 güzel duruyolar
Kanka bugün geçiyorum 12 ye yeni kalktilar uykudan bu kadar sarı olması normalmi bir sıkıntı mı var

#Cigâ

Doktor
Eyvallah kanka sayenizde valla tamamen forumdan destekli büyüttüm sağolun yardımcı olan oluyor sürekli

Kanka bugün geçiyorum 12 ye yeni kalktilar uykudan bu kadar sarı olması normalmi bir sıkıntı mı var
kuduruyorlar diyorum ya işte :D geç 12 12 patlamaya hazır bomba gibiler sıkıntı yok

M4TAD0R

Üye

Boy atmış ondan sarımsı, sağlıklı görünüyor bloom ilk 3 hafta çok boy atıcaklar varsa file at üzerlerine faydasını görürsün

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
    needrich10 needrich10: ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******