12.gün çok canım sıkılıyor lütfen yardım ;((

HerqeLe

Yeni üye
15 LT saksılar
terra aquatica light mix toprak
sensi GROW A-B
pirhanha
sensi cal mag xıra
tarandla
Gübreler var
bitkilerimin yaprakları aşağıya döndü yapraklarda sararma var problem nedir
NOT : Bu malzemeleri bana uyaran arkadaş bu gübelerin suyunPH değerini otomatik ayarladığı için extra PH düzenleyici almana gerek yok dedi bende kullanmadım
Ledleri 18-6 olarak çalıştırıyorum sıcaklık 26-29,5 derece nem 55-75 arası gezior
ışık mesafeleri 50 cm
Resimlerde de göreceiniz gibi birtanesinin yaprakları çok kötü :( lütfen bana yardım edermisiniz

[url=https://hizliresim.com/xp3QAG] [/URL]

HerqeLe

Yeni üye
BİRDE ÇOK BÜYÜK SİNEKLENME SIKINTISI ÇEKİYOUM EVİ SİNEK BASTI
ne yapmamı tavsie edersiniz

HerqeLe

Yeni üye
sadece sensi GROW a-b lerden 1 litreye 1 ml olarak 2 kere 3 gün ara ile verdim :(( başka bir arkadaşın aklna uydum ver dedi verdim kanka
bende gübreden mi aca diye 3 gündür hiçbirşey vermiyorum su bile toprak bayağı nemli zaten
bundan sonra ne yapacaımı şaşırmış durumdayım

a-420

Müptezel
15 LT saksılar
terra aquatica light mix toprak
sensi GROW A-B
pirhanha
sensi cal mag xıra
tarandla
Gübreler var
bitkilerimin yaprakları aşağıya döndü yapraklarda sararma var problem nedir
NOT : Bu malzemeleri bana uyaran arkadaş bu gübelerin suyunPH değerini otomatik ayarladığı için extra PH düzenleyici almana gerek yok dedi bende kullanmadım
Ledleri 18-6 olarak çalıştırıyorum sıcaklık 26-29,5 derece nem 55-75 arası gezior
ışık mesafeleri 50 cm
Resimlerde de göreceiniz gibi birtanesinin yaprakları çok kötü :( lütfen bana yardım edermisiniz

[url=https://hizliresim.com/xp3QAG] [/URL]

slm kanka gubrelerı fazla kacırmıssın ph olcuyomusun bırde ne aralıklarla sulama yapıyosun.

babusharmaniz

Yeni üye
kanka gübreleri 4te 1 e düşür pervaneye gerek yok yarım çay bardağından fazla su verme bunlara saksının altındaki suyuda boşalt

HerqeLe

Yeni üye
4lt suya 1 litre olarak sensi grow a-b leri uygularım
pirhanha
sensi cal mag xıra
tarantula
bu diğer gübreleri nezaman başlamalıyım onlarıda başlıyayım mı

a-420

Müptezel
kanka oncelıkle msj lara ayrı ayrı cvp verme :D topragın kurumasını bekleyıp sadece su verecez sen bu arada ph metre almalısın asagıda san lınk bırakıyorum daha ucuzları var ama ıs gormez bılgın olsun. Sineklenme konusuna gelınce normalde olmaması lazım suya elma sırkesı kat 5ml /1lt fıs fıs yap sonra duruma gore pozısyon alıp devam edecez ısık perıyodun ne ?

HerqeLe

Yeni üye
kanka hayıtımda ilk defa bir forumda takılıyorum :D o yüzden biraz acemlik çekiyorum kusura bakmayın :D idare edin alışmaya başladım :D

HerqeLe

Yeni üye
@auto420 nasıl kanka ledler geçerli mi iş görür mü
kesinlikle ısınm sorunu yaşamıyorum tam tersi odada petek yakıyorum :D doğal gaz ödüyoz

HerqeLe

Yeni üye
kankalar ışıklarım nasıl bi yorum yaparmısınız bnlar işimi görürmü ilave birtane daha almalımıyım

HerqeLe

Yeni üye
Işığın iyi ama 600 Wattı 2 panele sığdırmaları kötü ve bu bitkilere dimmer ayarı %50 de veya daha aşağılarda verdiğini düşünüyorum aksi halde yanar ve gelişimi yavaşlar çünkü. Gübrelerinde eksik var sömek şişirmek için Big Bud son 2 hafta bitki son gücünü sömeğe vermesi için overdrive eklemelisin hasatta büyük farklar yaratır.
Işık yetersiz mi diyorsunuz dimer kullanıp kismalimiyim normalde üzerinde dimer yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • blackmambaa blackmambaa:
    ***** ****** ** **** **** ********* ****** ******** ** hahahaha **** *** ******* ********** ***** *** **** ***** ******** **** *****
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
    ***** *** ******** ****** hahahaha** ******** ****** ***** ******* ********* **** *** ******* hahahaha******
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    S SuperKafa: ****** ******** ********** ******* ******