12 günlük kızlar eksık yada fazla bısey var mı ? ne zaman 19 lıtrelık saklılara gecmelıyım ?

Icarus

Kıdemli Üye
Dostum sıcaklık nem nasıl şuan ortamın olay saksıya almak yada almamak değil daha kötü durumdayken büyük saksıya da aldım.

higthead

Jolly Green
Dostum bukadar küçücük filize pet bardağın yanlarını sag sol ufak delik aç pet bardagın ıcıne fıs fıs yap ters çevir kapat veya 1.5 lt cola şişesini kes uygula veya napıyorsan yap bişeyle hava hacmini düşürüp nemi arttır dostum.

İstanbul

Müptezel
Auto bitkiyse zaten küçük-büyük saksı yapması bir hata zaten çok az gelişim ömrü var yaşadığı her stres bunu yavaşlatıyor
Zaman kısıtlaması olmayan yetiştirici için pek önemi yok biraz daha verim artabilir tabiki toping ve Lst de uygularsa
At kanka görmek öğrenmek isterim
Kardeşim teorikle pratiğin arasında çok fark var sen pratik yap mücadele et eski nargile yeni canna arkadaşın da dediği gibi netten alıntılar ile fikir yürütmeyin bizzat yaşayın bu işte den m yanılma çok önemli ve cok da faydalı

Mertali54

Doktor
toprak garden gold aldım solucan gübresi karıştırdım 3te 2 si kadar adv gübrelerimde var ama vermeye bilirim organik ile karışmasın diye çadır yok sadece en 1.80 genişlik 2.20 olan odayı üstten kapadım uzunluk 1.50 oldu ışık ve bitki arası mesafe 40 45 cm arası tahliye fanım 500m3 giriş fanım 300m3 https://ibb.co/kJ92bqB https://ibb.co/tQcwFZd

lst başlayacagım ozaman saksıları ortaya alıp ışıkları yaklaştırıp yan çevireceğim o zaman da resim atarım sana dediğim şekil yaptığımda ışık aradaki yapraklara da vuracak heryer ışık alacak o zaman daha iyi anlarsın zaten kanka fotoğraf atıcam sana
kanka yazıcam demıstım senın ısıklar dumduz o sekılde durursa ıstenıllen umol yada lumenı yakalaman ımkansız olur ısıklar toplu bır arada olursa daha guclu ısk verır ben 3 defa bozdum yaptım suanda ıstedıgım gıbı oldu unutma ısıkların toplu hepsı bır arada olması lazım bır arkadasımız yapmıstı onun resmını atıcam sımdı sana

Mertali54

Doktor
Günlük tut kanka, herşeyini not et.
Ben yapmadım, pişman oldum
kankam vallahı dun bende ısın ıcınden cıkamadım cocuklara dedım kı bana bır not defterı getırın sagolsun cocuklarım getırdıler cunku en son nezaman suladım ne yaptım hıc bısey aklımda kalmıyor cadırın ustune koydum defterı artık not tutacagım yaptıklarımlla ılgılı sagol kankam fıkır ıcın

Mertali54

Doktor
Zaman kısıtlaması olmayan yetiştirici için pek önemi yok biraz daha verim artabilir tabiki toping ve Lst de uygularsa

Kardeşim teorikle pratiğin arasında çok fark var sen pratik yap mücadele et eski nargile yeni canna arkadaşın da dediği gibi netten alıntılar ile fikir yürütmeyin bizzat yaşayın bu işte den m yanılma çok önemli ve cok da faydalı
bu senın bıtkınse cok beyendm masallah evet denemek yanılmak guzel bısey ama bız hıc yanılmadan ılerlemek ıstıyoruz malum ulllkemızın durumu ortada ekonomı bozuk bızımde hata yapma sansımız neredeyse hıc yok yanı hata yapar batıtsak bı daha yerıne koucak parada yok ekonomık zorluk cekıyor bızler gıbı dar gelırlı ınsanlar

Eimal

Müptezel
kankam vallahı dun bende ısın ıcınden cıkamadım cocuklara dedım kı bana bır not defterı getırın sagolsun cocuklarım getırdıler cunku en son nezaman suladım ne yaptım hıc bısey aklımda kalmıyor cadırın ustune koydum defterı artık not tutacagım yaptıklarımlla ılgılı sagol kankam fıkır ıcın
Bendede aynı kanka.
Unutkanlık çok fazla, not etmek çok yararlı oluyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **** ********** hahahaha** ***** ** ***** ***** ********
  • kkush kkush:
    ********* ***** ** ******** *** hahahaha *** ******* ********** ***** ***** ***** ****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ***** ***** ***** ***** ***** ********* ********** ***** ***** ****** **** ******** ******* hahahaha***** ********** ****** ******** hahahaha* ***** ******
    +1
  • istr istr:
    ****** **** ***** hahahaha* ******* *** ******** *** ********** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha*** **** **** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
    ****** ********* ****** ***** hahahaha**** hahahaha* **** ***** hahahaha* ******* *** ******** *** ********** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    ********* ***** hahahaha ****** **** ********** **** ***** hahahaha* ******* *** ******** *** ********** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    ** ********* ***** hahahaha ****** **** ****
    hahahaha ***** ** ******** *** hahahaha *** ******* ********** ***** ***** ***** ****
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ******** *** **** ** **** ****** hahahaha* ****** **** ***** hahahaha* ******* *** ******** *** ********** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • istr istr:
    **** **** ****** * **** **** ****** *** * * ***** *** **** ********* **** ******* ****** ** ****** ********* ****** ***** hahahaha**** ******
  • istr istr:
    **** **** **** ****** ****** *** ***** **** ***** ****** ***** ***** ********* ******** *** **** ** **** ****** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ****** *** ********** ******* hahahaha** **** **
  • kkush kkush:
    *** ** ********* ***** *** ******* ** ** ********* **** ****** * **** **** ****** *** * * ***** *** **** ********* **** ******* ****** **
    +2
    ***** ** ********** *** *** *** ***** ***** ** ********* ***** *** ******* ** ** *****
  • kkush kkush:
    hahahaha ****** ***
  • istr istr:
    hahahaha **** ******
  • kkush kkush:
    ** ******* ****** ******* ** ********** *** *** *** ***** **
    *** ***** ***** hahahaha * ********* hahahaha** **** **** ******* ****** **
    ** ********** hahahaha ** ********** *** *
    hahahaha** ***** ******* **** ******
  • kkush kkush:
    ********* ****** ********* ***** hahahaha**** hahahaha**** ***** ***** hahahaha * ********* hahahaha** **** **
    kkush kkush: ********* ****** ********* ***** hahahaha**** hahahaha**** ***** ***** hahahaha *...