129. Gün tangie/sour diesel fem (GÜNCEL)

Dodo

Üye
Selam kankalar bayadır düşemiyorum buralara bu kızlara günlük açamadım ama şimdiki hallerini atayım nazar boncuğu olsun

20 eylülde ektim kabin bez dolaptan olduğu için çok yüksek değil o yüzden 5 kasımda 12/12ye geçtim

250w cob led
20lt saksılar
Gübreler:
Biobiz indoormix
Calmag
2 hafta önce overdrive başladım

Bitkiler çok sağlıklı değil yaprakları sıkıntı ve aralarda örümcek ağları var böcekler patates etti bizi anlayacağın kanka bişey yapmıcam kurtulmak için zaten az kaldı hasata soldaki tangie güzel büyüdü ancak hala sömekleri dolmadı ona tiltim sour diesel zaten allaha emanet oldu biraz sülfür eksikligi var galiba toprağında bundan önce o saksıya ektiğimde sapsarı çıkmıştı yapraklar falan ne diyelim hayat..

He bide gördüğün gibi scrog yaptım kanka burdan alıp banyoya taşırsam bitkinin anası bellenir kırılmadık dalı kalmaz o yüzden flushta bir hayalden ibaret

Sg35

Üye
Kankam tam aradigim konu. 2.growumu yapıyorum bende autolarla bez dolap 225.5w dob ile :D Bir posta daha yapip sonra fem mi denesem diyordum. Gecen de camasir ipi buldum bosta, filede mi yapsam falan demistim. Araliklari kacar cm tuttun? Birde naçizane an serisi dene bence full ustam. Takipteyim

Dodo

Üye
Kankam tam aradigim konu. 2.growumu yapıyorum bende autolarla bez dolap 225.5w dob ile :D Bir posta daha yapip sonra fem mi denesem diyordum. Gecen de camasir ipi buldum bosta, filede mi yapsam falan demistim. Araliklari kacar cm tuttun? Birde naçizane an serisi dene bence full ustam. Takipteyim
Kanka an kullanıyodum daha önceden bide organik gübreye bi şans verelim dedik fileyi göz kararı kendim ördüm kankam aralıklar 7-8 cm falandır 10×10 yaparsan işini görür çamaşır ipinin ince olanlarındansa onunla yapma bi tık kalın olsun kızları yaralamasın ben nebati ip kullanıyorum ince halat misali
Örmeyi youtubetaki kel çılgın rus comradımızdan öğrenebilirsin

Pıtır

Üye
Kankacım bende aynı sistemle 35 gün vegde tuttum. Sour diesel photo benim de. Şuan çiçeklenmenin 33. günü. Sen bitkinden ne kadar hasat miktarı bekliyorsun aşağı yukarı ?

Dodo

Üye
Kankacım bende aynı sistemle 35 gün vegde tuttum. Sour diesel photo benim de. Şuan çiçeklenmenin 33. günü. Sen bitkinden ne kadar hasat miktarı bekliyorsun aşağı yukarı ?
Sour diesel baya küçük sömekleri çok sağlıklı büyütemediğim için o bitki 15 gram verse bile şaşırmam kanka hasata az kaldı zaten bakıcaz artık

Dodo

Üye
Selam kankalar bayadır düşemiyorum buralara bu kızlara günlük açamadım ama şimdiki hallerini atayım nazar boncuğu olsun

20 eylülde ektim kabin bez dolaptan olduğu için çok yüksek değil o yüzden 5 kasımda 12/12ye geçtim

250w cob led
20lt saksılar
Gübreler:
Biobiz indoormix
Calmag
2 hafta önce overdrive başladım

Bitkiler çok sağlıklı değil yaprakları sıkıntı ve aralarda örümcek ağları var böcekler patates etti bizi anlayacağın kanka bişey yapmıcam kurtulmak için zaten az kaldı hasata soldaki tangie güzel büyüdü ancak hala sömekleri dolmadı ona tiltim sour diesel zaten allaha emanet oldu biraz sülfür eksikligi var galiba toprağında bundan önce o saksıya ektiğimde sapsarı çıkmıştı yapraklar falan ne diyelim hayat..

He bide gördüğün gibi scrog yaptım kanka burdan alıp banyoya taşırsam bitkinin anası bellenir kırılmadık dalı kalmaz o yüzden flushta bir hayalden ibaret
Güncelleme

Türk

Üye
Bunu gördümya ben. Daha varya. 500w cob ile biobizz bloom grow ve topmax ile. 4 bitkiden autodan ben neler yaparım. Birtek sicak kabinim yok suan. Ama bir sekilse halledixem. Ve iste o zaman mevzular mevzular. Reisim cob ledler el yapimi anlasilan. Peki dayaniklilik konusunda nasil cob l3d? Bende yapcam birkac güne de. Hemen bozuluyormu?

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Güncelleme

Maşallah dostum hasatın bol olsun

Dodo

Üye
Bunu gördümya ben. Daha varya. 500w cob ile biobizz bloom grow ve topmax ile. 4 bitkiden autodan ben neler yaparım. Birtek sicak kabinim yok suan. Ama bir sekilse halledixem. Ve iste o zaman mevzular mevzular. Reisim cob ledler el yapimi anlasilan. Peki dayaniklilik konusunda nasil cob l3d? Bende yapcam birkac güne de. Hemen bozuluyormu?
Bi tanesi sıkıntı çıkardı onu değiştirdim birinci hasatın sonunda diğerlerinde sıkıntı yok şuanlık kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ********** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******** ******* ****** ******* ******* ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ******* ***** ******* **** ***** *** ** hahahaha
    ********* hahahaha***** ***** ** ******* *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ******* ****** ******* **** ***** hahahaha*** ********
    ********* ********** * **** ***** *** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** hahahaha*** ***** ***** *** **** *** ***** *** ********* ****** *** ********* ******* ********* hahahaha **** ********** ****** ******* *** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ***** ********** **** ****** ***** ***** hahahaha**** **** ****** ********* ***** *** ****** **** **** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** *** ******** ********* ** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha**
    ****** *** ****** hahahaha *** ** *** ****** ***** ********* ** ***** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha
    *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** ***** * ********* **** ***** ***** *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    içiciadam içiciadam: ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** *******...