1300 TL ile Autoflower Bitki İçin Gübre Seçmeme Yardım

• Konbuyu başlatan CanoDior
  • Başlangıç tarihi

nasa

Doktor
@HHH önerisiyle boş sulama yapmadan ilk defa bir grow yapıcam ama sanırım 2 hafta falan flush atıcam temizlenmesi için yoksa yakar o kadar gübre

Turkish man

Doktor
@Turkish man @Seytan. Mari @LucaChangretta @nasa @higthead kafa yüksekliği konusunda biobizz ve an arasında fark varmı ?
An hiç kullanmadım ama var diye biliyorum an daha iyi diyorlar. Ben ya biobizz kullanıyorum yada tamamen organik gübre. Biobizz den başka bir gübre kullanırsam oda canna olur ama kimyasal hiç bulaştırmak istemiyorum. Biobizz den şaşma derim kullanımı basit
Çiçeği boğmadan sıkmadan büyütürsen zaten her türlü güzel sonuç alacaksın. En son 3 sulamayı temiz su ile yapacağın zaten keçi boynuzu pekmezi karıştırıp ver aroması biraz daha belirgin olucak.

C

CanoDior

Guest
An hiç kullanmadım ama var diye biliyorum an daha iyi diyorlar. Ben ya biobizz kullanıyorum yada tamamen organik gübre. Biobizz den başka bir gübre kullanırsam oda canna olur ama kimyasal hiç bulaştırmak istemiyorum. Biobizz den şaşma derim kullanımı basit
Çiçeği boğmadan sıkmadan büyütürsen zaten her türlü güzel sonuç alacaksın. En son 3 sulamayı temiz su ile yapacağın zaten keçi boynuzu pekmezi karıştırıp ver aroması biraz daha belirgin olucak.
Cok teşekkürler dostum takipteyim adamsın.

nasa

Doktor
bitkiyi ne kadar az strese sokarsan o kadar çok thc üretir akıllı strese sokma dediğimiz bir teknik var bunu yurtdışında bir kaç üniversite yapmış kanıtlı. ışığında uv ir seçekenleri varsa belirkli dönemlerde uv ir ışığını belirli saatler arası açık bıraktığın zaman bitkinde thc ve sıkı sömekler de artış olduğu gözetlenmiş

nasa

Doktor
hollanda da bazı müptezel üniversiteler bu tarz şeylerin araştırmasını yapıyor takip etmeni öneririm

C

CanoDior

Guest
bitkiyi ne kadar az strese sokarsan o kadar çok thc üretir akıllı strese sokma dediğimiz bir teknik var bunu yurtdışında bir kaç üniversite yapmış kanıtlı. ışığında uv ir seçekenleri varsa belirkli dönemlerde uv ir ışığını belirli saatler arası açık bıraktığın zaman bitkinde thc ve sıkı sömekler de artış olduğu gözetlenmiş
Outdoor yetistiricem öyle bi sansim maalesef yok belki ilerleyen senelerde

grow dönemi
Advanced Nutrients Tarantula 250 ml
Advanced Nutrients Sensi Grow A-B pH Perfect 500ml

Advanced Nutrients Revive 250 ml

bloom dönemi
Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B pH Perfect 500 ml
Advanced Nutrients Overdrive 500 ml
CARBOLAD

CALMAG VEG 4 5 SULAMADA TEK BAŞINA SULAMA İÇİN
Sen simdi knka over i bigbud mantığıylamı kullanıyorsun. Yani simdi bigbud. Budy cady. Nirvana khuse khus. Bunların bir hükmü olmadığını mı savunuyorsun knkam

nasa

Doktor
Sen simdi knka over i bigbud mantığıylamı kullanıyorsun. Yani simdi bigbud. Budy cady. Nirvana khuse khus. Bunların bir hükmü olmadığını mı savunuyorsun knkam
ben gübreleri kötülemiyorum elbette işlevi vardır ama bence gerek yok be abi o kadar gübreye para vermeye bak yukardaki liste çatır çatır hasad verdiriyo tad versin diye pekmez kullanıyorum bud candye gerek yok

Darkbiohazard

Yeni üye
Dostum be ilk önce seni üzeyim sonra sevindireyim toprağı kendin solucan gübresi vs. Extra enzimler ile zenginleştire bilir ve 20 ₺ 30₺ civarlarında maal edebilirsin. Sevindirici tarafı ise biobizz kullanman ilk grow yapanın dostudur. Çoğu hatayı affeder kimyasal içinde çok ama çok az olduğu için. Devam et organikçi ol desteklerim seninle takıldığın yerde biz varız dostumsun
Kanka adam outdoor yapacağım biobizz organik olduğu için böceklenme yapıyor onu seçemeyeceğim diyor ki çok haklı mesela biogrow full şekerpancarıyla yapılmış onu outdoorda bitkiye verdikten sonra ne kadar haşerat varsa bitkinin başına toplarsın.
Kimyasal gübreyle devam et kanka ben de organikçiyim ama outdoorda olacak iş değil

Turkish man

Doktor
Kanka adam outdoor yapacağım biobizz organik olduğu için böceklenme yapıyor onu seçemeyeceğim diyor ki çok haklı mesela biogrow full şekerpancarıyla yapılmış onu outdoorda bitkiye verdikten sonra ne kadar haşerat varsa bitkinin başına toplarsın.
Kimyasal gübreyle devam et kanka ben de organikçiyim ama outdoorda olacak iş değil
Brom etrafına kireç serperek bunu önleye bilir veya fesleğen koyabilir. Biobizz outdoor için de paketi var

nasa

Doktor
tezek en iyisi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1