14.hafta ciceklenme 4 hafta bir sorunmu var ........

Sicaklik25.5
Nem58
Mesafe 40cm
Selam dostlar herzaman oldugu gibi kisaca anlatayim bir adet torbaci kzimi buyuyorum ciceklenmede 4 haftadayiz biobiz gubresi kullaniyorumiki hafta önce fazla gubreleme sornu yasadim flushladim toplamaya basladi kismetse haftaya tekrar gubrelemeye basliyacagim boyu kisa kalmis diyeceksiniz mesafe ile sikinti yasadim ondan kisa kaldi
Size sorucagim sorular resimleri bakip bir sikinti varmi yorumlarsaniz birde kafama takilan soru somek hic buyumuyor gibi geliyor bana sizcede oylemi daha buyurmu guzel yorumlarinizi bekliyorum hasatiniz bol olsun
@OttoMan47 @TC Nargile @Püskütvarmı @IcBlue

OttoMan347

√SEFİR√
Sicaklik25.5
Nem58
Mesafe 40cm
Selam dostlar herzaman oldugu gibi kisaca anlatayim bir adet torbaci kzimi buyuyorum ciceklenmede 4 haftadayiz biobiz gubresi kullaniyorumiki hafta önce fazla gubreleme sornu yasadim flushladim toplamaya basladi kismetse haftaya tekrar gubrelemeye basliyacagim boyu kisa kalmis diyeceksiniz mesafe ile sikinti yasadim ondan kisa kaldi
Size sorucagim sorular resimleri bakip bir sikinti varmi yorumlarsaniz birde kafama takilan soru somek hic buyumuyor gibi geliyor bana sizcede oylemi daha buyurmu guzel yorumlarinizi bekliyorum hasatiniz bol olsun
@OttoMan47 @TC Nargile @Püskütvarmı @IcBlue
Kanka gübre yanığından sonra yavaşlamıştır biraz zayıf ama nedeni o olabilir gübreden yana fazlalık veya eksiklik çelkmezse çabuk toparlar bide ışığın yeterli olacak en önemlisi

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka flush nezaman attın toprak kuruduktan sonra yarı oranda başlayıp sonra arttırmak lazım. Aloe vera gübresi de yap ver cana gelsin daha iyi beslensin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********