1400w LED ile 16 hafta 112gun

suprisemadafaka

Yeni üye
kizlar 16inci haftada. tohumlar fem NORTHERN LIGHTS / LSD / ROYAL DOMINA / SPECIAL KUSH #1 

isik   1400w LED 

https://ibb.co/crdneH   22 NISAN

Ilk haftadan 16inci haftaya kadar olan fotograflar asagidaki linkte!!    

:8   (((((((((( https://growdiaries.com/diaries/6320-n-lights-s-kush-1-r-domina-lsd ))))))))))  :8

macbethh

Yeni üye
RE: Amerika'da ilk grow denemem!!! S.kush #1 / N.lights / R.domina / LSD

Kanka Amerikadasın reisin yanına gitsene, onunla bir sarıp muhabbet edip öğrensene ah beee

Ganja38

Yeni üye

kanka sulamana dikkat ediyor musun lsd su canavarı bir bitki ayrıca ışık kaç w uzaklığı kaç cm ?

tohumsuzabi

Yeni üye

başarılı boyutuda öyle onun sen dert etme dostum saksı büyüklüğü ve sulamada güzel olursa
çok başarılı bir hasat seni bekliyor olacaktır.
tebrikler bol hasatlar

suprisemadafaka

Yeni üye
Cvp: Amerika'da ilk grow denemem!!! S.kush #1 / N.lights / R.domina / LSD

macbethh' Alıntı:
Kanka Amerikadasın reisin yanına gitsene, onunla bir sarıp muhabbet edip öğrensene ah beee
Guneydeyim kanka south carolina, uzak biraz ama kismet neden olmasin.
Ganja38' Alıntı:
kanka sulamana dikkat ediyor musun lsd su canavarı bir bitki ayrıca ışık kaç w uzaklığı kaç cm ?
Sulamada sikinti yok, 
Advanced Platinum Series P1200 1400w  / 20cm civari 
tohumsuzabi' Alıntı:
başarılı boyutuda öyle onun sen dert etme dostum saksı büyüklüğü ve sulamada güzel olursa
çok başarılı bir hasat seni bekliyor olacaktır.
tebrikler bol hasatlar
sagol ama LSDden pek umudum yok kanka ilk haftadan fotolara bakarsan sorunlu bazen keseyim diyorum ama kararsizim digerleri koku veriyor saglam. LSD'de hala koku yok!

celebrotvm

Yeni üye

hocam bu kullanmış olduğun LED lambasının referansı nedir ?  misal  o lamba dan misal kaç saksı ? ne kadar kuru esrar çıkar hedeflediğin yada bildiğin nedir ? açıklarsan çok sevinirim.

marka model belirtirsen çok sevinirim,çünkü o sitede bir sürü led modeli var :)

Saygılar

suprisemadafaka

Yeni üye
RE: 7inci hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

Kankalar kizlar 7inci haftaya geldi Fotolari guncelledim lsd'nin durumu hakkinda bilgisi olan varsa yazsin!!

suprisemadafaka

Yeni üye
Cvp: 7inci hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

celebrotvm' Alıntı:
hocam bu kullanmış olduğun LED lambasının referansı nedir ?  misal  o lamba dan misal kaç saksı ? ne kadar kuru esrar çıkar hedeflediğin yada bildiğin nedir ? açıklarsan çok sevinirim.

marka model belirtirsen çok sevinirim,çünkü o sitede bir sürü led modeli var :)

Saygılar
https://platinumgrowlights.com/product/p1200/ kanka isik bu!

seition2

Yeni üye

kardeşim güneş ışığıyla olsa olurmu :D

lahana

Yeni üye

50. gün o kalite ışığa göre biraz tıfıl kalmışlar sanki. Güzel günlük takipteyiz. Hasat sonrasıda bilgilendir bizi

BadBoss

Yeni üye

[font="Open Sans", sans-serif]norhern lightsin hasatı ne kadar olacağını merakla bekliyorum[/font]

suprisemadafaka

Yeni üye
Cvp: 7inci hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

lahana' Alıntı:
50. gün o kalite ışığa göre biraz tıfıl kalmışlar sanki. Güzel günlük takipteyiz. Hasat sonrasıda bilgilendir bizi

kanka ilk grow denemem cok fazla hata yaptim ve birde ilk 20 gun cam kenarinda buyudu kizlar sebebi birazda ondan.

cear' Alıntı:
Kanka helal olsun lsd icin o kadar uğraştın o bitkiyi o durumdan bu hallere getirmissin ya. Tamam kardeş bir grower daha usta oldu :) . Harbiden merak ettim ne yaptinda ölmedi o nasil boyle can buldu

Kanka inan her sabah LSD'i sokmek icin odaya girdim ama bir turlu kiyamadim, buyumek icin  savastigini farkettim.
Arastirinca LSDnin mutant cannabis oldugunu, bakimi zor! hastaliklara karsi cok hasas ama hasat almak mumkun falan yaziyor.  growdairies.com'da amerikalilarda sasiriyor buraya kadar gelmesine bakalim umarim emekler bosa gitmez.

bedortka

Üye
RE: 8inci hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

ataş ediyor bitkiler kanka. bu arada kanka  yaprakların ucunun yanması  gübreden biliyorum. sararmada ışık gibi geldi potasyumda olabilir. bu linke bak ingilizcende var yardımcı olur sana.
http://www.growweedeasy.com/cannabis-symptoms-pictures

suprisemadafaka

Yeni üye
Cvp: 8inci hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

bedortka' Alıntı:
ataş ediyor bitkiler kanka. bu arada kanka  yaprakların ucunun yanması  gübreden biliyorum. sararmada ışık gibi geldi potasyumda olabilir. bu linke bak ingilizcende var yardımcı olur sana.
http://www.growweedeasy.com/cannabis-symptoms-pictures

cok sagol kanka supersin esrarin bol olsun

suprisemadafaka

Yeni üye
RE: 13 hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

13uncu haftadan resimler yukledim son 2 haftadir ciceklenmede kizlar  su linkten bakabilirsiniz . ((( https://growdiaries.com/diaries/6320-n-lights-s-kush-1-r-domina-lsd ))

Zyhaze

Yeni üye
Cvp: 13 hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

Sa galiba tohumları RQSden aldın ? Bende sipariş verdim moruk kargo takibi yapamıyorum kac gunde elinde oldu bilgi verirmisin ?

glow

Yeni üye
RE: 13 hafta Northern lights / LSD / Royal domina / Special kush #1

3. haftada bud factor x?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T Tropikal.MR:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** **** ****** **** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha * ******** *********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** **** ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** ******* ***** *** * **** ** **** ********** *** ** ** **** ***** *** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** *** * **** **** ********* ********** ** hahahaha hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha******* hahahaha ***** * ******** ********** ******** ****** ******** hahahaha ***** **** ** ****** hahahaha* ******** ***** **** *** ********* ******* ******* ***** ***** ***** hahahaha*
  • A akbabaaa:
    ******** ******* ********** **** ***** ** ** **** **** ********* hahahaha**** *** hahahaha** ** **** hahahaha* *** ****
  • A akbabaaa:
  • A akbabaaa:
    ********** ***** ***** ** ********* ***** ****** ** ********** ********** ***** ****** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* hahahaha ******** **** ******** hahahaha****** ******** ******* ******* ***** ** ******* *** ***** ****
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: ********** ********* * ***** ** ***