15 bitki indoor kurulumu !!

Lust4sativa

Yeni üye
Arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum 15 bitki düşünüyorum ekipmanlar hakkında hiçbir fikrim yok bana yardımcı olur musunuz abilerim kardeşlerim?
bütçe 600-700 euro yeter mi? 15 bitkiden ölüsü kaç g çıkar bunlarıda cevaplarsanız sevinirim

lavrens

Yeni üye
Merhaba bende yeniyim YouTube gerekli videolar var ekipmanlar için 15 bitkiden en en en kötü 300 Gr alırsın

taktak

Yeni üye
Arkadaşlar yurtdışında yaşıyorum 15 bitki düşünüyorum ekipmanlar hakkında hiçbir fikrim yok bana yardımcı olur musunuz abilerim kardeşlerim?
bütçe 600-700 euro yeter mi? 15 bitkiden ölüsü kaç g çıkar bunlarıda cevaplarsanız sevinirim
nerede yasiyorsun
butcen yetmez anca 4 agac yaparsin bir tanesinde de ilk basta bitkis basi max 30 40 alirsin

MarijaneyTR

Doktor
Tohumunu **** tan al , veya ... farm dan her bitkiye 50 100 waat arası ışık ver , bir gübre seti al havalandırma eğitim vs , 1kg den fazla al 15 bitkiden ben 18 bitkiden amatör şekilde gübrelerin bozulmuş haliyle sadece su ve 60 waat ışıkla ve güvercin gubresiyle 1kg.50 gram hasat aldım , yurt dışındasin herşeyin en kralıni alırsın en ucuza , ilk burda araştırma yapma youtubeye gir yabancı growerleri izle izle bakayım adamlar neler neler yapıyor , ondan sonra gel buraya bilgi al aklına takılanları sadece . Herşeyi burdan öğrenme .

bu yaptıgın alana alana verdigin ışıga bitkilere bakmana elinin yatkınlıgına ve bilgine bitkilere ne kadar veg verdigine göre degişir yani 300gr da alabilirsin 100 gr da alabilirsin 3kg de alabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • G Groww:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** **** ********** ****** ****** ****** ********** ****
  • G Groww:
    G Groww: ***** ****** ** ******** **********