150.150.200cm alan ..

Trakhonya

Yeni üye
Beyler herşey tamam sadece ışık konusunda çok kararsızım 4 , 5 bitki bakmak istiyorum uzun dönem bütçem az piyasa uçuk lütfen ışık önerisi olan varmı kankalar

nasa

Doktor
Beyler herşey tamam sadece ışık konusunda çok kararsızım 4 , 5 bitki bakmak istiyorum uzun dönem bütçem az piyasa uçuk lütfen ışık önerisi olan varmı kankalar
torch ışıkla 150x150 alan mı bakılır allah aşkına yaptığına değmez alacağın sonuç. kampanyadan yararlanabilirsin kullananlar var memnunlar sonuçtan fiyatta iyi kaçırma https://tohumsuz.com/threads/garden...n-sipariş-kampanyası-gÜncel-20-10-2023.32893/

VendettaX

Ordinaryüs
Bütçe yok diyor adam yok nedir bilirim. olduğu kadar, sadece bı fikir olarak önerdim ama hps al diyorum 2 3 kya çözüyor bütçesi olmayan adamada o ledler fazla gelir bilemiyorum :)

Trakhonya

Yeni üye
Bütçe yok diyor adam yok nedir bilirim. olduğu kadar, sadece bı fikir olarak önerdim ama hps al diyorum 2 3 kya çözüyor bütçesi olmayan adamada o ledler fazla gelir bilemiyorum :)
Eyvallah kardeşim hps alıcam 600 w elektronik colttube set magicplant de var 4 bitkiye yeterli gelirmi önereceğin hps varmı ?

nasa

Doktor
Eyvallah kardeşim hps alıcam 600 w elektronik colttube set magicplant de var 4 bitkiye yeterli gelirmi önereceğin hps varmı ?
hps de fem yapacaksan en az 5 bitki için 800 1000w arası hps kullanman gerekir hps ışıkta watt/verim oranı düşük olduğu için yüksek watt kullanman gerekir

VendettaX

Ordinaryüs
Vala kanka forumdakiler yoktan anlamadığı için sana diyorumki 400w yeterse gücün 400 al 600 yeterse 600 ama ciddi anlamda etkisi
NASA ustayı dinle derim 1000 w düşündüm ben o alana uyar diye NASA bey yardımcı olsun yada xcd morde felan var hps kullanan msj bölümünde sor tam şekilde anlatırlar.

Ü

Üye silindi 32564

Guest
500+500w cob led alabilirsin piyasaya göre nispeten daha ucuza kaçıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ********** ***** ******** hahahaha***
  • D doğadostu1004:
    ***** **** ****** *** ** **** ******** ********* * ******** **** **** **** hahahaha* *** ***** ********
  • S Chat bot:
    hahahaha** *** ****** *** *****
  • R RainGrow:
    ***** *** ******* ****** ** ***** **** ****** *** ** **** ******** ********* * ******** **** **** **** hahahaha* *** ***** ********
    ** *** **
  • A ax-b:
    **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ****** ***** *** ***** ***** ***** ******** ***** *******
    +1
  • A ax-b:
    ********* ***** ***** ********** *** ***** *** **** ******** *** *** ********
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ********** ***** ********** ****** ********* ********* hahahaha ****** ***** *** ***** ***** ***** ******** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ** ** *** ******** ***** ****** ********** ***** ********** ****** ********* *********
    +2
  • A ax-b:
    ***** hahahaha***** ***** *** hahahaha ** ******* ****** * hahahaha***** ***** ***** ********** *** ***** *** **** **
    A ax-b: ***** hahahaha***** ***** *** hahahaha ** ******* ****** * hahahaha***** ***** *****...