17. Gün, tavsiye lazım

BlackDeep

Yeni üye
Selam kankalar sizden bilgi almak istedim, ilk defa indoor yetiştiriyorum. Daha önce bir kez outdoor deneyimi oldu ama o da pek verimli sayılmaz. Kızların 17. Günü, lemon og auto. Fotoğrafların exif bilgilerini silince yüklediğim siteden kaynaklı görüntü kalitesi fena kötü. Ama ben boyutlara ilgili soru soracağım için pek sorun olmaz diye düşündüm. Exif silmek için tavsiyeniz olursa kalite bozulmadan onu da öğrenmek isterim. Fotoğraflar aşağıdaki gibi, ışık 400 watt cob led. Isı 25 derece açık evre, kapalı evre yi 17 den yukarı çıkaramadım maalesef ama aşağı da düşmüyor. Sulamayı @silas ın dediği şekilde yapıyorum bu arada. Kendisinin böyle bir konusu var. Oto bitki ama ben birine toping denemek istedim ama gelişmemelerinden dolayı kaygılıyım. Tavsiye bekliyorum, bol dumanlar kankalar.

Sende benim gibi yap 24 saate çevir daha basit ayrıca ledlerin yarısını devre dışı bırakışık yanigi olmasınlar

BlackDeep

Yeni üye
1 tane photo bitki var yanında üstadım, 24 e 0 da hermofrodit olma, stres muhabbetleri falan geçmişti o yüzden o topa girmek istemedim. Photo bitki için kıza bir periyot değil de zaten uzun bi veg dönem düşündüğüm için eğitimle falan, otoyu hasat edene kadar ışığı ayarlarım diye düşündüm. Gelişimleri hakkında ne söylüyorsun peki?

Karanlık soğuk olduğundan yavaş ilerliyor bari bi elektrikli soba ayarla karanlık için min 19 ortalama 21 e çıkar ki hizlansin normale dönsün

hatkeepers

Yeni üye
kankacım ilk indoor growunsa topping bence yapma autoların yaşam döngüsü kısa, doğru zamanda yapmazsan vs bitki strese girmesin hiç. Benim tavsiyem lst uygula. Auto bu ne yapsa yeridir dediler bize de hep boyu için :) bizde de 2 çiçek var ikisi de 25. günde biri kolum kadar diğeri bir karış mesela. Keyifleri yerinde gibi çocukların ama daha deneyimli yetiştiriciler de yazar kankacım. Dumanın bol olsun.

Kanka ben 24 yaptım hemo olan olmadı 4 bitkide outdoor da olan oldu ama içerde 24 le alakalı sorun elektrik faturası dışında yaşamadim yani bitki oto ise korkma ver 24 ü en kisa çözüm ugrasmak istemezsen tabi

Bu boyuttayken çiçeklenmeye giren amnessia haze auto bitkim vardı geçen yıl.
Auto nun telafisi yok.
Topping uygulamamanı tavsiye ediyorum çünkü gelişimi yavaş bitkilerinin yararı olmaz zararı olur sana.
Işık kapalıyken dereceyi bir şekilde yükselt aksi halde verimsiz bir grow tecrübesiyle daha karşılaşacak gibisin.
Bol şans.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******