18-20k₺ butce ile giriş seviyesi set

yasligrower

Yeni üye
Kankalar merhabalar ben yeni baslangic yapacagim ama hangisini alacagima karar veremedim.

growkentten https://www.growkent.com/60x60x160-Hydro-Shoot-Kabin-LED-Set-Organik,PR-3367.html su seti almayi dusunuyorum. Kabini uyuyacagim odaya kuracagim o yuzden gurultulu olmamasi gerekiyor. En fazla 2 bitki yetistirmeyi dusunuyorum. Ucuz yollu isimi gorecek ariza cikartmayacak koku ve ses problemi olmayacak bi kurulum istiyorum. Kabini kendimde hazirlayabilirim yardimci olur musunuz su garibana.

yasligrower

Yeni üye
nakit alsan daha iyi kredi kartına bulaştırma kendini dost tavsiyesi.
paket etme kendini diye söylüyorum ama yinede sen bilirsin
Üstad beni yonlendirir misin ne yapacagim ne alacagim tam bilmiyorum universite ogrencisiyim psikolojik rahatsizligim var ve sadece kenevir iyi geliyor buna, paket olmak istemiyorum evimde uslu uslu yetistirip yoluma bakmak istiyorum. Elden almak icin kredi, nakit avans falan da cekebilirim. Musaitseniz dilediginiz bi yerden konusarak bana yardimci olabilir misiniz dayanamiyorum cunku artik kafamin icindeki sesleri susturmam lazim.

bütçene göre kanka @istr kanka güzelce anlatmış

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bak bu kabin.Gübre,saksi,toprak filanda buradan alabilirsin.
Bu isik
Bu havalandirma ve karbon filitre. Kabin büyüklügüne göre hangisi sana uygun @higthead kanka sana yardimci olur.
Önce sitemi kur, tohum siparisini ver, ac bir günlük, tohum patlatma dahil, forum sana yardimci olur. Diger gerekli olan,PH ölcer,vanti,derece,nem makinasi filan netten alirsin.Ama bu konuyla ilgili sponsorlar haric kredi kartini kullanma derim.Sahsi bilgilerin kayitlara girmesin.

higthead

Jolly Green
Dostum hazır kabın alınmaz nedenı ise ıcınde bırsuru eksıgı olması ve eksıklerı yıne maddı harcayarak alıcaksın. Senın yerınde olsam 3 ana demırbas vardır bunlar alan(kabın) - havalandırma - ısık bu 3 unu ayrı ayrı toplarım ve bu 3 demırbastan asla maddısel kacılmaz ki sorunlar yasama cunku 7-24 kullanıcagın urunlerdır.

Kabinin toprak ve sudan al mısafır gırısı ıle subede nakıt odeme olarak farklı ısımle teslım al kayıtsız kureksız mis gibi yada toprak ve suyla ıletısıme gec kayıtsız yıne alırsın.

Havalandırman

Dr karbondan sasma hem sponsorumuz hemde forumda herkes kullanır ben dahil.

Çıkış setin

Giriş fanı normalde 60x60 alanda sadece cıkıs setı kullanarak kabın pencerelerını acıp pasıf havalandırma yapabılırsın. Eger pencerelerden ısık suzmesı senı rahatsız eder ıse pencerelerı kapatıp

gırıs fanı olarak

Işığın

Lm301h evo son led cıp i kullanmaktadır hem sponsorumuz

Bu 3 demırbasını saglam kur sorunsuz dewam et. Geri kalan urunlerı yıne aynı sekılde toprak ve sudan alabılırsın gubrenı vs. gerı kalan nem makınanı vsvsvs vantılatorunu netten herhangı bır yerden alabılırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +2
  • Emmy Emmy:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    *** **** **** hahahaha ******** ***** **** ** **** *
  • Mordecai Mordecai:
  • kokokoco kokokoco:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • J JunkyheaD:
    hahahaha** hahahaha
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ** **
    ****** **** *** *
    ****** *** ***** hahahaha ********** ****** ****** hahahaha** ******
  • bandaleros bandaleros:
    *** ********** ********* hahahaha*** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ****** *** ***** hahahaha ********** ****** ****** hahahaha** ******
  • T tayfurishere:
    ****** ** **** ****** ****** hahahaha*
  • T tayfurishere:
  • J JunkyheaD:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ****** *** ****** ** **** ****** ****** hahahaha*
  • T tayfurishere:
    ***** ******* ** ****** ******* ********* *** hahahaha**** ***** ******* ********** *** ***
  • T tayfurishere:
    ******* ** ****** ******* ** *
  • J JunkyheaD:
  • J JunkyheaD:
  • T tayfurishere:
    T tayfurishere: ** ***** ********** ******* **** ****** ****