18. Gün sizce durum nedir

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba tohumum köfteci tohumu çok temiz güzel bir sigaradan çıkan 2 tohumu arkadaşımla birlikte ektik 18.Günüm normal suyla çok nadir suluyorum genelde pekmez veriyorum güzel ve sağlıklı da büyüyor gibi sizce 18. Gün için bitki sağlıklı duruyor mu çok bir beklentim yok ama tabi boşa gitsin de istemem sapı koku vermeye bağlamış prof bir ışık sistemim yok 300w ampul ve PC fanları yerleştirdiğim folyo kaplı bez dolap içinde bakıyorum yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum amatör bir grow oluyor ilk denemem

smt1634

Yeni üye
2 haftalık olduktan sonra gübre verme işlemi başlıyor diye biliyorum dostum .
Doğrudur kanka dediğim gibi biraz amatör işi Çeşme suyunu dinlendiriyorum bidonda yarım litreye yarım çay kaşığı verip koyuyorum baktım zarar vermiyor sapını elledim az önce müthiş ağır bi koku var tek korkum işte 300w çiçeklenme döneminde sömek çıkarmaya yeterli olmayabilir ama onuda gübreyle çözmeye çalışıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ** hahahaha** ** ** ****** ***** **** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** ****** *** ** ******* ********** **** hahahaha* hahahaha ******* ***** **** ****** ** ********* ********** ****** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** **** ***** *** **** ***** ***** **** ******** ******** **** *** ******** *** ****** ******* **** *** **********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** ******** ***** ****** ********* **** hahahaha* *** *** ********* ***** hahahaha ********** hahahaha***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha****** *** **** ****** *** ** ******* ********** **** hahahaha* hahahaha ******* ***** **** ****** ** ********* ********** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    ****** *** hahahaha** *** ***** ******** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** *** ******* hahahaha* ***** * ***** ********* ******* ********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** **** *** ****** hahahaha *** ******* ******** ********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha ***** ***** *** hahahaha** ** ****** ****** hahahaha** ****** ********* ** ******* *
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ***** **** *** hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ***** ** ****** **** ********* *** ******* ****** ***** **** *** *
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******** ***** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha** ***** ***** *** hahahaha** ** ****** ****** hahahaha** ****** ********* ** ******* *
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha*
    hahahaha* **** ********* ******* ********** ****** ******* ****** ***** ***** ******* ***** ******* **** ** ****** ******** ********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ** ******** ********** ****** ****