1m2 alanda 4 bitki bakılır mı

Mertali54

Doktor
Knk şöyle düşün Total miktar az ise zaten %20 hic birsey anlamazsın ama totalde büyük miktarlarda bekleniyorsa ozamam iş degişir. Coblar iş görür kullnmanı öneririm. Lm301 h ile 281b bi arad kullanılır neden kullanılmasın yeterli bu iki ısıgı kaldırabilecek bi alaan olsun.
Şunu da ifade etmek isterim şu anda benim çadırıma durum var küçük ama iş görüyor maksimum 3 tane bitki koya biliyorum enim en büyük beklentim işte bu üç bitki bunu asla ve asla dört yapamam 3 bile maksimum kapasite diyeyim onun için beklenti çok büyük değil

Woppy

Ordinaryüs
Knk bence 3 bile cok o kabine 2 yeter yinede sen bilirsin saksıları bi tık küçük tutarsan olabilir ama sunuda unutma ne kadar kök okadar gelişim

Mertali54

Doktor
Knk bence 3 bile cok o kabine 2 yeter yinede sen bilirsin saksıları bi tık küçük tutarsan olabilir ama sunuda unutma ne kadar kök okadar gelişim
Kanka kardeşim İnan bana bu durumu da şimdi öğreniyorum yani ne kadar fazla kök olursa o kadar fazla hasat mı olur diyorsun yani bu da şu demek oluyor saksı ne kadar büyük olursa o kadar iyi mi yani ona göre bir dahaki growumda Allah nasip ederse 3 saksı düşünüyordum aslında ama diyorsan ki 2 saksıdan üç saksıya göre daha fazla hasat alabilirsin diyorsan hiç macera aramayacağım şu anda benim saksıların 19 litre gayet büyük saksılar ama 3 saksı ekecek sem bunları 12 15 litre arası saksı almayı düşünüyordum

Woppy

Ordinaryüs
Knk tabiki öyle ne kadar kök varsa okadar toprak üstü gelişim olur köklere ne kadar saglıklı bakarsan isteklerini yerine getirirsen sana yol su elektirik olarak döner. En basiti kendimden örnek vereyim ben bu kabinde 4 yerine 2 photo yapsaydım aynı miktard alana acarak daha verimli hale getirebilirdim ama ben 4 saksı atarak hata ettim 2 si costu büyüdü öbür 2 si yavas ilerledi büyükler daha çok alan kapladı öbür ikisi gelişemedi alandan dolayı acamadım ki suan zarardayım 2 saksı toprak 2 tohum bilme kac lt su kac ml gübre fazladan gitmiş oldu birde o kadar emek cabası yanı elindeki alanı değerli kullanmak önemli olan.

Mertali54

Doktor
Knk tabiki öyle ne kadar kök varsa okadar toprak üstü gelişim olur köklere ne kadar saglıklı bakarsan isteklerini yerine getirirsen sana yol su elektirik olarak döner. En basiti kendimden örnek vereyim ben bu kabinde 4 yerine 2 photo yapsaydım aynı miktard alana acarak daha verimli hale getirebilirdim ama ben 4 saksı atarak hata ettim 2 si costu büyüdü öbür 2 si yavas ilerledi büyükler daha çok alan kapladı öbür ikisi gelişemedi alandan dolayı acamadım ki suan zarardayım 2 saksı toprak 2 tohum bilme kac lt su kac ml gübre fazladan gitmiş oldu birde o kadar emek cabası yanı elindeki alanı değerli kullanmak önemli olan.
Evet kankam seni çok iyi anladım çok güzel bir anlatım şekli tabii ben bir buçuk yıldır burada takıldığım için birçok yazıları makaleleri okuduğum için senin ne demek istediğini çok iyi anladım auto yapsaydın 4 tane daha mantıklı olurdu ama senin kabin ölçülerini unuttum senin alanın 1 metre miydi kanka kabul ölçülerin kaç senin ben tohumları üzülürüm Bu anlattıklarından verdiğim gübreye falan değil toprağa değil emeğime ve toplumlara çünkü bunlar pahalı şeyler

Woppy

Ordinaryüs
1.10*1.30*1.80 kabin knk 4 autoda iyi olurdu 2 photo daha iyi olurdu bunlar tecrübe knk. Valla an marka gübre kullanıyorum oda tohum kadar pahalı knk bu 4 canavara 1 lt bloom gitmiş olacak hasara kadar hesaplamaların onu gösteriyor şuan 1 lt booom 500 TL an serisi bütün gübreler mevcut elimde nerdeyse

Mertali54

Doktor
1.10*1.30*1.80 kabin knk 4 autoda iyi olurdu 2 photo daha iyi olurdu bunlar tecrübe knk. Valla an marka gübre kullanıyorum oda tohum kadar pahalı knk bu 4 canavara 1 lt bloom gitmiş olacak hasara kadar hesaplamaların onu gösteriyor şuan 1 lt booom 500 TL an serisi bütün gübreler mevcut elimde nerdeyse
Neredeyse 1.5 metre alanın var benim alanım 0.72 cm aşağı yukarı 2 katı alana sahipsin bana göre ben kendi çadırımda 3 tane saksıları küçülterek yapmayı düşünürken sen kendi alanında 4 tanesi tam cuk diye oturur diyorsun iyi güzel diyorsun da şimdi benim 3 tane yapmak varken kafamda çok tereddütle düştüm lakin benim avantajım şu uzunluk benim 120 olduğu için 10 litrelik saksılarda yapsam 3 tane yan yana koyabilirim diye düşünüyorum peki kankim gübre olarak ne öneriyorsun daha önce de sormuştum bu soruyu tekrar niye soruyorum çünkü sen bu işi biliyorsun en azından benden daha tecrübelisin organik gübre mi daha verimli olur sentetik gübre mi ve senin tercihin hangisi olur canna - an - biobizzz vs daha başka bilmiyorum var mı yok mu gübre çeşidi

Woppy

Ordinaryüs
Valla knkm ben tecrübeye dayalı konusyorum yinede sen bilirsin adet konusunda ama ilk growun 3 te atsan olur kendin deneyimle test et. Gübre daha öncede demiştim organik takıntn yoksa kesinlikle kimyasal öneririm an ve canna arasında secim yap ben an kullanıyorum ve kulanan herkes memnun canna içinde aynı memnun herkes ikiside kimyasal ve organik ürünleri var.

Mertali54

Doktor
Valla knkm ben tecrübeye dayalı konusyorum yinede sen bilirsin adet konusunda ama ilk growun 3 te atsan olur kendin deneyimle test et. Gübre daha öncede demiştim organik takıntn yoksa kesinlikle kimyasal öneririm an ve canna arasında secim yap ben an kullanıyorum ve kulanan herkes memnun canna içinde aynı memnun herkes ikiside kimyasal ve organik ürünleri var.
Kanka çok teşekkür ederim sağ olasın var olasın sen de herhalde gece vardiyesindesin ya da tatilsin bende şu anda gece vardiye sindeyim ekseri gece konuştuk seninle hayırlısı bakalım gelişmeleri zaten buradan paylaşacağım Allah'a emanet ol kankacığım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **