1x Sweet tooth auto 1x Super lemon haze auto 250 w hps sistem grow ( hasat alındı toplam 214 gram )

• Konbuyu başlatan Üye silindi 13123
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 13123

Guest
16.02.2021 83.gün sweet tooth 79.gün lemon haze kabin 10-13 derece arası değişiyor bir ara 10 saat elektirik kesildi 0 derecede kaldılar fakat direniyorlar son 15-20 gün gibi kalan süre son bir kez daha gübreli verecem toprak kuruyunca sonrasında flus a geçerim diye düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
20.02.2021 87.gün sweet tooth 83. super lemon haze son 13 gün flus a başladım 100. günde keseceğim gibi aşırı yoğun bir koku olmaya başladı sanki asidik yakıcı bir koku var duruma göre flusu uzun tutabilirim.

Kanka yetistirme işinde çok iyisin zaten de soyliyeyim dedim bitkiler bocaman olmus masallah hazir az kalmisken hasata fan yapraklarini biraz temizlesen ozellikle ic tarftakileri somekler daha cok isik gorseler. Bu islemi zaten yapmis ta olabilirsin tabi :D

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka yetistirme işinde çok iyisin zaten de soyliyeyim dedim bitkiler bocaman olmus masallah hazir az kalmisken hasata fan yapraklarini biraz temizlesen ozellikle ic tarftakileri somekler daha cok isik gorseler. Bu islemi zaten yapmis ta olabilirsin tabi :D
Kanka günden güne alıyorum 3-4 tane son 1 hafta kala tüm yapraklar alınacak tüm sömekler her açıdan ışık alsın diye zaten soğuk stresi yaşıyorlar hızlı temizleyip bitkiyi iyice strese sokmim dedim.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
22.02.2021 89.gün sweet tooth 85.gün super lemon haze son 11 gün hasata bu gün kapsamlı bir budama yaptım ve ışığa 15 cm daha yaklaştırdım iyice yesin istedim ışığı son evredeler zaten. Budayınca lemonun sömekler çok güzel geldi gözüme dolu dolu o kadar strese rağmen gene sonuç tatminkar.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
25.02.2021 92.gün sweet tooth 88.gün super lemon haze son 8 gün kaldı aksilikler peşimi bırakmıyor 10 saatlik bir elektirik kesintisi oldu 100 nemde ve karanlıkta kaldılar 9 saat kadar. Aşırı soğuk olmasından ötürü saksı kurumuyor 5 gündür su vermedim hala ıslak toprak sanırım 100 günü geçecek gibi hasat süresi.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Tam olarak nasıl oluyor vaktinden çalmadan zamanın varsa söylesen baba sana zahmet

Kanka 5 litrelik şişe için 4 su bardağı toz şeker 2 yemek kaşığı kurumaya ve yarısına kadar ılık su dolduruyorum eritene kadar güzelce çalkalıyorum hazır hale geliyor bu şekilde her gün 1 kere çalkalıyorum 1.5 - 2 hafta gidiyor sonra tekrar yapıyorum.

Berzan

Kıdemli Üye
Kanka 5 litrelik şişe için 4 su bardağı toz şeker 2 yemek kaşığı kurumaya ve yarısına kadar ılık su dolduruyorum eritene kadar güzelce çalkalıyorum hazır hale geliyor bu şekilde her gün 1 kere çalkalıyorum 1.5 - 2 hafta gidiyor sonra tekrar yapıyorum.
Allahına kurban senin baba sağol Varol hayatının diğer yılları kalbin gibi geçmesi dileğiyle

Kanka kolumdam kalin somek olmuslar cok basarili hasata 10 gun kaldigini nasil anladin ben olsam kesmistim coktan buyutec mi var

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka kolumdam kalin somek olmuslar cok basarili hasata 10 gun kaldigini nasil anladin ben olsam kesmistim coktan buyutec mi var
Kanka mercekle tricomlara bakıyorum şuan tamamı beyaz halde 8 güne kadarda çok bi değişiklik olmaz tahminimce 1 haftadır da flus atıyorum 8 gün daha devam edip vurucam makası.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
28.021.2021 95.gün sweet tooth 91.gün super lemon haze son 5 gün hasata şişmeye devam ediyorlar daha amberleşme görmedim sömeklerde hala full beyaz gidiyor duruma göre bi 5-10 gün daha uzatabilirim.

Berzan

Kıdemli Üye
06.03.2021 101.gün sweet tooth 97.gün super lemon haze sweeti birazdan keseceğim lemonu bi 10 gün daha tutarım gibi sömekler bomba gibi oldu tam anlamıyla lemon boru gibi sömek yaptı :D

Kalbin gibi güzel growların olmadı dileğiyle ışık olarak ne kullanıyorsun birde bir bitki ne kadar hasat veriyor kardeşim

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kalbin gibi güzel growların olmadı dileğiyle ışık olarak ne kullanıyorsun birde bir bitki ne kadar hasat veriyor kardeşim
Kanka ışık 250w hps 2 kök auto bakıyorum hasat daha tam bilmiyorum bi 15-20 güne kuruyunca net belli olur ama 2 kökten en az bi 150-180 bekliyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1