2.5 AYLIK TOHUMLARA (CERRY CHRİS) EĞİTİM VERİLİRMİ KAFA KOPARMA YAPILIRMI

cannabiscity

Kıdemli Üye
kankam yapa bilirim dimi :D çok korkuyorum başaramam diye

bide kanka bana arkadaşım 2 tane fan attı çadırım içinde isimleri şunlar

Max fan pro 600 m3/h kanal tipi fan

Max fan pro 1220 m3/h kanal tipi fan

bunların ikisinide almam gerekiyormu yada birimi alınacak anlayan bir arkadaşım var ama bende cahil kalmak istemiyorum bro
Kardeşim Benim azimle sıçan duvarı deler sen yeterli iste araştır yap :cool:

Turkish man

Doktor

bunların ikisinide almam gerekiyormu yada birimi alınacak anlayan bir arkadaşım var ama bende cahil kalmak istemiyorum bro
İkisi de farklı ürünler bir tanesini alacaksın 1220 m3 al bro saksım çok fazla çünkü çadırın ebatı nedir?

Turkish man

Doktor

Başarmak bizim işimiz rahat ol bitiririz hatasız

Hevesliacemi

Yeni üye
Başarmak bizim işimiz rahat ol bitiririz hatasız
KANKAM birazdaha soru sorucam daha doğrusu yanlışım varsa düzeltirmisin

tohumları bardağa koyduk 24 saat karanlık bir ortamda beklettik dibe çöken tohumları patlayan tohumları aldım 2 tane altlı üstlü peçeteye koydum nemli hafif ıslak peçeteye baş vermeye başlayınca filiz uzamaya başlayınca kökler toprağa bakıcak şekilde 3-4 cm altına gömdüm burda merak ettiğim hemen ışığın altına koycammı yoksa belirli bi gün bekleticemmi toprağın altında

Turkish man

Doktor
KANKAM birazdaha soru sorucam daha doğrusu yanlışım varsa düzeltirmisin

tohumları bardağa koyduk 24 saat karanlık bir ortamda beklettik dibe çöken tohumları patlayan tohumları aldım 2 tane altlı üstlü peçeteye koydum nemli hafif ıslak peçeteye baş vermeye başlayınca filiz uzamaya başlayınca kökler toprağa bakıcak şekilde 3-4 cm altına gömdüm burda merak ettiğim hemen ışığın altına koycammı yoksa belirli bi gün bekleticemmi toprağın altında
Hemen ışığın altına koyabilirsin ışık 24 saat açık kalmalı. Doğru Ekim yapmışsın

Pregabalin

Yeni üye
kankam allah senden bin kere razı olsun güzel insansın yasak biliyorum ama gerçekten bittiğinde ziyafete bekliyorum seni toprak olarak o zaman plagron light mix alıyorum tohum olarak da auto lemon alıyorum auto tohumlar arasın da hangi tohum hasat açısından daha bol ve narinlik açısından daha dayanıklı forumda girip çıkmadığım konu kalmadı :D
Ammo ben de isterim olunca bak ona göre :) :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** ******** ******** ********** hahahaha**** hahahaha ** ********* ******** **** ******* ** hahahaha** *** ********* ***** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** hahahaha hahahaha******* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** ********** ***** ******* hahahaha ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ** ** ******* ******* ******** ****** *** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ********** ********* ***** ********* ********** ** ***** hahahaha** hahahaha* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** *********...