2 adet 105 ug LSD sipariş

borak

Yeni üye
Sipariş verdim ama yakalanmak gibi bir korkum var. Yakalanırsam başıma ne gelir. Sadece iki adet sipariş verdim.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
kanka nasıl ve nerden verdın bızıde  bılgılendırırmısın?maıl atabılırmısın burdakı yerden

borak

Yeni üye
Kanka yakında bu konu ile ilgili video çekeceğim. Seni haberdar ederim. Videoyu yadisk e yükleyeceğim.

player' Alıntı:
kanka nasıl ve nerden verdın bızıde  bılgılendırırmısın?maıl atabılırmısın burdakı yerden

xx1234xx' Alıntı:
borak' Alıntı:
Sipariş verdim ama yakalanmak gibi bir korkum var. Yakalanırsam başıma ne gelir. Sadece iki adet sipariş verdim.

dostum nereden verdin özelden iletişime geçebilir miyizz?

Kanka yakında bu konu hakkında bilgi verici ve nasıl sipariş verileceği hakkında video çekeceğim. Videoyu yadiske yükleyeceğim sizi haberdar ederim.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
hiç bir sorun olmaz kanka umarım ispanya sıtesı degıldır....zaten bellı olmuyor...artık sansına kalmıs da yuksek ıhtımal gecer...bızede bılgı verırmısın?

borak

Yeni üye
player' Alıntı:
hiç bir sorun olmaz kanka umarım ispanya sıtesı degıldır....zaten bellı olmuyor...artık sansına kalmıs da yuksek ıhtımal gecer...bızede bılgı verırmısın?

Kanka worldwide site her ülkeden satıcı oluyor.

newpsy

Yeni üye
twitterden falan mı verdin siparişi ? yoksa btc falan muhabbeti olan başka site mi ? lütfen yazar mısın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1