2 auto bitki birisi çiçeklenmiyor

Stretch

Yeni üye
Merhaba 21 kasımda toprağa attığım çimlenmiş 2 auto bitkinin tohumundan birisi og kush 1 haftaya hasat edicem yaprakları morarmaya başladı sömekler şişti biraz az da olsa hasat var yani btiki kesme aşamasına geldi. Ama diğer bitki auto nefertiti yaklaşık 3 haftadır aynı durumda. Fotoğraflardaki halini bugün çektim 2 3 hafta önce de neredeyse aynıydı çiçekler. Çiçek var ama kristal yok ve pistiller çoğalıp sömekler şişmeye başlamıyor. Bitki çiçeğin ilk evresinde kaldı sanki. Boyu da diğer bitkinin 2 katı kadar. Diğer bitki hasat olcak siz düşünün. Onun kafasını koparmıştım bunun koparmadım ondan da uzun kaldı ama nedense çiçeklenmiyor.

Photo olduğundan şüpheleniyorum internetten sipariş etmiştim tohumları. Diğer bitkiyi hasat ettikten sonra bu bitkiye ne yapayım?
Kabin 18/6da şuan. 18 ışık 6 karanlık. En başından beri de böyleydi
Diğer bitkiyi hasat ettikten sonra bu bitkiye 12 12 mi versem acaba? ya da photo da olmayabilir 21 kasımda toprağa atılan photo bu kadar olur mu şimdiye kadar? kafasını koparmadım.

çiçeklenmeyen nefertiti

iki bitki beraber

Son düzenleme:

Stretch

Yeni üye
Kabka bitkilerin acliktan oldu olucek haberin olsun sana ustadi yonlebdiriyorum @Yesil888
kanka kabini ben kendim yaptım 225x140x100cm hem çıkış fanları olsun içerdeki vantilatör olsun zayıf olduğu için ve zaten oda da küçük benim bitkilerin toprakları kurumuyor. toprağa direkt vantilatör vursam bile kurumuyor o yüzden ıslak toprağa su vermiyorum ve 4 günde bir felan anca suluyorum bi gübreli bi boş. hep 6.5ph böyle oldu ikisi de ufak olan yine iyi de diğeri de onun gibi sömekli olsaydı da yaprakları kurusaydı iyiydi diğerine yetişemedi ama yaprakları da kurudu.

MalrukLord

Doktor
12/12 verme auto bunlar belli de. besleme olayında zayıf kalmışssın biraz. kökler çürümüş sürekli ıslak kalmaktan bu da besinsizliğe yol açmış artık istediğin kadar devam et buna ama pek hayır gelmez.

VendettaX

Ordinaryüs
Azot ve potasyum fosfor bu ,3 elementi sonuna kadar unutmuşsun kanka gübre ver şu bitkilwre kendi yapraklarından besin çeke çeke ağaç kalmamış ortada

VendettaX

Ordinaryüs
Koklerdede çürüme problemi olabilir zannediyorum kes kurut iç daha ugrasma yeni growa geçersin düzgün şekilde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********