2 aylik kizlarim ilk growum .

MarijaneyTR

Doktor
Tebrikler kanka gayet güzel gidiyorsun, gübre olarak basit bitki besinleri ile bile büyütürsün, biz gübrelerle biraz daha fazla mahsül ve şişkin sömek için uğraşıyoruz sadece. Hasatın ve dumanın bol olsun.
Tsk edeeim kanka AGROERA gubrelerini sipariş verdim onlarla ilerlicem somek şişirmek için insallah bir sorunla karşılaşmam. Istediğim gibi olur .

hermesforever

Kıdemli Üye
Tsk edeeim kanka ne kullaniyorsun argotime gübreler? Olmazsa bunlar ondan alırım .
Agrotime humik , ilk 2 ay

Tohum çatladıktan 15 gün sonra Agrotime first

Çiçeğe girdikten sonra Agrotime fosfozink ,

Agrotime agromoss , deniz yosunu 2 haftada bir

Agroamin 2 haftada bir

Revive yerine Agrotime Kombi

Agrotime Multi grow gübresi veg de 2 sulamada bir

Speedfol cal mag iki haftada bir

Turkuvaz sıvı yarasa gübresi çiçeklenmede 3 haftada bir

MarijaneyTR

Doktor

Agroamin 2 haftada bir

Çok tsk ederim kanka . Verdigin bilgi için insallah herkese yararlı gubre önerisi olur . Allah razı olsun

DewilApocalypse

Yeni üye

Agroamin 2 haftada bir

hermes usta selam, bu agroera gübrelerin çizelgesi varmı ben aradım ama bulamadim. birde Canna usta bi konuda demiştiki agroeranın içerik oranları fazla ne oranda nasıl kullanılır bilgi verirsen sevinirim bende ilk growda o markayı kullanmak istiyorum diğerlerine göre ucuz olduğu için. şimdiden teşekkürler.

hermesforever

Kıdemli Üye
hermes usta selam, bu agroera gübrelerin çizelgesi varmı ben aradım ama bulamadim. birde Canna usta bi konuda demiştiki agroeranın içerik oranları fazla ne oranda nasıl kullanılır bilgi verirsen sevinirim bende ilk growda o markayı kullanmak istiyorum diğerlerine göre ucuz olduğu için. şimdiden teşekkürler.
Dostum ben Agrotime kullanıyorum, ama Agroera da içerik bakımından güzel görünüyor baktığım kadarıyla, litreye 1 ml ile başlayabilirsin bence.

fantasma

Üye

Agroamin 2 haftada bir

Turkuvaz sıvı yarasa gübresi çiçeklenmede 3 haftadhermesforever üstad
hermesforever üstad, Agrotime gübrelerinden memnun musunuz? Yeterince verim alabiliyor musunuz? ne oranda kullanılacağına dair bir çizelge var mı?

F9Devil

Üye
Renkleri falan güzel gözüküyor, gübreleme yapmadan ve ya az yaparak da grow yapılacağını göstermişsin diye bilirim
Ama bu aşamada artık sömekleri şişirmek için gübre şart organik olarak kendin yapıyorsan yapıyorsan
Muz gübresi(potasyum) , yuumurta gübresi(calma0g), ve fasulye seed spored tea (sst) öneririm (fosfor)
Kankacım fasulye seed spored tea’yi açar mısın biraz rica etsem :D

mami10_

Doktor
Kankacım fasulye seed spored tea’yi açar mısın biraz rica etsem :D
Tohum filiz çayı demek demek, bende burrda bir arkadaş dan oğrendim icblue, ve bir az araştırdım bu growda da kullandım iyi iş görüyor
1 bardak fasulyeyi 1 gece suda ıslatıyorsun, sonra tphumlar patlamaya başladığı zaman blenderden geçiriyorsun ıslatığın suyuda katıyorsun s üzüyorsun ve kullanıyorsun
Tohumlar filiz verreceği zaman bazınbüyüme oksinleri hormonlar ve s maddeler üretir amaç tohumda etkileşime girmii bu madeleri kullanmak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********