2 BİTKİ AUTOFLOWER YARDIM

matadorhakan

Yeni üye
Merhaba herkese yurtdışından kuzenimden Jack Herer Autoflower tohum getirttim.300 watt led ışığım var..2 Adet bitki için ideal kabin ölçüleri nelerdir.Birde çadır almayı düşünüyorum fakat tavsiye edebileceğiniz marka varmı ? Hulk ,secret garden yada Mars Hydro tavsiyelerinizi bekliyorum.Kabinlerin artı ve eksi yönlerini belirtirseniz sevinirim.

Dr.Otker

Üye
kankacım merhaba. Kabin olarak yazdıgın markalardan mars güzel seçim olur. 2 bitki icin 90 lık alan sana yeter fakat ilerisini düşünsen daha iyi olablir. 100 lük kabin ısıgına göre. iyi growlar

H0P3

Üye
Kabin olarak hangisini alacağını bilemem de hangisini almayacağını iyi biliyorum. Zeuxe markasından kesinlikle uzak dur. Piyasadaki en ucuz kabini onlar satıyor. Altı üstü yansıtıcı film ile kaplı ışık geçirmeyen kumaş değil mi ne kadar kötü olabilir ki? diyerek alma gafletinde bulundum. İskeletini sağlamlaştırana kadar akıllı vidalardan, plastik kelepçelere, kompozit vilada sopalarına kadar yapmadığım şey kalmadı. Kesinlikle ucuza kaçma, yoksa benim gibi ikinci growunda yeni bi kabin almak için para ayırmak zorunda kalırsın.

matadorhakan

Yeni üye
kankacım merhaba. Kabin olarak yazdıgın markalardan mars güzel seçim olur. 2 bitki icin 90 lık alan sana yeter fakat ilerisini düşünsen daha iyi olablir. 100 lük kabin ısıgına göre. iyi growlar
Eyvallah kral sağolasın
Kabin olarak hangisini alacağını bilemem de hangisini almayacağını iyi biliyorum. Zeuxe markasından kesinlikle uzak dur. Piyasadaki en ucuz kabini onlar satıyor. Altı üstü yansıtıcı film ile kaplı ışık geçirmeyen kumaş değil mi ne kadar kötü olabilir ki? diyerek alma gafletinde bulundum. İskeletini sağlamlaştırana kadar akıllı vidalardan, plastik kelepçelere, kompozit vilada sopalarına kadar yapmadığım şey kalmadı. Kesinlikle ucuza kaçma, yoksa benim gibi ikinci growunda yeni bi kabin almak için para ayırmak zorunda kalırsın.
Sağolasın kral şuanki kullandığın marka hangisi paylaşır mısın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** ****** ****** ***** **
  • B bongalov:
    hahahaha ****** ******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** * ********** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ****** ****** ** ****** *******
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • O oziozi:
  • T Turco:
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ****** ******** hahahaha****
  • C chopper:
    hahahaha **** **** ********** ***** *******
    C chopper: hahahaha **** **** ********** ***** *******