2 bitki için ışık önerirmisiniz

kral Arthur

Kıdemli Üye
Yardımcı olayım sana ilk deneyim mi olacak. Yetiştirme alanın nasıl olacak nerde yetişecek dolap mı çadır mı

kral Arthur

Kıdemli Üye
3 tane 2760 par yapar ayrıca ışığın çıkış gücü 60 wat küçük bir kabinde yani mini grow sana rahat Yeter ilk deneyim yapıyorsan tabiki.

İndoor ilk deneyim olucak. Kimyasal gübre mi kullanmalıyım. Yoksa organik mi ? Calmag her zaman lazım diye okumuştum sanki. Banyo yapmayı düşünüyorum ayakkabı dolabına , yarin 6 adet senin ampullerden alıcam 2 bitkiyle başlarım çorbacı , toprağı nasıl yapmam gerekiyor.

kral Arthur

Kıdemli Üye
İndoor ilk deneyim olucak. Kimyasal gübre mi kullanmalıyım. Yoksa organik mi ? Calmag her zaman lazım diye okumuştum sanki. Banyo yapmayı düşünüyorum ayakkabı dolabına , yarin 6 adet senin ampullerden alıcam 2 bitkiyle başlarım çorbacı , toprağı nasıl yapmam gerekiyor.
Çorbacı işi benim uzmanlık alanım başkan öncelikle şunu belirtmek isterim ben internetten okuduğumu anlatacak olursam profesör olurdum şimdi ben kendi deneyimlerimi anlatmayı paylaşmayı severim benim doymak bilmeyen merakım var özellikle bitkiler üzerinde.
Şimdi ilk deneyim yaşayacağın için sana tavsiyem mini grow başla ve çorbacı tohumu ilk etapta sabır ister.

içtiğim marinin tohumu var elimde. Sigara yatırıyo harbi tohumlar damarlı tesbih tanesi gibi. Havalandırmayı alttan temiz üstten pis çıkış olacak şekilde fan yapmam gerekiyor .Nem makinesi kullanıyormusun. Küçük bi pervane bi de içeri.

kral Arthur

Kıdemli Üye
içtiğim marinin tohumu var elimde. Sigara yatırıyo harbi tohumlar damarlı tesbih tanesi gibi. Havalandırmayı alttan temiz üstten pis çıkış olacak şekilde fan yapmam gerekiyor .Nem makinesi kullanıyormusun. Küçük bi pervane bi de içeri.
Suan hava giriş fanı ayrıca boş delik alt kısım da. Üst taraf bir tane hava çıkış fanı ve ayrıcı boş delik içeride 2 adet mini. Fan var 15 dakika çalışıp 15 dakika sönüyor. Bir adet ısıtıcı fan bir adet 5 lt lik nem makine si

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    gorilladam gorilladam: **