2 Bitki için ışıklandırma sistemim - Mikrogrow -

Orey

Yeni üye
Cvp: 2 Bitki için ışıklandırma sistemim - Mikrogrow -

Merhaba dostum 50w olanindan siparis edebilirsin işini fazlasıyla görür 7 adet metal plaka kestirt kendine 35 50 hepsini teker teker bağla plakanin üstüne de 3 adet işlemci soğutucusu baglat canavar gibi olur ama termal macun almayi unutma sakin

Sarmisak

Yeni üye

Orey' Alıntı:
Merhaba dostum 50w olanindan siparis edebilirsin işini fazlasıyla görür 7 adet metal plaka kestirt kendine 35 50 hepsini teker teker bağla plakanin üstüne de 3 adet işlemci soğutucusu baglat canavar gibi olur ama termal macun almayi unutma sakin

3 adet cpu işlemci yeterli midir? Yoksa led başına 1 tane almalıyım?

Orey

Yeni üye

Sarmisak' Alıntı:
Orey' Alıntı:

3 adet cpu işlemci yeterli midir? Yoksa led başına 1 tane almalıyım?
Kanka led başına cpu işlemci tamam daha sağlıklı daha az ısınma yapıyor ama el yapımı olduğu için her yer kablo oluyor bu can sıkıcı oluyor onuda geçtim 3 tane bence cpu Soğutucu yeterli ama sana kalmış ister 10 bağla ister 2 bağla bende cpu soğutucusu yok mesela

Gitarist

Yeni üye
Aliexpress Cf Grow cob led 300w tavsiye ederim fiyatı çok uygun ve çok kaliteli biraz geç geliyor ama bnce değer.

Sarmisak

Yeni üye

Gitarist' Alıntı:
Aliexpress Cf Grow cob led 300w tavsiye ederim fiyatı çok uygun ve çok kaliteli biraz geç geliyor ama bnce değer.

kanka aklımda 600w Viparspectra vardı aslıdna ama Türkiye'den nasıl alacağım bilmiyorum,bana 1000 liraya kadar ne önerirsin ışık olarak?

Yesil088

Üye

Gitarist' Alıntı:

Hasat durumu nasıl oluyor peki denedinmi nasıl hasat aldın ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* * ***** ********* ***** ******** ****** ********** ********** **** **** hahahaha ** ***** ***** **** ******* *****
  • shellman shellman:
    hahahaha ****** hahahaha hahahaha* **** ****** ****** hahahaha* *** ***** ****** ****** **** ***** ******* *** ******** ***** ****** ******* ***** ********
  • shellman shellman:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ********** ***** *******
  • psychdelicman psychdelicman:
    ***** ***** **** **** *** ***** **** ***** hahahaha *** ***** ***** **** ********* *** *** ****** ******* ** hahahaha ****** hahahaha hahahaha* **** ****** ****** hahahaha* *** ***** ****** ****** **** ***** ******* *** ******** ***** ****** ******* ***** ********
  • kkush kkush:
    kkush kkush: **********