2 bitki için kabin setup

Dub420

Yeni üye
2 bitki için kabin ve içindeki fanlar saksılar herşeyi tam bir sistem kurabilecek varmı filtrelerden pek anlamıyorum o yüzden buraya yazdım teşekkürler bütçe yaklaşık 3.5k biraz esnetebiliriz

Son düzenleme:

Bigbut

Müptezel
4 k ya olmaz o is.
Tadini kacirmak istemem ama 2 bitki icin alacagin isik o para zaten.
Biraz evvel bi liste yaptim kendime sadece gubre ve toprak 3.5 k

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Bez dolap, 2 kumaş saksı, 400w cob led (kendin yaparsan daha ucuz) hazır alırsan 700-800 e satılıyo. Ufak vant vardır evinde yoksada kışa girdik indirimde yakalarsın, giriş çıkış bez dolap boyutuna göre wc aspiratörü (max 200-300) letgo vb yerden nem makinesi al (ben dolap uyg sinbo 5 lt kargo dahil 60 a denk getirdim) hadi sen 100 e bulmuş ol, acil durum battaniyesi yansıtıcı olarak kaplarsın dolabı tanesi 30 tl desek 2 tane alsan yeter, plagron lm toprak gübre olarak da an 3 lü set calmag candy big bud ve over alırsın toplam maliyet 2-2.5 k hadi hayırlı işler

jilet

Üye
Bez dolap, 2 kumaş saksı, 400w cob led (kendin yaparsan daha ucuz) hazır alırsan 700-800 e satılıyo. Ufak vant vardır evinde yoksada kışa girdik indirimde yakalarsın, giriş çıkış bez dolap boyutuna göre wc aspiratörü (max 200-300) letgo vb yerden nem makinesi al (ben dolap uyg sinbo 5 lt kargo dahil 60 a denk getirdim) hadi sen 100 e bulmuş ol, acil durum battaniyesi yansıtıcı olarak kaplarsın dolabı tanesi 30 tl desek 2 tane alsan yeter, plagron lm toprak gübre olarak da an 3 lü set calmag candy big bud ve over alırsın toplam maliyet 2-2.5 k hadi hayırlı işler
Eyv reis aydınlattın için

jilet

Üye
Yanlış anlamadıysam Aspiratör karbonfiltre görevi görücek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K keyifpezevengi:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ***** ****** ** **** ********** ********* ********* ***** ** ***** ******** ***** ****** *** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ******* *** **
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • K keyifpezevengi:
    ******* hahahaha ***** *
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ***** ******* ****** **** *** ******** *******
  • S SuperKafa:
    **** *** ******* ******* ******* ***** ********** ***** ******* ********* ***
    +1
  • H happyworld:
    ******** ******* hahahaha*** *** *******
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** ****** ******* ******* ******* ******* **
  • H happyworld:
    hahahaha*** *********
  • S SuperKafa:
    ***** ***** ********* ********** ******** ***** * ** * ** hahahaha ***** ********* ******** hahahaha* ***** **** ***** ********* ** **** ******* ******* ** *** ******** ******* ****** ******* ****** ******** **** **** ****** ********* ****
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** ********** ****** *** ******** ******** ** ***** ****** ****** ********* ** ****** *** ******** ******** ********* *********
  • H happyworld:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha ******** ***** **********
  • H happyworld:
    hahahaha**
  • S SuperKafa:
  • H happyworld:
    ***** *** ***** ***** **** ******* ******** *** ****** ***** ****** hahahaha** ****
  • H happyworld:
    ***** *** ******** *** **
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******* ******* ******* ******* * **** ***** ****** ****** ****** ******
    S SuperKafa: *** ******* ******* ******* ******* ******* * **** ***** ****** ****** ****** ******