2 bitki için seçtiğim led yeterli mi?

growerLand

Yeni üye
2 çeşit led linki bıraktım. Eğer 300w olan led yeterli ise diğerine para fazla para vermeye gerek var mı? Par değeri lumeni falanı filanı yeterlimidir bilgili abilerimiz yardımcı olursa sevinirim.
90*90 bir kabinde iki bitki yetiştirmeyi düşünüyorum.

s1rtlan

Kıdemli Üye
kankacım git kendin cobled yap bu kadar masrafta yapma paran kalsın cebinde. yapılışları araştırırsan her yerde bulursun 500 600 liraya 1000w bile yapabılırsın.

growerLand

Yeni üye
kankacım git kendin cobled yap bu kadar masrafta yapma paran kalsın cebinde. yapılışları araştırırsan her yerde bulursun 500 600 liraya 1000w bile yapabılırsın.
onlarıda arastırdım kendımde yaparım aslında ama o cop ledler cok ısınıyor dıye duydum. sorun teskıl etmıyor yetısıyorsa kendımde yapabılırım.

zbambam

Kıdemli Üye
iyi dedin hoş dedin ama 4 bin lira para cıkmaz kardo. en baba 1500 tl olur. o fıyata gore bır onerın var mı ?

bu başlığı incele hacı

Kuşcu

Üye
Gardens garage sponsorumuz ordan 240 alsan iyi edersin 2 bitkiye rahat bakarsın hem %15 indirimde yapar hemen altta link var

growerLand

Yeni üye

bu başlığı incele hacı
Baktımda kanka aliexpresten driveri falan hazır kurulu bir sistem bulabilirmisin?

Herturlu

Yeni üye
Baktımda kanka aliexpresten driveri falan hazır kurulu bir sistem bulabilirmisin?
Kanka Ali'de uzun zaman gezdim, full kurulu hazır sistem güvenebileceğin yok, en garantisi konuyu takip edip kendin yapman, çok zahmet gerektirmiyor, konuda arkadaş uzun uzun anlatmış ki sıkıntı yaşamasın kimse.. yoksa 2 tane kablo birleştirip 10 tane delik açıyorsun

sakatat

Üye
2 çeşit led linki bıraktım. Eğer 300w olan led yeterli ise diğerine para fazla para vermeye gerek var mı? Par değeri lumeni falanı filanı yeterlimidir bilgili abilerimiz yardımcı olursa sevinirim.
90*90 bir kabinde iki bitki yetiştirmeyi düşünüyorum.

kanka bunlari alacagina vegte beyaz isik bloomda da gun ışığı torch led ampül al kanka 50şer wat toplam 4 tane al missss hemde cok uygun hemde kaliteli hemde faturana az yansır

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
iyi dedin hoş dedin ama 4 bin lira para cıkmaz kardo. en baba 1500 tl olur. o fıyata gore bır onerın var mı ?
dostum ben bestva kuantum aldım 1.300 tl çok memnunum düşün birde benimki qu 1000 ama duvardan 100 waat çekiyor sanada 100 bile yeter tabiki amacı 5 ,6 tane bakmaksa asla yetmez 240 da yetmez

sakatat

Üye
torch markanın gücü elli watt gerçek watt mı bu yoksa led olduğu için 10 watta falan mı düşürüyor ?
gerçek watt kanka denendi ve gerçekten bugune kadar ben şahsen qb lere cob ledlere binlerce tl para vermiş biri olarak torch led ampul gibisini gormedim etkisini gozunuzle gorursunuz kanka 50w torch led ampul veg icin beyaz ışık bloom için sarı ışığından al kanka miss gibi mesafeside 40cm olsun tanesi 35 40tl faturayada yansıtmıyor

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
gerçek watt kanka denendi ve gerçekten bugune kadar ben şahsen qb lere cob ledlere binlerce tl para vermiş biri olarak torch led ampul gibisini gormedim etkisini gozunuzle gorursunuz kanka 50w torch led ampul veg icin beyaz ışık bloom için sarı ışığından al kanka miss gibi mesafeside 40cm olsun tanesi 35 40tl faturayada yansıtmıyor
sende kaç tane takılı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********