2 Bitki Tatlı Uzun Bir Macera , Ustalar koşunn

anilsaran

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba , bir outdoor serüvenine başladım 3 bitkim var şuan 2 si cinsiyet falan gösterdi diğeri ufak daha 1 aylık aşağı yukarı bitkilerim hakkında yorumlarınızı merak ediyorum , koku ile kafa arasında bir bağlantı varmı ?

1.Bitki

Sativa mı İndica mı ?
Çiçeklenmeye girmiş mi ?
Sizce Kafası Nasıl Olur ?

2.Bitki

Sativa mı İndica mı ?

Arkadaşlar 1.Bitki nin Sömeğinin Yakından bir fotoğrafını çektim yorumlarınızı bekliyorum

Bu THC miktarı daha artış gösterir mi ?
Yaklaşık 15 Gündür falan sömekte bitki .

Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar eksiklerim var ise onlarıda belirtirseniz memnun olurum hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:
Kanka biraz bilgi verirmsn birincisi kaç haftalık, saksin nekadar, gübre vs besleme olayların nasıl? Bi özet geçersen sevinirim. Biz de kendimizi gerillaci saniyoz moralim bozuldu **** yerinde 44.gun sümbül gibi sarkık **** bitkileri!!!!

anilsaran

Yeni üye
Kanka biraz bilgi verirmsn birincisi kaç haftalık, saksin nekadar, gübre vs besleme olayların nasıl? Bi özet geçersen sevinirim. Biz de kendimizi gerillaci saniyoz moralim bozuldu **** yerinde 44.gun sümbül gibi sarkık **** bitkileri!!!!

Kankam 1.bitki yaklaşık 2 - 2.5 aylık falan saksı 19 lt gübre olarak ben uzun süre sadece koyun kemresi verdim daha sonra içeriği fosfor ve potasyum olan bi gübre var elimde ayçiçeğine veriyoruz ondan yaklaşık bi avuç kadar bi 20 gün sonrada şeker gübresi %26 azot içerikli bi gübre ondan verdim çok sulamıyordum bitkiyi ama bu 5-10 gündür havalar sıcak 3-4 günde bir suluyorum toprak olarak kemreli toprak kullanılandım doğadan bulduğum güzel bi toprak ne çok gevşek ne cok sıkı gayet memnunum pek bişey yapmadım desem yeridir yani ufak budamalar yaptm bi iki kere şimdi temmuz 15 gibi yine fosfor potasyum ağırlıklı gübre vericem.

Kankam 1.bitki yaklaşık 2 - 2.5 aylık falan saksı 19 lt gübre olarak ben uzun süre sadece koyun kemresi verdim daha sonra içeriği fosfor ve potasyum olan bi gübre var elimde ayçiçeğine veriyoruz ondan yaklaşık bi avuç kadar bi 20 gün sonrada şeker gübresi %26 azot içerikli bi gübre ondan verdim çok sulamıyordum bitkiyi ama bu 5-10 gündür havalar sıcak 3-4 günde bir suluyorum toprak olarak kemreli toprak kullanılandım doğadan bulduğum güzel bi toprak ne çok gevşek ne cok sıkı gayet memnunum pek bişey yapmadım desem yeridir yani ufak budamalar yaptm bi iki kere şimdi temmuz 15 gibi yine fosfor potasyum ağırlıklı gübre vericem.
Dostum sen ureticisin anlaşılan, bitkiden nasıl mahsul alırsın bilmem ama fizyolojik olarak çok iyi bakmışsın o kesin. Naçizane bir kaç yorum alabilirsem senden benim gurebalara çok memnun olurum :)) özellikle gübre konusunda somut tavsiyeye ihtiyacım var

Icarus

Kıdemli Üye
İnternette çok organik gübreler dönüyor. Yiyecekler için verilen her gübre esrar içinde verilebilir diye duymuştum doğruysa outodoorda hepsini denemek mümkün değil mi ? Örneğin patates kabuklarının haşlanarak 1 gün bekletildikten sonra verilmesi gibi bolcaz magnezyum var diye duymuştum.

anilsaran

Yeni üye
İnternette çok organik gübreler dönüyor. Yiyecekler için verilen her gübre esrar içinde verilebilir diye duymuştum doğruysa outodoorda hepsini denemek mümkün değil mi ? Örneğin patates kabuklarının haşlanarak 1 gün bekletildikten sonra verilmesi gibi bolcaz magnezyum var diye duymuştum.

Kankam miktarını VS vereceğin gübreyi ne zaman taşıyacağını ayarladıktan sonra bence sorun olmaz diye düşünüyorum, evet patates yumurta muz VS böyle şeylerden gübreler yapanlar var olabilir hem organik hiç denemedim zor geliyor bana :D herkes kendine göre bişeyler yapıyor anlıyacagın yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W wickedstick:
    *** ****** * ***** ****** * ** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********* ******* ******* hahahaha*** **** ******* ********** ***** ******* hahahaha ******* ***** ** ******** *****
  • Night owl Night owl:
  • S sefaledd11:
    ****** ***** ****** ***** ********* ******* ****** ****** ***** ********** ********** *** ***
  • W wickedstick:
    ****** *** ********* hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ****** hahahaha** ******* ***** ***** ***** ******** ***** **
    +1
  • W wickedstick:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* ***** *** ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha ********** * ***** ********* ***** ******* ***** ** *** ******* hahahaha ****** * ** ****** ********* ********* ** ***** ******* ***** *** **** * ******** ******* ******* hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ***** * **** hahahaha hahahaha ***** ***** ******* ****** *** hahahaha ********** ******** * ********* ***** ********* ***** ****** * ***** ****** * ** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********* ******* ******* hahahaha*** **** ******* ********** ***** ******* hahahaha
    +1
  • W wickedstick:
    ********* ********** ******* ****** ****** ******* *** **** **** ****** ******* ***** ********** *** **** ********* ****** ***** ** **** **** ***** ***** ****** **** **** ****** **** ***** hahahaha* * **** hahahaha hahahaha ***** ***** ******* ****** *** hahahaha ********** ******** * ********* ***** ********* **
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* * ***** ** **** ******** ********** ** * *** ** * * ********** ** hahahaha** hahahaha*** ***** * **** hahahaha hahahaha ***** ***** ******* ****** *** hahahaha ********** ******** * ********* ***** ********* **
  • Night owl Night owl:
    * ** ***** ****** ********* ********** ******* ****** ****** ******* *** **** **** ****** ******* ***** ********** *** **** ********* ****** ***** ** **** **** ***** ***** ****** **** **** ****** **** ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ****** ********* ******* * ***** ** **** ******** ********** ** * *** ** * * ********** ** hahahaha** hahahaha***
    +2
    +2
  • W wickedstick:
    ******** ******* ***** ******* ****** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ********** ******** ******* ****** ********* ******** ** ****
  • W wickedstick:
    ****** ****** hahahaha* ****
  • S sefaledd11:
    ******** ***** ********* ***** *** ****** ***** ********* ****** ********* ********* *****
  • S sefaledd11:
    ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha ********** * ***** ********* ***** ******* ***** ** *** ******* hahahaha ****** * ** ****** ********* ********* ** ***** ******* ***** *** **** * ******** ******* ******* hahahaha*
  • W wickedstick:
    ********** ******** ***** hahahaha ***** ******** ****** *** hahahaha ******* ********* *** ******* ********* ********* ******** ***** *** ** ***** ***** ****** ** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha ********** * ***** ********* ***** ******* ***** ** *** ******* hahahaha ****** * ** ****** ********* ********* ** ***** ******* ***** *** **** * ******** ******* ******* hahahaha*
  • W wickedstick:
    ******* ****** ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** **** ***** ******* ********** ******** ****** *** ******** ****** ***** ********* ****** ********* ********* *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • Night owl Night owl:
    *** ********* ** ******** **** ** **** ***** *** ***** ** hahahaha *******
    Night owl Night owl: *** ********* ** ******** **** ** **** ***** *** ***** ** hahahaha *******