2 bitkilik kabin hariç sistem

Mertali54

Doktor
  1. 27 LT 2 adet air saksı
  2. 240w LM301H Led ışık
  3. Gübre Serisi (tercihen Terra Aquatica)
  4. Adwa ad12 Ph metre
  5. 50LT Lightmix toprak ( ektra olarak perlit, vermikülit, solucan gübresi alınabilir.)
  6. Çadır içine vantilatör
  7. Giriş ve Çıkış aksiyen fanlar
  8. Karbon Filtre
  9. Scrog filesi
Ben konuya sonradan dahil oldum 281 de olabilir ışık için ama 3o1 bir tık daha iyi
Bez saksı da olabilir 19 25 litre arası
Bence fan koymaya gerek yok
Gübre bio biz grow blom topmax
Fileye ve fanlara gerek yok tabi koku sorunun yoksa varsa eğer maliyet artar baya

Mertali54

Doktor
Toprak .gübre. ph metre ( saksı ızgarası bu çok önemli ) termometre yani nemi ölçen cihaz . Çok güzel bir ışık alman lazım ben sana Samsung quantom board 281 veya 301 modelini öneririm ışığın iyi olmassa hasatın iyi olmaz saksin kucuk olursa hasatın az olur fan olsa da olur olmasada olur ama mevsim yaza giriyoruz olsun derim ben zaman ayarlı priz ve 6 li priz

Toprak .gübre. ph metre ( saksı ızgarası bu çok önemli ) termometre yani nemi ölçen cihaz . Çok güzel bir ışık alman lazım ben sana Samsung quantom board 281 veya 301 modelini öneririm ışığın iyi olmassa hasatın iyi olmaz saksin kucuk olursa hasatın az olur fan olsa da olur olmasada olur ama mevsim yaza giriyoruz olsun derim ben zaman ayarlı priz ve 6 li priz
Işık olarak arkadaşın dediğini alıcam 301 gübre de kararsız kaldım toprak all mix var elimde
Air saksı 27 lt alıcam

bu ph metre termometre hangi marka alayım

Mertali54

Doktor
Işık olarak arkadaşın dediğini alıcam 301 gübre de kararsız kaldım toprak all mix var elimde
Air saksı 27 lt alıcam

bu ph metre termometre hangi marka alayım
En son soruna cevap veriyorum marka hiç önemli değil Japon pazarında satılan termometrelerden de alabilirsin internetten de sipariş verebilirsin bunda bir sıkıntı yok çünkü üzerinde saat falan da var tarih var saat var nem oranı da gösteriyor ph metreyi ise yine internetten alabilirsin 301 almanla da %25 %30 arasında ışık farkı var yani daha fazla ışık veriyor 301 modeli 281'e göre ama şu an piyasada en ucuz 301 modeli 4500 TL civarında tabii ben 240 watt olan Samsung kuantum boardlardan bahsediyorum

En son soruna cevap veriyorum marka hiç önemli değil Japon pazarında satılan termometrelerden de alabilirsin internetten de sipariş verebilirsin bunda bir sıkıntı yok çünkü üzerinde saat falan da var tarih var saat var nem oranı da gösteriyor ph metreyi ise yine internetten alabilirsin 301 almanla da %25 %30 arasında ışık farkı var yani daha fazla ışık veriyor 301 modeli 281'e göre ama şu an piyasada en ucuz 301 modeli 4500 TL civarında tabii ben 240 watt olan Samsung kuantum boardlardan bahsediyorum
https://www.elektrozoom.net/240w-quantum-board seçtiğim ışık bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **