2 Dakkanı alıcam kankacım

nabucadnezar

Yeni üye
Arkadaşlar selam . 10 dk dır aranıyorum konu nerden açılıyor diye sonunda buldum umarım yanlıs yeere kirlilik yapmam.
Arkadaslar 80x80x180 kabin'im bulunmakta bu kabine karbon filtre alıcam fakat bilgim cok az bu konuda. her kez bişi yazmıs diğer konulara kimisi benım olculerdeki kabine 330 m3 almıs kimisi kendi yapmıs kimisi 160 lık almıs. benım koku olayını 0'a dusurmem lazım buyuk olculu alırsam nem sorunu yasatıyormus ısıgım mars hydro ts1000 ısı sorunu yok. grow kentteki 950 tl civarındaki 190m3 luk olanı alsam sorun yasarmıyım?ilave 100 m3 luk aksiel fanım var. onla paslaşsın karbon filtrem onerilerinzie acıgım.cok tsk ederim.

higthead

Jolly Green
Bro bu ılana bak bır cok arkadasım aldı ınanılmaz memnunlar 2. siparişlerini bıle soyledıler.Bu urunde pıyasadakı kullanılan karbon mıktarlarının kat kat kat ustunde kullanıyorlar buda daha cok uzun omurlu kullanım ve sıfır koku ve pıyasadan ucuz ımalatları oldugu ıcın. Bence gorus derim

Senın kabıne kac bıtkı atıcaksın eger cok bıtkı atıcaksan fıltre mt3 oranını yukselt cunku cok sayıda bıtkı bakarsan 190lık fılıtre hemen dolup koku gorevını gormeye bılır. Ama cok bıtkı bakmıcaksan sıkıntı yok.Yerınde olsam 330 mt3 alır rahatıma bakarım

aynı kabin growken 190m3 karbonfiltre kullanıyorum iki bitki koku sıfır.
yanlış mı okudum ama 100 lük aksiyel fanı bağlayamazsın karbona. 100lük aksiyel fana ben 30cm boru takınca bile elimi koyuyorum üfleyip üflemediği belli olmuyor öyle söyliyim

Ü

Üye silindi 24423

Guest
Bro bu ılana bak bır cok arkadasım aldı ınanılmaz memnunlar 2. siparişlerini bıle soyledıler.Bu urunde pıyasadakı kullanılan karbon mıktarlarının kat kat kat ustunde kullanıyorlar buda daha cok uzun omurlu kullanım ve sıfır koku ve pıyasadan ucuz ımalatları oldugu ıcın. Bence gorus derim

Senın kabıne kac bıtkı atıcaksın eger cok bıtkı atıcaksan fıltre mt3 oranını yukselt cunku cok sayıda bıtkı bakarsan 190lık fılıtre hemen dolup koku gorevını gormeye bılır. Ama cok bıtkı bakmıcaksan sıkıntı yok.Yerınde olsam 330 mt3 alır rahatıma bakarım
Aman millet böyle el yapımı karbon filtrelere şüpheyle bakın işe yarayıp yaramadığını çok acı şekilde tecrübe edebilirsiniz(ben ettim). Şu an Türkiye'de satılan ve güvenilirliğini ispatlamış tek marka Hollanda'lıların Can Lite'ı.

higthead

Jolly Green
Aman millet böyle el yapımı karbon filtrelere şüpheyle bakın işe yarayıp yaramadığını çok acı şekilde tecrübe edebilirsiniz(ben ettim). Şu an Türkiye'de satılan ve güvenilirliğini ispatlamış tek marka Hollanda'lıların Can Lite'ı.

Bro bunu fabrıka uretıyor sagda soldakı kısı degil.Fabrika üretimi=))))))

nabucadnezar

Yeni üye

Bakıyorum dostumm

nabucadnezar

Yeni üye

2 auto kanka 80 80 zaten kabin 3. gormez gibi. bakıyorum hemen onada

nabucadnezar

Yeni üye
kanka 10 kişinin 11 i can lite diyor lakin 190+ kabine fazla gelcek giriş fanım 100 m3 kabin icinde havayı 1-2 dakika tutmayı oneriyolar. nem falan kalmıyor.

nabucadnezar

Yeni üye
aynı kabin growken 190m3 karbonfiltre kullanıyorum iki bitki koku sıfır.
yanlış mı okudum ama 100 lük aksiyel fanı bağlayamazsın karbona. 100lük aksiyel fana ben 30cm boru takınca bile elimi koyuyorum üfleyip üflemediği belli olmuyor öyle söyliyim
kanka giriş fan 100m3 aksiyel ben cıkısa karbon filtre alcam işte.

RAWx

Yeni üye
2 bitki icin 80 80 180 kanka cadır uygun olurmu ?*
Olur tabikide kanka neden olmasın bende can lite kullanıyorum burnumu fanın dibine dahi soksam hiç bir şekilde en ufak koku yok gerçekten çok kaliteli en önemlisi düzgün kullanımda 2 yıla kadar kullanım ömrü sunuyor 190m3 civarında çıkış fanı al

nabucadnezar

Yeni üye
Olur tabikide kanka neden olmasın bende can lite kullanıyorum burnumu fanın dibine dahi soksam hiç bir şekilde en ufak koku yok gerçekten çok kaliteli en önemlisi düzgün kullanımda 2 yıla kadar kullanım ömrü sunuyor 190m3 civarında çıkış fanı al
Kankam 190 lik yok işte 160 lik var öniş görürmü gormezmi bilemedim . 80 80 kabin 18p

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Biraderim,diğer arkadaşlar sağolsunlar zaten her şeyi a.dan z.e siralamislar bir iki kelamda ben edeyim..
Öncelikle karbon filtreyi bağlamak için çıkış fani alman gerekecek,en basitinden 190m3 luk bir çıkış fani alman gerekicek ki karbonfiltreyi çıkış fanina bagliyabilesin,çıkış fani olmadan karbon filtrenin herhangibi bir vasfı olmayacak..fan için grow siteleri yüksek fiyat çekiyor Google'dan karma akisikli 190m3 fan olarak aratırsan elektromarketim ve atmosfairmarket gibi siteler karşına çıkacaktır oradan fiyat analizi yapıp alabilirsin.. bende can lite kullanıyorum ve öneriyorum.160m3 karbon magicplanet'te grow sitesinde mevcut liste fiyatida 350 lira.

nabucadnezar

Yeni üye
Biraderim,diğer arkadaşlar sağolsunlar zaten her şeyi a.dan z.e siralamislar bir iki kelamda ben edeyim..
Öncelikle karbon filtreyi bağlamak için çıkış fani alman gerekecek,en basitinden 190m3 luk bir çıkış fani alman gerekicek ki karbonfiltreyi çıkış fanina bagliyabilesin,çıkış fani olmadan karbon filtrenin herhangibi bir vasfı olmayacak..fan için grow siteleri yüksek fiyat çekiyor Google'dan karma akisikli 190m3 fan olarak aratırsan elektromarketim ve atmosfairmarket gibi siteler karşına çıkacaktır oradan fiyat analizi yapıp alabilirsin.. bende can lite kullanıyorum ve öneriyorum.160m3 karbon magicplanet'te grow sitesinde mevcut liste fiyatida 350 lira.
kanka eyv yorumun için konuya hakimim fan karbon lazım onu biliyorum benım anlatmak istedğim cadırım 80 80 180 giriş aksiel 100m3. konulardaada can lite cok okudum herkez onu oneriyor emmeve velakün 190m3 lük can lite yok imiş 160 lık olanı var şimdi onu alsam aksiel felan fazla gelirde nem sorunu , bitklierde bayılma felan söz konusu olurmu diyorum işte takıldıgım nokta o .2 auto yapcam nasipse.

nabucadnezar

Yeni üye
190 cıkıs fanı alıp 160 lık can kabonmu alayımkanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • D doğadostu1004:
  • clackster clackster:
  • Mest Mest:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C coke12345:
  • shellman shellman:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • clackster clackster:
  • K keyifpezevengi:
    ********** ****** ** ******** ****** ********** ********* ****** hahahaha
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    ********** ****** ** ******** ****** ********** ********* ****** hahahaha hahahahahahahaha** ****** *****
  • K keyifpezevengi:
    ***** ****** hahahaha ****** ******* ****** ***** ***** ******* * hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • K keyifpezevengi:
  • clackster clackster:
    ****** ** ***** ** ******* ***** ****** ****** ** ***** ********* **** ******** ******* **** ***** ***** ******* ******
  • clackster clackster:
    ***** ***** hahahaha ******** ***** ***** **** ** ***** ********** ** ***** ****** * ***** ******
  • clackster clackster:
    ****** ****** ** *** ***** ****** ****** ****** hahahaha* ***** *** *****
  • K keyifpezevengi:
    ****** ******* *** **** **** *** ***** ****** *** ******* * ***** ***** *** hahahaha* ****
  • K keyifpezevengi:
    ******** ****** ***** ********* **** ****** hahahaha*** **** ******* **** ******* ******* ******* ********* ** ***** ******* hahahaha**** *** ***** *** *****
  • K keyifpezevengi:
    ***** ** ******** hahahaha** ******* ** *** **** ********** *** hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ***** ****** ****** ****** hahahaha* ***** *** *****
    K keyifpezevengi: ***** ** ******** hahahaha** ******* ** *** **** ********** *** hahahaha* hahahaha*...