2 Gündür ne içiyorum ben?

Fiagor

Yeni üye
3 gün önce telegram torbacılarından birinden 2,5 gram cigara aldım 750tlye. 2 gündür onu içiyorum ve tuhaf geldi önceden bir kaç kez marijuana içmiştim ama bu sefer kafası çok farklı hissettirdi titreme vardı bir yerlere çok odaklanma elini kolunu istediğin gibi kontrol edememe gibi. içerken 5. dakikadan sonra vuruyor 20. dakika gibi en büyük etkileri geçiyor diğer her şey normal ot gibi açlık, göz kırmızılığı, rahatlama vs. acaba spreyli sigara mı içiyorum?

ekleme: dün içtiğimden beri bugün gün boyu canım çekti genetiği sorunca pink runtz dedi.

Son düzenleme:

kushspirit

Moderator
tahminimce temiz bir sigara degil ne kadar spreylememis olsalar bile, kimyasal gübre ile yetişen sigaraya flush islemi güzel uygulanmaz veya hiç uygulanmaz ise bu gibi etkilere sebep olacagini düşünüyorum, sonuçta içtiğin dumanla birlikte ottaki kimyasal gübre atiklarini vücuduna çekiyorsun ve beyninde farklı reaksiyonlar gösterebiliyor

Ü

Üye silindi 35015

Guest
Bu konu hakkında chatte arkadaşlarla dün gece konuştuk @Negga @Carl sanıyorum ki ilk cektiginde etkisinin normale göre daha yoğun olduğunu anladın muhtemel hafif bir am sıkılmış bir sigara yeni gorulmeye başlandı galiba

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Telegram kanalından bende sigara çözmüştüm geçtiğimiz aylarda.
Hani bu konuda mütevazı olamayacağım ama 20 yıllık bir içiciliğim var şimdiye kadar hiç denk gelmediğim bir şey.
Alışveriş esnasında sigaranın sativa ağırlıklı olduğunu söylemişti satıcı fakat sigara ne sativaya benziyordu ne indicaya.
Kapağı almakla beraber peşine boşu yaktığımda yarıda geliyordu kafası ve yüksek hissettirmekten ziyade nezle olmuş ile kerahat vakti uyumuş arasında bir yerlerdeydi. Enerjik ve cıvıl cıvıl hissettirmesi gerekirken kaygılı ve güvensiz hissettiren saçma sapan ve uzun süren bir kafası vardı. Yine nerden baksan 10 senelik içici bir dostumla takıldığımızda arkadaşı hem bad tribe soktu hemde gecesini rezil etti.
Görüntü olarak yukarıdaki arkadaşın paylaştığının neredeyse aynısı.
Hani diyorum ya sigara henüz çok erken kafa yapacak kadar olgunlaşmamışken hasad edildi ve o açığı kapatmak için spreylendi, ya aşırı miktarda kimyasal gübre kalıntısı vardı, yada genetiğin özelliği tek bildiğim bir daha kesinlikle almayı düşündüğüm bir ürün değil.

Ü

Üye silindi 899

Guest
Evet arkadaşlar, bana da geçen bir arkdaşlar bu tarz bir sigara getirdi. Yerel torbacıdan almış yaşadığımız şehirde, o da istanbuldan tedarik eden yıllardır tanıdığımız bildiğimiz birisi.

Sigarayı ilk aldığımda tat olarak boğazda sentetik bir tat bıraktı, kafası 3~5 dakika içinde geldi ve 1-1.5 saat kadar bonz-mari karışımı tripli-yoğun bir kafa yaşadım. Gübreyle alakası olsaydı eğer, kendim AN sentetik gübreyle yaptığım growdaki sigaradan flush atmadan tırtık aldığımda boğazımda bıraktığı acılık, pislik gibi değildi.. Ama bir tuhaflık vardı sigarada... Sanırım yeni nesil sentetikler yarattılar yada çok güzel sigarayı biz bokluyoruz.. Emin olamadım

Greenn

Üye
İlaçlı bunlar arkadaşlar son zamanlarda normal ot yok 3 defadır bilerek alıyordum bende ama artık almıyorum. Aynı bahsettiginiz kafa var fakat adamı triplere sokuyor, saçma sapan düşüncelere sokuyor. Autolarımın 25 günü falan var bekleyeceğım harman harman malesef.

acemiceday

Müptezel
Bende bir defasında kimyasal madde karıştırilan sigara içmiştim.
Arkadaş tansiyonumu bile oynak seviyeye getirmişti. Sonra satan adama bahsettim gülünce yok birşey olmaz deyince, orada çok çok güzel evire çevire kuytu buluşma yerinde dovmustum.

Bu çok tehlikeli bir durum. En iyisi güzeli insanın kendi yetiştirmesi ve kendi mahsulünü içmesi.

convik

Doktor
Bende bir defasında kimyasal madde karıştırilan sigara içmiştim.
Arkadaş tansiyonumu bile oynak seviyeye getirmişti. Sonra satan adama bahsettim gülünce yok birşey olmaz deyince, orada çok çok güzel evire çevire kuytu buluşma yerinde dovmustum.

Bu çok tehlikeli bir durum. En iyisi güzeli insanın kendi yetiştirmesi ve kendi mahsulünü içmesi.
eline sağlık dostum. böyle orçoları dinlenip dinlenip döveceksin. sanki parayı kimyasal içmek için veriyoruz.

acemiceday

Müptezel
Ne getirirlerse tüketen bir kitle var formda vakit geçiren dostların tercih etmeyeceği bir bk umarım grinderınıza girmez.
eline sağlık dostum. böyle orçoları dinlenip dinlenip döveceksin. sanki parayı kimyasal içmek için veriyoruz.
Kankalar en güzeli doğrusu kendi ürününü bitkini kendim yetiştirmek ve tüketmek.
Hakikatten hiç düşünmüyorlar o kimyasalları sıkarken belki adamın alerjisi olur belki fenalasanilir.
Tükürüksüz kuru kuru zükeceksin böyle pislikleri yakaladikca

jack nicholson

Yeni üye
3 gün önce telegram torbacılarından birinden 2,5 gram cigara aldım 750tlye. 2 gündür onu içiyorum ve tuhaf geldi önceden bir kaç kez marijuana içmiştim ama bu sefer kafası çok farklı hissettirdi titreme vardı bir yerlere çok odaklanma elini kolunu istediğin gibi kontrol edememe gibi. içerken 5. dakikadan sonra vuruyor 20. dakika gibi en büyük etkileri geçiyor diğer her şey normal ot gibi açlık, göz kırmızılığı, rahatlama vs. acaba spreyli sigara mı içiyorum?

ekleme: dün içtiğimden beri bugün gün boyu canım çekti genetiği sorunca pink runtz dedi.
telegramdan nasıl güvenip de alabiliyorsunuz?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F FirstGrowing: ******** *** *** ******