2.Grow Feminazed Bluedream(Güncel)

Mahsun

Kıdemli Üye
ışık konusundan bu kadar muzdarip olmuşsun o yüzden 2.el önermem ben sana sıfır al en azından garantisi olsun vivaledin istanbulda yerleri olması lazım elden de alabilirsin

Mahsun

Kıdemli Üye
kankam normalde bu ışıklarda dimmer yok sonradan eklenebilir ledler dimmable ama fanlar dimmable değil yani güç kontrolü yapamıyorsun fanlara gücü düşürdüğünde fanlar duruyor ve ledler çok ısınıyor sonucunda da ledler yanıyor
cob led aktif soğutmaya yani fanlara ihtiyaç duyar

Mahsun

Kıdemli Üye
vivaled üretirken kademe düğmesi koymuyor üstüne fanlar ve ışıklar aynı hat üzerinden elektrik alıyor sonradan kademe düğmesi ekleyim dersende benim dediğim gibi oluyor

Mertali54

Doktor
kankam normalde bu ışıklarda dimmer yok sonradan eklenebilir ledler dimmable ama fanlar dimmable değil yani güç kontrolü yapamıyorsun fanlara gücü düşürdüğünde fanlar duruyor ve ledler çok ısınıyor sonucunda da ledler yanıyor
cob led aktif soğutmaya yani fanlara ihtiyaç duyar
ozaman sonuca geldık kankam ben bu konudan senın guzel bır ınsan kazandık ve sonuc olark buyuk ısık almak mantıklı degıl gereklı olan kadar yada bır tık ustu olacak benım ısımı 400 wattllık cob lled gorur bu konudan bu sonuca vardım ama ben bunu ıstedıgımde ıstedıgım kadarını kullanacagım anahtarda kullandırıcam ve sogutu fan 1 adet ccobled te yansa hepsı calısacak sogutucu fanların

Mahsun

Kıdemli Üye
estağfurullah kankam o senin güzelliğin sağol varol :)
aynen öyle
vivaled ile iletişime geçip dimmer ekletebilirsin bu arada o şekilde de yapabilirler belki

Mertali54

Doktor
estağfurullah kankam o senin güzelliğin sağol varol :)
aynen öyle
vivaled ile iletişime geçip dimmer ekletebilirsin bu arada o şekilde de yapabilirler belki
bır kanka mız sende ollabıllırsın tohumsuzdan geldım dıyınce guzellık yapıyorlar mıs hangısıydı acaba o elektrozomm du herallde

Mahsun

Kıdemli Üye
inan bilmiyorum kankam ama elektrozoom için söylemişlerdi onu evet iletişime geç bi konuş bakalım ne diyecekler

Mertali54

Doktor
kankam vpnden dolayı ilan açılmıyor
pendıkte bır yer ıstedıgınız sekılde tasarllarız dıyor acıkllamalarında benım cadırım dıktortgen ya ben uzun yaptırmak ıstıyorum mesala şoyle 1 metre alımınyum serıt ustune 350 watlık yada 400 watlık yaptırıyım vegde 200 wattı calıssın yanı 2 kademe ollsun bloomdada hepsı bu daır tam 1 metre kare degıl 0.72 cm kare yeter dıye dusunuyorumı

Mertali54

Doktor
inan bilmiyorum kankam ama elektrozoom için söylemişlerdi onu evet iletişime geç bi konuş bakalım ne diyecekler
kankam cok gec oldu ben calısıyorum guvenlık ıs yerındeyım ama sen uykusuz kalldın benım ıcın eyvallah kardom senın vaktını allmıyım ama yardımcı oldun buna emın oll sagol varoll

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****